İçeriğe Yönlendir

Mondeo mu 156 mı?

Fırat Bozkurt

Recommended Posts

Fırat Bozkurt

Selamlar; focusumu satıp mondeo ya da alfa 156 almak istiyorum.bi tane alfa buldum 2.0 lt 160k da ve lpgli sizce nasıl bi araçtır çünkü alfaların motorlarına dair hiç bir bilgim yok bu motor ne kadar götürür sizce.Link linki burda bi bakın isterseniz...

Yorum bağlantısı
Kerem Arıkantürk

Moral bozmak istemem ama çevremde o kadar çok 156 motor problemleri yaşattı ki artık 156 deyince aklıma başka bir şey gelmiyor.

1999 modeller bu konuda diğerlerinden biraz daha önde gidiyor.

20.000 km'de ana yatak saran veya 50.000 km'de pistondaki döküm hatası yüzünden (döküm boşluklarını kendi gözümle gördüm) segman kanalı kıran o kadar çok 156 var ki...

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

156 daha şık bir araba ama 160bin çok böyle bir araç için...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

yakıt tüketimini de gözönünde bulundurmak lazım. Mondeo daha az yakar gibi sanki...

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Sadece iki seçeneğim varsa,ben olsam mondeo alırdım

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ben genelde ford mu yoksa başka bi araba mı denildiğinde diğer araba ne olursa olsun onu tercih edin derdim. Diğer araba ne olursa olsun ama alfa olmasın. http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.png 1.6 motorlu 156 bi hafta sonu kadar sürede yaktığı benzinle beni derinden sarsmıştı. Motor sorunlarını felan bilmiyorum...

Ama caddeye çektiğiniz zaman(kırmızıysa bir de)Altında 330 ci olan zibidiler bile dönüp bakıyor,orası ayrı. :D

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...