Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Geçen saat
  2. Megane 4

Bu sesi sürekli yapanlar var.
  3. Mazda, dizel gibi çalışan benzinli motor üretti

Ömrü vankel motor gibi olmasında
  4. Focus 2,5 - Hırsız Giremedi, Çizdi

Nasıl yani senin araç Hangarda durmuyor mu?
  5. Focus 2,5 - Hırsız Giremedi, Çizdi

Geçmiş olsun.. Yanan ışıkların hırsızlık girişimi için bir etken olduğunu düşünmüyorum ancak yanması da çok saçma ve gereksiz.. Kafanıza koymuşsanız mutlaka müdahale edeyim diyorsanız bence boya doldurma işini az bir alanda yapın. Yani tüm çiziklere müdahale etmeyin. Baktınız ki istediğiniz sonucu aldınız sonra kalan yerleri devam edersiniz. Olmazsa da yol yakınken dönmüş olursunuz..
  6. Mazda, dizel gibi çalışan benzinli motor üretti

Mazda bununla çok başarılı olmasa bile diğer üreticilere bir ilham kaynağı olacaktır diye düşünüyorum..
  7. Bugün
  8. Fiesta VI - 1.25 Yedek Su Kabı Sorunu

Bu aralar fiestamda gördüğüm konuları burada da görüyorum Kolay gelsin, radyatör problemleri zor, forum üzerinden de çözülemeyen sıkıntılar. İyi bir usta bakın derim.
  9. İos/Android Multimedya

Evet jetta aracım için arıyorum. stabil çalışması için düşünmüştüm Android sistemli cihaz alırken marka model neye dikkat etmeliyim.
  10. 2008 Ford Focus Sw Otomatik Sigorta Kutusu Tamiri

Turgay bey ilginiz icin tesekkur ederim ancak kullanim kilavuzum var. Ben usta tavsiyesi istemistim
  11. Focus 2,5 - Led Plaka Ampulu Arıyorum

Bunlar focus 2 kasa için geçerli sanırım. 2.5 kasaya uyumlu değil.
  12. 2008 Ford Focus Sw Otomatik Sigorta Kutusu Tamiri

Hocam aşağıdaki linkten modelinize uygun kullanım klavuzunu indirip bakabilirsiniz. http://www.ford.com.tr/ford-servis/tanitma-ve-kullanma-kilavuzlari
  13. Megane 4

Eleştirdiğim bir husus var Soğuk havalarda ilk hareket sonrası bir kasis ya da çukurdan geçince alt tabla burçları garç garç ses yapar. 3. Kasis sonrası ısınınca ses keser. Kroniktir, silikon sprey sıkınca geçer 1 ay süre ile.
  14. Kuga - Otomatik Şanzıman Arızası

Yetkili servis yetkili servistir.
  15. Kuga - Otomatik Şanzıman Arızası

Negatif bir davranışla karşılaşmazsınız, onlarda yetkili servistir.
  16. Megane 4

o etkiyi sadece yıldız yapıyor bence.
  17. 2008 Ford Focus Sw Otomatik Sigorta Kutusu Tamiri

Caglar bey merhaba, gem modulu problemini yaklasik 4 sene once yasamis, haftalarca problemi cozememistim. Yaklasik 2 ay sonra ilginc bir sekilde kendiliginden duzelmisti. Bir ustam belli bi saati gecince kendini resetliyor olabilir demisti. Ancak 1 haftadir ufak ufak kendini tekrar gostermeye basladi ve dun itibariyle de farlar, silecek aksami ve radyator devre disi kaldi. Bu konuda forddan anlayan elektronikci var mi bildiginiz? Ya da hic ugrasmadan alper beyin yaptigi gibi cikma bir gem modulu mu bulmali? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
  18. 2008 Ford Focus Sw Otomatik Sigorta Kutusu Tamiri

Alper bey ayni sorun bende de var. Nereye yaptirdiniz acaba?
  19. Focus 2,5 - Led Plaka Ampulu Arıyorum

şunlardan kullanıyorum aydınlatma çok güzel şu ana kadar sorun yaşamadım ama ömrü ne kadar olur bilemiyorum https://www.aliexpress.com/item/2Pcs-12V-White-24-LED-Car-Number-License-Plate-Light-Lamp-for-Ford-Focus-C-MAX/32785157148.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Kycwbt
  20. Focus 2 - Dtc D900 Hata Kodu

http://www.bilgimanya.com/ford-focus-ii-2-gosterge-arizasi-tire-isareti/ Sökmek basit, içini açmak sıkıntı biraz, göstergeleri tutturmak, en dibe getirip bantla işaret falan koyan var. Lehim işini telefon yada TV tamiri yapan yerler yapabilir siz söküp kartı götürdükten sonra.
  21. Megane 4

Vw anahtarının masada ıphone etkisi yarattığını bilsem hakkaten alırdım 😂😂
  22. Ford Ka ile Uzun Yol Yapılırmı ? Evet yapılır :)

Gösterge aydınlatması bozulmuşda dışarıdan sırf görünsün diye LED takmışlar gibi, orijinali mı böyle [emoji848]
  23. Ford Ka ile Uzun Yol Yapılırmı ? Evet yapılır :)

Ben yaktığı litre için yorum yapmadım ki ama . Sonuca bakarım cebimden çıkan para 2 katı ise bana göre çok yakar
  24. Megane 4

Vallahi helal olsun sizede vosvosada gecenin son çeyreğine kadar yazıp çizmişsiniz.:) Sonunda banada aldıracaksınız bir tane demiyeceğim. Benim ilk aracım 65 model 1500 variant tek kapı idi.45 hp motoru ile köpek gibi giderdi hala o zevki şimdiki araçlarda bulamıyorum. Arabada kalorifer motoru bile yoktu içeri giren hava ile ısınırdı 145 bin tl olmuş benim megan'dan daha çok daha mutlu etmişti çünkü yaşım 20 ve ilk aracımdı vede manueldi ....
  25. Dün
  26. Megane 4

Yapacağım. Yarın hallederim. Pc kapalı şimdi
  27. Megane 4

Eat6 miydi?
  28. Megane 4

308 1.2 vti sürdüm gayet hoş
  1. Daha fazla aktivite göster