İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Polen Filtresi

Hakan Arslan

Recommended Posts

Hakan Arslan

Hava filitresinin yerini biliyorum ama 1998 ford mondeolarda polen filitresi nerede birde klimaya ait ayrıca bir filitre varmı? biz bunları kendimiz değiştirebilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Hakan Arslan

peki klimaya ait ayrıca bir filitre mevcut mu?ac çok iyi sogutmuyor buna bağlı olabilirmi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

AC'ye ait başka bir filtre yok..

Önce filtreyi değiştirin memnun kalmazsanız servisde klima yı kontrol ettirin gazı falan eksilmiştir..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kerim Bilgehan Arbek

sayın üyeler böyle bir konu önceden başka bir kişi tarafından açıldı ama o konu mondeonun filitresinden bahsediyordu. ben şimdi size focus2 nin polen filitresini nerede olduğunu soruyorum herkesin cevaplarını bekliyorum.

::::::...... KuZu KuRdUn YoL fOrDuN ......::::::

:D:D:kutlama:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

babamın çalıştığı yerin her yeri polen ve çok sıcak

Tekstil fabrikası mı?
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Değil bir fakülte ama çok fazla ağaç var otoparkta bir araç hareket etse binlerce polen havaya kalkıyor.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

biliyorum sadece sordum yani ben babam bana araştır deyince aklıma sizin gibi tecrübeli insanlar geldi :B):B)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Değil bir fakülte ama çok fazla ağaç var otoparkta bir araç hareket etse binlerce polen havaya kalkıyor.

Ankara Hukuk mu? :B)
Yorum bağlantısı
Haldun Bayraktar

bir seneye yakındır havalandırmadan tıslama sesi geliyordu.servisdeki ustalar motoru arızalıdır diye buyurdular..geçen elektrikçi arkadaşla başladık göğüsü dağıtmaya,namussuzu da öyle bir yere koymuşlar ki en dipde.tam sıra motora gelmişken polen filitresine bir el attımki ne göreyim perişan olmuş zavallı.onun inlemesiymiş o ses..unutmuşuz iki senedir değişmeyi..yenisini takıp topladık.mis gibi esiyor şimdi.kıssadan hisse.

Yorum bağlantısı
Haldun Bayraktar

tabiki hayır.sevisdeki uzman beyler ses havalandırma motorundan geliyor söküp bakmamız lazım deyince bende eyvah kazıklara geldik diye düşündüm.iyi bir arkadaşım var oto elektrik ustası.sökelim bakalım dedik neymiş karın ağrısı.hiç aklımıza gelmedi ki filtre,tesadüf yani.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
(düzenlendi)

Ben buna benzer bir ses için klima kompresörünü değiştirttim :B) Eyvah eyvah ...

tarihinde Necat Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

sayın Cenk Bayrakçı evet babam Ankara Hukukta çalışıyor galiba az çok biliyorsunuz her yer polen

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

sayın Cenk Bayrakçı evet babam Ankara Hukukta çalışıyor galiba az çok biliyorsunuz her yer polen

Bilirim. :B)
Yorum bağlantısı
  • 10 yıl sonra...
Mehmet Gürlek
On 03.06.2007 at 19:25, Bilgehan Arbek yazdı:

sayın üyeler böyle bir konu önceden başka bir kişi tarafından açıldı ama o konu mondeonun filitresinden bahsediyordu. ben şimdi size focus2 nin polen filitresini nerede olduğunu soruyorum herkesin cevaplarını bekliyorum.

::::::...... KuZu KuRdUn YoL fOrDuN ......::::::

:D:D:kutlama:

Gaz pedalinin gerisinde sagda altda.tabi pedalin sokulmesi gerekiyo ? sene de 3 kez degistirtiyorun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...