İçeriğe Yönlendir

Navigasyon keyfi

Uğur Koçyiğit

Recommended Posts

Uğur Koçyiğit

Gerçekten çok şık bir alet,ekranıda oldukça yeterli büyüklükte ve çok kullanışlı,her türlü işimi görüyor msn,internet,telefon,navigasyon,foto,kamera, e daha ne oldun?

bir üst modeli biraz kaba ve büyük olduğu için onu tercih etmedim bu cihaz daha şık ve kibar duruyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

bir üst modeli biraz kaba ve büyük olduğu için onu tercih etmedim bu cihaz daha şık ve kibar duruyor.

Sen sıkılırsın bundan, satarsın...:D
Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Yok yok sıkılmam :D

Sıkılsamda satmam ,kardeşime veririm .

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Gücü yeten ker kardeş abisini mi dövmeli yani :huh:

hem ben kardeşime derken seni kastetmiştim ama neyse ,istemediğini öğrenmiş olduk

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

hem ben kardeşime derken seni kastetmiştim ama neyse ,istemediğini öğrenmiş olduk

Hepimiz kardeş değil miyiz :D

Uğur bi test et de yorumlarını alalım...

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Hepimiz kardeşiz hepimiz hrantız dimi ama :D

Test ediyorum gayet güzel şimdiye kadarki verdiği en büyük sıkıntı araçta giderken bir yeri aramak çok zor oluyor rehberi açmak bulmak falan, e zaten arabada seyir halinde giderken telefon kullanmak tehlikeli ve yasak dimi

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Kalbimi kırma selo hele bir sor önce niye kullandın de? http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

Bu arada ben şarjı ne kadar gidiyor falan gibi şeyleri test ediyorum, erdem de sormuştu şimdi doğru cevabı veriyorum

3 gün kadar gidiyor şarjı normal kullanımda,eğer biraz fazla kurcalanırsa 2 gün kadar gidiyor,geceleride açık olarak !

bence bu kadar fazla özelliğe,çok uzun gidiyor pili,

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Var aynen o şekilde kapatıyorum,aynı pc gibi kapanış sesi geliyor ekran kararıyor,ama düğmeye dokunduğum an ekran aydınlanıyor ve herşey devam :huh:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Var aynen o şekilde kapatıyorum,aynı pc gibi kapanış sesi geliyor ekran kararıyor,ama düğmeye dokunduğum an ekran aydınlanıyor ve herşey devam :huh:

Yav Uğur ben kafa buldum senle. İlk defa nereden açtıysan oradan kapanır,üstte olması lazım benim bildiğim. Cam kapağın menteşesinin üstünde, kart yuvasının yanında...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...