İçeriğe Yönlendir

Navigasyon keyfi

Uğur Koçyiğit

Recommended Posts

Uğur Koçyiğit

Bir arakadaşımda görmüştüm çok hoşuma gitmişti, bu ara annemde telefon istiyorum diye tutturunca bende almaya karar verdim,ilk önce samsung d600 ümü anneme hediye ettim http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

kendime HP ipaq rw6815 aldım,navigasyon yükleyip kullanmamda yardımcı olacak royaltek gps cihazımıda aldım, dün akşama doğru genpatech ten telefon ile sipariş verdim ve biraz önce teslim aldım,bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim, bugün de navigasyon programını yükleyip aracımda kullanmaya başlarım heralde,daha önce arkadaşın araçta kullanırken görmüştüm ,haritada giderken kendinizi izlemek çok hoş bir şey.

şimdilik bu kadar kullanırkende bir kaç resim çeker buraya eklerim

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

GPS cihazı 185 ytl olması lazım,programıda arkadaş yükleyecek nedir bilemiyoruım,öğrenir yazarım

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Her şey tamam programlar yüklendi ,gps de tamam,çok güzel bir şekilde çalışıyor türkçe konuşuyor haritada gayet güzel ve kullanışlı program İGO 2006

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Gönderilen Resim

gerçekten çok hoş alet. bu USA siparişi için epey bir araştırmıştım ama kısmet olmadı. şimdi de şansımızı Dubai'den yana deneyeceğiz bakalım. Uuuur'um kaça aldın, en sonunda biyerden getirtemeyip bayılacağız herhalde parayı :)

Yorum bağlantısı
Erdem Delibaş

Hayırlı olsun patron.. :) Bi ara geleyimde bakayım şu cihaza yahu.. :selo:

bncede gzl bir zevk olsa gerek...Hayırlı olsn ekranda kaza bela grmemen dileği ile...

Klavyenin sesli harfleri bazen basmıyor galiba.. :)
Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Okumadan cevap yazdığın ne kadar da belli oluyor :)

1145ytl ipaq hp+ 190 ytl civarıda gps cihazı

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Onu kastetmedim ben ya, toplamda program dahil falan demiştim. Diğer yazdığın fiyatları okumuştum zaten. Neyse, güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Program beleş :) arkadaş sağolsun ,o halletti o işleri :tap:

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

yahu sen demedinmi hem ona yükleyemeyiz diye en beleşinden,hem birde o cihaz çok dikkat çeker rahat bırakmazlardı arabayı

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Yav mertol senle farklı frekanstan mı iletişim kurmaya çalışıyoruz anlayamadım,

aracımın dikkat çekmesini istemediğimi söylemedim,onu zaten istemem şu an heryerde aracım farkediliyor ve ilgi çekiyor bu da benim istediğim birşey di,onun için o kadar para harcadım farklı olsun ve dikkat çeksin diye,

benim derdim oraya monitor koyup hırsozların dikkatini cihaza çekmemek http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yav sonuçta o monitör sökülebilir birşey değil mi? Her neyse hayırlı olsun diyeyim ben girmeyeyim araya...http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Tamam tamam yine başlamayın şirketleşmeye,

cenk mertol un bahsettiği cihaz komple teyp ve klima düğmeleri dahil kontrol eden bir alet, çok şık ve çok güzel bir cihaz ama hem navigasyon yapamam ona bu şekilde,hemde aracımda fazla durmaz çalarlar

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Yani..

annem e telefon alacaktım,iyi bişey istiyorduk alalım,bende benim d600 ü verdim almışkende böyle bişey alayım dedim,gayet te güzel bir aletmiş

Yorum bağlantısı
İlker Özdilek

hayırlı olsun ugur abi birde suna baksaydın keşke AVT IM 936 diye bir model duymuştum.

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Resimde ekleyelim de yanlış cihazlarla karıştırılmasın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...