• Duyurular

  • Mehmet Ozyurek

   Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

   Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
  • Mehmet Ozyurek

   Gearbest Sponsorluğu Hakkında   18-04-2017

   Bildiğiniz gibi Gearbest ile bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak yılbaşından beri sorumluluklarını yerine getirmedikleri ve tanıdığımız süre içinde de olumlu bir dönüş yapmadıkları için anlaşmamız tarafımızca fesh edilmiş olup, forumumuzla hiç bir bağları kalmamıştır. 

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

 1. Geçen saat
 2. Çok hoş duruyor.
 3. Acea gibi mi yani. Ben dexosun uluslar arasi bir standart oldugunu bulamadim. General motors grubu araclar icin oldugu yaziyor her yerde
 4. Astranın bu kasası yollarda çok görünüyor lakin performansta bende olumsuz yorum daha çok gördüm. Kia Ceed-Hyundai i30 1.6 CRDİ dizel araç daha tercih edilebilir bence.
 5. Haklısın abi deneyim dedim sadece ama faydası olmadı zaten. Artık sırasıyla farklı bir yerde balans ve alt takım kontrolü yapılacak. Ama titreşimin arka kısımdan kaynaklandığına eminim.
 6. Faturalı alın garanti işlemi için lazım olursa gerekli. Kormetal tse li üretim yapar. Replica dan sağlamdır. Dış boyada vernik atabilir. O da garantiden yapılır Yakışma meselesi zevk işi
 7. Fazla kurcalama öde peşin peşin Her ikisi de gıtlak dolu ise?
 8. merhaba arkadaşlar. benim 2009 model focus titanşum hb aracım var. http://urun.n11.com/jant/kormetal-km496-bd-mountain-65x16-pcd-5x108-et-40-jant-4-adet-P162525829 bu linkteki jantı almayı düşünüyorum. iyi kötü yorulmarı alabilirmiyim. araca yakışırmı? birde bu kormetal jant hakkında bilgisi olan varmı?
 9. Bilgi : "Ayak ve cam" konumu seçilirse, klima manuel olarak kapatılabilir.. Elle o konuma getirebiliyorsanız istediğinizde kapatabilirsiniz..
 10. 5 focus1 im oldu hiçbirinde bozulmadı milli piyango mu alsam
 11. Evet ford yaz kampanyasi var. http://www.ford.com.tr/kampanyalar/ford-yaz-servis-kampanyasi
 12. Geçmiş olsun focuslarda kroniktir.
 13. bu gün hgs etiketimle ogs den geçtim bakalım ne olacak
 14. Gaz yememe sorunum için araç çalışırken bobindeki soketleri tek tek çıkardım her birinde motorun çalışması bozuldu. Yine de netten Delphi marka bobin alıp taktım. Gaz yememe olayında değişiklik olmadı ama gaz tepkisi ve motor çalışması tabiri caizse ipek gibi yumuşacık oldu. Daha önce Ford parçacısından orijinal diye aldığım bobin bir ayda tekleme yapmaya başlamıştı. Ben de en azından Delphi de olsa yan sanayi üründen iyidir diyerek almıştım. Doğa bey bence bir LPG servisine başka enjektör deneme amaçlı taktırın derim.
 15. Araç o an neleri değerlendiriyor bilemeyiz.. Çok kafanıza takmayın. 15 derecedeki sorun da belki bir sensörden anlık veri alamaması olabilir yada uzak ihtimal ısı müşürünüz düzgün çalışmıyordur.. Gauge menüden sıcaklığı siz kontrol edin..
 16. Bugün
 17. Biraz önce arabayi ustaya bıraktım.. Canım çok sıkıldı.. Arabayı aralık ayında aldım arabanın kalorifer yön düğmesi bozuktu ve halatı da kopmustu tamir ettirdim. Fakat yön düğmesi camda sabit kaldı düzelmedi. . Ben de o sekilde kullanmaya devam ettim.. ve bugün öğrendim ki Sıfır'a alsam da kontağı çevirdikten sonra Klima sürekli çalışır vaziyette kalıyormus.. Yani araba be s aydır 20.000km kullanımda sürekli Klima açık çalışmış :(((( şimdi inşallah tamir edilir.. ama arabanın yakıt rolanti sorunu performans sorunu ve daha bisürü Hastalığı çıktı. . Çoğunun kaynağı bu sanırım...?
 18. hayır dexos uluslararası bir sertifika şu an yakıt tasarrufu ve motor aşınma koruması olarak en iyisi. her markanın dexos dexos 2 sertifikalı yağı olabilir
 19. Hangi Servis hocam bu tüm fprdlarda var mı
 20. Size verdikleri sözleri tutamıyorlarsa iade etmek istediğinizi belirtin.
 21. Çözemezler. Çünkü yapılan yanlış. Kriter daha fazla olmalıydı. 3 kriterle fiyatlama olmaz. 2000 yılına geri dönüldü şu an.
 22. Figaro'nun düğününü bilmezmisiniz?
 23. Serviste ucretsiz kontrol ve klima gazi dolumu yapildi. Ford Life Card verip onunla da indirim yaptilar. 47 tl odedim.
 24. Ben elimle açıyorum o kilidi.. Avrupa ülkelerinde insanlar yakıtı kendileri doldurduğu için kolay yakıt sistemiymiş bunun adı..
 25. Elvan Ford var Yıldız sanayide. Grand Cmax var onlarda. Şanzımanı duruyordur, vaktiniz olursa bilgi alabilirsiniz.
 26. Herkese merhaba arkadaşlar. Aracımı sabah 10 derecede çalıştırırdıktan sonra rölantide anlık yakıt değeri 0.9lt/h iken. İş yerine park ettikten sonra 20 derecede akşam üstü çalıştırdığımda rölantide anlık yakıt tüketimi 1.3lt/h oluyor ve aracın sesi değişiyor. Yaklaşık 1km gittikten sonra rölantide 0.3lt/h oluyor. Geçende arabayı iş yetinin önünde 15 derece çalıştırdığımda araç çalıştı yoğun gri beyaz mavi karışık yoğun duman atıyordu sürekli ve devir saati çalışmadı sonra düzeldi, bu olayda da rölantide anlık yakıt tüketimi 1.5lt/h olmuştu ve bir daha tekrarlamadı ama sanki heran tekrarlıcak gibi geliyor. Araç giderken duman atma yok. Sabahları çok düzgün şekilde çalışıyor sesi falan da normal bir sıkıntı yok. Sizce bu sorun neden yapar. Aracım 2011 ford fiesta 1.4 tdci 85000 km
 27. Tamiri mümkün, bilyasi sıkışır.
 1. Daha fazla aktivite göster