İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt Cd/mp3 Hakkında Ne Biliyorsunuz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

O tenekeler bize yetiyor...

Ayrıca Blaupunkt gibi bir markayı da kamasonikle kıyaslama.. :blink:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ya biz amatörüz...

Bizim bagajda anfi ve woferlar dolu değil ki...

Dedim ya.. Orjinal yerine cuk oturuyor.. iyi kötü 50 watt ve bence çok güzel bir teyp.. Bende kara cahil, kör görmemiş biri falan değilim.. 5000 ile Blaupunkt'un kalitesini anlayabiliyorum...

Ancak her şey gösteriş değildir... Sade olsun.. orjinal olsun.. iyisi olsun.. mantığı yetiyor bana..

Peki bu çok mu güzel olmuş sence..

teypku3.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
(düzenlendi)

ayıp olacağını bilmesem şu resime bakarak,bişeye bişey konmuş diyecem ama forum kuralları :blink:

tarihinde Murat Akalo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

teypku3.jpg

O kapağı oraya kendi otururttuysa süper olmuş... :blink:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
O kapağı oraya kendi otururttuysa süper olmuş... :blink:

Başkası oturttuysa... :blink:

Yorum bağlantısı
Gökhan inal

güle güle kullan hakan. kumandasız kullanmaya da alışıyor insan :)

bu teybin en güzel özelliği (bence) orjinal gibi durduğundan dışardan bakılınca çok göze batmaması ve güvenli durması.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Ya biz amatörüz...

Bizim bagajda anfi ve woferlar dolu değil ki...

Dedim ya.. Orjinal yerine cuk oturuyor.. iyi kötü 50 watt ve bence çok güzel bir teyp.. Bende kara cahil, kör görmemiş biri falan değilim.. 5000 ile Blaupunkt'un kalitesini anlayabiliyorum...

Ancak her şey gösteriş değildir... Sade olsun.. orjinal olsun.. iyisi olsun.. mantığı yetiyor bana..

teypku3.jpg

bu arabadaki orjinal sony teyp niye yetmemiş te böyle aptal birşey yapmış sormak lazım?

hadi bizde cd çalar yok en basitinden...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bu arabadaki orjinal sony teyp niye yetmemiş te böyle aptal birşey yapmış sormak lazım?

Adam donanım haberde... Konusu güncel... Sormak lazım...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Adam donanım haberde... Konusu güncel... Sormak lazım...

anfi bağlamak için kullanmış diyeceğim ama sony teyplere çok güzel anfi bağlanıyor yada double din uyuyor..

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bu kumanda çalışıyor galiba bizim teypler ile, modifiye edip Ford'un kumandası buna bağlanır belki...

Blaupunkt-remote-RC10C.jpg

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Teşekkür ederim. Emre zevk ve ihtiyaç meselesi. Ben de senin 1,4lük fiestana 17'lik jant getirtmene anlam veremiyorum. Araba benim için amaç değil araçtır. O teyp bana fazladan 50 liraya mal oldu ve yerine cuk oturdu. Direksiyon kumandası olsaydı bi 50 lira daha verirdim. O kadar. Banane alpinden malpinden, ses kalitesinden.

yok yok bence o kadar tutmamıştır... :D

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Aynen o kadar tuttu samed. Hesapla kaç tuttuğunu :D Bu arada geldimi teyp?

Hayır, ortada teyp yok ondan diyorum o kadar tutmamıştır diye :D

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Gerçi bugün 10:00 dan sonra işyerine uğrayamadım, belki gelmiştir :D

Abi o diilde hakikaten blau o fiyatlara maloluyosa ben bundan biraz hevesimi aliim de, bana da alalım yahu :D

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben zaten olayı eleştirirken cihazın kalitesini kıyasladım ve söylemimi bu kıstasa oturttum,yoksa hangi zevksizdir bu diye çıkışmadım ki buna rağmen baya gocunmuşuz..Madem maksat görüntü,o zaman hiç ellememek en iyisi bu teypleri :D

Teyp orjinal olsa..

Mp3'de çalsa..

Sesi de güzel olsa..

Kötü mü olur...

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

mehmet abi stokta varsa top power la değişiyon mu :D (Hakan abinin yalancısıyım...)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

ebayde ilanlara bakıodum şimdi... bi blaupunkt sayfasında satıcıya sorulan sorular arasında şuna rastladım iyi mi...

Could you ship the item to Turkey? And what about shipping cost? My Postal Code is 50100 My adress is " Nevsehir / Turkey "

Answered on Jul-06-08

A: i guess as long as the payment is legitimate, i can research international shipping when i get to work on monday. my warehouse guys can help me find...more

Mehmet abi harbi inanmaya başladım stok olayına :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mehmet abi stokta varsa top power la değişiyon mu :D (Hakan abinin yalancısıyım...)

Samet ekranı tamir ederim diyorsan var...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İnsanlar anlamasın diyemi yazıyosun :D o zaman niye yazıyosun

Hobaa yakalandık abi, allahtan kapandı açıkarttırma :D

Hangisi kapandı yaa.. Alacaktım ben onu.. :)

Polise zabıt tuttururum itin kopuğun teki gelmiş çizmiş diye paramı alırım çatır çatır kaskodan :)

Emre tek kelime ile kınıyorum seni...

Samed, mehmet abiyi anlamak mümkün değil. İngilizce bilmiyor kesinlikle ama bunları yazıyor. Kesin CIA ajanı :D

Murat yazıyor len onları.... :D

Benim ismimi kullanıyor :p

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

asıl olay sonraki soruda, yılbaşına da daha var gerçi ama :D)

Q: do you send this turkey

Answered on Jul-06-08

A: will i send a turkey with the stereo or will i send the stereo to turkey? haha, i guess as long as the payment is legitimate, i can research in...more

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Samet ekranı tamir ederim diyorsan var...

tamir edilebilecek gibiyse olur nie olmasın, ben görüntüye takılanlardan diilim sizin gibi, ses önemli ses! :D)))

ama önce top power dan alıyım azıcık hevesimi, tabi önce bi gelsinde :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Q: do you send this turkey

Answered on Jul-06-08

A: will i send a turkey with the stereo or will i send the stereo to turkey? haha, i guess as long as the payment is legitimate, i can research in...more

Bu herifin ne demek istediğini danıştığım tüm sözlüklere rağmen anlayamadım...

Ayrıca... O mesajın ilk kısmı bana ait değil...

Yani bu alıntı yapılan yer benim yazdığım veya bana yazılan bir mesaj değil...

Benim sorum şuydu

Could you ship the item to Turkey? And what about shipping cost? My Postal Code is 50100 My adress is " Nevsehir / Turkey "

Answered on Jul-06-08

A: i guess as long as the payment is legitimate, i can research international shipping when i get to work on monday. my warehouse guys can help me find...more

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...