Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Geçen saat
  2. Nasıl yol seversiniz.

Dün akşam ocakbaşında da konusu geçti @Fatih Keskin abim daha iyi bilir, Kırklareli yolları çok hoşuma gidiyor, etrafı geniş ovalarla kaplı, virajları tatlı. Bir de asfaltı güzel köy yollarını severim (bixenon+viraj farı ile tabiki de)
  3. Yeni Aracım Octavia 1.6TDİ+DSG

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.
  4. Yeni Aracım Octavia 1.6TDİ+DSG

Emre hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız
  5. Ailemize Katılan Yeni Üye

Kızın çok daha sağlıklı ve mutlu büyücek Önder bundan eminim. Keşke bizde alabilsek. Benim tek tavsiyem bi heves olmasın, Odie ömür boyu sizle yaşamalı.
  6. Yeni Aracım Octavia 1.6TDİ+DSG

Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin nazar değmesin çok güzel maşallah
  7. Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Kısa ve uzun farlara Philips Xtreme Vision ampul taktım görüşüm biraz daha iyileşsin diye, bir çinden aldığım el freni stickerinı yapıştırdım. Fotoğraftankinden daha güzel görünüyor
  8. Megane 4

Edc, bir dsg değildir
  9. Megane 4

Dsg bile çok dur kalkta sarstığını gördüm arkadaşta 1.2 tsi golf 7 var 70 bni km de
  10. Focus 1 - Ghia Yol Bilgisayarı Sorunu

Her iki taraftan da geçiş yapılamadığına göre sorun yazılımsal. IDS ile test edilmeli bence.
  11. UFO gördüm Vol 2

Keşke video modunda olsaydın..
  12. Ailemize Katılan Yeni Üye

Traş olmadan önce oyuncak gibiymiş.
  13. Megane 4

7 ay oldu alalı Sani kardeşim. 20 senedir otomatik araç kullanan biri olarak yorumlarımda yanılma payım sıfır'dır. Arabanın sessizliğini ve diğer bütün özellikleri ile tipinide üstüne koyup aldım ve hala kullanmaya çalışıyorum.Parasına göre mükemmel bir araç. Ama edc şanzıman bu kadar teknolojinin ilerlediği bir devirde çokta güzel bir alet değil yada ben bu konuda çok hassasım. Dsg bundan bir gömlek daha iyi. Vag'ın bütün üst modellerinde yeni kullanmaya başladığı 7 ileri yağlı içinde çok güzel yorumlar okumuyorum.Oda en güzel şanzımanı olan 6 ileri yağlıyı yavaş yavaş kaldırıyor modellerinden...
  14. Nasıl yol seversiniz.

Çoğu zaman navigasyonu açıp, paralı yollar seçeneğini kapatıp gitmişliğim vardır.
  15. Ailemize Katılan Yeni Üye

Hahhaha çok tatlı tam eşşek sıpası
  16. Resimdeki arıza ışığı yanıyor

açıkçası ben de böyle biliyordum ancak bu lamba sonrası servis zamanını sıfırlasam da birşey değişmedi, lpg kaynaklı arızaya düştüğünde araç sadece bunu yakıyor normal arıza lambasını yakmıyordu, arızaları sildiğimde düzeliyordu
  17. Ailemize Katılan Yeni Üye

Hayırlı olsun mu denir ne denir bilemedim, sünnetine geliriz artık
  18. Tork Konvertörü

Sadece uzunyol düşünürsek tamam. Ben de mesela hep kendimce, sürekli şehiriçi düşünüyorum.
  19. Fiesta VI - Ecu ve hata silme durumları !!!

daha önce klima basınç sensörüyle alakalı bir arıza yaşamadım ancak abs, esp, direksiyon açı sensörü vb hataların hepsinde problem giderildikten sonra arızalar kendiliğinden silindi, airbag arızaları da çoğu araçta otomatik silinmesine rağmen vw grubunda arıza giderilse de cihazla bağlanıp silmek gerekebiliyor eğer arıza lambası yakıyorsa bu arızadan dolayı, kısa bir süre kullandıktan sonra lambanın sönmesi lazım, sensörden doğru veriyi almaya başlayınca araba düzeltecektir
  20. Megane 3 USB Mp3 çalar montajı

Yok valla, carminat tomtom diye geçiyor. Bir de onu güncellemem lazım
  21. Bugün
  22. Megane 3 USB Mp3 çalar montajı

Hımm, onlarda hiç denenmişini görmedim. Çalışmaması için sebep yok zira Navigasyon bu ayrımı yapmıyor. Navi'nin kendi usb bağlantısı yok mudur?
  23. Tork Konvertörü

Lock Up sistemi uzun yolda ekonomi sağlıyor. Yani, tork konvertörünün kaybı ortadan kalkıyor.
  24. Nasıl yol seversiniz.

Adaş tek yol yok mu zaten şu an. Eski yolları genişlettiler sadece yer yer hala soğuk asfalt
  25. UFO gördüm Vol 2

Kangoonun ilanını veriyorum hemen abi, saygılar
  26. Netflix Kardeşliği - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Bence Olgu abiden başlayalım Adam yine benim fotomu paylaştı ya la Arkadaş google da arama listelerinde fotoğrafım çıkacak artık direkt senin sayende donanım haber otoclub demeleri yeterli Şaka bir yana sen istersen akan sular durur, Rıfat bey ile şuan ikili üyelikteyiz 2 ay böyle kullanalım sonrasında 4 lü pakete geçeceğiz inşallah Ben ölüm Kitabı - Behzat Ç. - %3 dizilerini şuan takipteyim Eski bir dexter cıyım şiddetle tavsiye ederim..
  27. Megane 3 USB Mp3 çalar montajı

Yok orjinal navigasyon var, renault-tomtom yazıyor
  1. Daha fazla aktivite göster