İçeriğe Yönlendir

Aldesa; Sorunlar, Yorumlar

Cihan Yetişken2

Recommended Posts

Cihan Yetişken2

Önemli olan kit değil ustadır aslında..aldesayı hiç duymadım..biraz daha duyulmuş yaygın bir kit taktırın bence.mesela atiker de o fiyata takıyor.şehir dışı 10 ykr ye kadar inmesi muhtemel..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Km'de 160 kuruş yakıyorsa sende onu yak.. :p

Ama 0,16 YTL yakıyorsa ve bu uzun yolsa bu arabanın yakıtı 0,11 YTL'ye kadar düşer..

Araba kaç model, Profil bilginize benim yaptığım gibi model bilgisinide yazarsanız faydalı olacaktır..

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

eski aracım olan R11 Flash s 'de aldesa lpg kiti vardı. kitte sorun yoktu ama takan yer kötü olduğu için uzunca bir süre sıkıntı yaşamıştım. tabiki karbüratörlü ve sıralı enjeksiyon lpg sistemleri tamamen farklıdır. bence BRC marka kiti düzgün ve işi bilen bir ustaya taktırırsanız problem olmaz.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun Eray bey iyi yapmışsınız..güle güle ve doya doya gezmeniz dileğiyle..

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
İdris Arıcı

başlık ölmüş ama eğer varsa bu aldesa kiti kullanan memnuniyet durumunu öğrenmek isterim zira yeni aldığım aracımda bu kit kullanılmış.

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

Gaz kesicilerinde Atikere göre daha büyük mıknatıslar vardı.Dönüşüm yapan ustalardan iyi şeyler duymuştum.2 yıllık Parça değişimi garantiside veriyorlardı.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

bu kiti kullanan kimse varmı forumda bu gün 900 tl fiyat aldım başka model araçta kullanan arkadaşımın tavsiyesi ile araç montajı gayet güzel düzenli usta baya övülen bir usta bu konuda tabi otomatik bir araçta ne olur nasıl olur karar veremiyorum, diğer kitlere göre 500 tl daha ucuz olması ustanın referansları kafamı çelmeye başladı ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Uzak dur :D Şaka bir tarafa 900 TL. gibi bir rakama neden ne olduğu belirsiz ve servis ağı sıfır bir LPG markası taktıracaksınız ki ? aynı fiyata Atiker var taktırın keyfinize bakın.Köyde bile servis ağı mevcut :) Bende tomasetto vardı , aldesadan daha bilindik bir marka , ama onunda servis ağı sıfır. Söktürüp atiker taktırdım memnunum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kullanan öneride bulunacak uzak dur diyecek kimse yokmu

kullanan bile yok :D o derece bi marka işte :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Uzak dur :D Şaka bir tarafa 900 TL. gibi bir rakama neden ne olduğu belirsiz ve servis ağı sıfır bir LPG markası taktıracaksınız ki ? aynı fiyata Atiker var taktırın keyfinize bakın.Köyde bile servis ağı mevcut :) Bende tomasetto vardı , aldesadan daha bilindik bir marka , ama onunda servis ağı sıfır. Söktürüp atiker taktırdım memnunum.

sitelerini inceledim aslında baya bir bayileri var aslında ve en eski lpg firmalarından biri olarak görünüyorlar neden tanınmamışlar anlayamadım. ustanın iyi olması beni cezbeden tarafı. yaptığı işçilikleri gördüm bir kaç araçta görüntü olarak baya başarılı kullananların tavsiyeride baya olumlu kafamı karıştıran kısım burada başlıyor. gidip bilmediğim bir ustaya atiker taktırıcam acaba mı diye düşünüyorum

kullanan bile yok :D o derece bi marka işte :p

pendik ve tuzlada iki adet servisi mevcut

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kullanan öneride bulunacak uzak dur diyecek kimse yokmu

Taze bilgiler ile: tanınmış marka harici uzak dur derim + sıralı sistem dendiğinde 1200TL üzeri (müşteri rakamı 1500-1600) olanlar haricinden de uzak dur derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Taze bilgiler ile: tanınmış marka harici uzak dur derim + sıralı sistem dendiğinde 1200TL üzeri (müşteri rakamı 1500-1600) olanlar haricinden de uzak dur derim.

alındı anlaşıldı çağlar abim git brc, veya landirenzo tak diyorsun yani. brc 1600 tl nin bir kuruş altına düşmüyor, landici amcalarda aynı şekilde 1600 tl diyor.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Senin usta sadece aldesamı takıyor.Atiker takıyorsa gene o ustaya atiker taktır.Yada brc yada bilindik bir marka.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Senin usta sadece aldesamı takıyor.Atiker takıyorsa gene o ustaya atiker taktır.Yada brc yada bilindik bir marka.

malesef sadece aldesa takıyor başka bir şey takmıyor çok uğraştım brc alalım tak diye ama yok diyor.

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

alındı anlaşıldı çağlar abim git brc, veya landirenzo tak diyorsun yani. brc 1600 tl nin bir kuruş altına düşmüyor, landici amcalarda aynı şekilde 1600 tl diyor.

nakit mi takstili mi?

nakitt olursa 1500 e kadar düşüyorlar diye biliyorum.

ben 1000 nakit kalan 500 için kredi kartı ile 550 lira ödemiştim. en son.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

nakit mi takstili mi?

nakitt olursa 1500 e kadar düşüyorlar diye biliyorum.

ben 1000 nakit kalan 500 için kredi kartı ile 550 lira ödemiştim. en son.

mustafa malesef nakit param yok taksitli olarak almayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Mehmet biz diyeceğimizi dedik , karar senin sen bilirsin.

teşekkürler engin brc ağır basıyor heralde onu takıcam

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Kubilay Acar

Ben aldığımda ALDESA vardı üzerinde, 6-7 aydır hiç sıkıntı çıkarmadı çok şükür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz
(düzenlendi)

1995 yılında konya uretimi diye duymustum ve skoda favoritime taktırmıstım 1500 dolara 8 yıl sonra sadece gecis dügmesini ve diyaframını degistirmistim

25]Aldesa Otogaz Sistemleri 1992-1994 dönemini oto LPG dönüşüm sistemleri üzerine Ar&Ge ağırlıklı çalışarak geçirdikten sonra 1995 senesinde yenilenmiş otogaz dönüşüm sistemini piyasaya sürmüştür. Bu tarihten itibaren grubun lokomotif şirketi haline gelen Aldesa Otogaz Sistemleri ISO 9001, ECE-R 67, ECE-R 67-01, R 115 gibi kalite sertifikalarını almıştır. 1999 senesinden beri otogaz dönüşüm sistemlerini ihraç eden firma halen 5 kıtada 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.
25]2001 yılından itibaren Ar&Ge faaliyetlerine başlanan CNG dönüşüm sistemleri de 2007 senesinde firmanın ürün gamındaki yerini almıştır. Aldesa Otogaz Sistemleri, LPG ve CNG otogaz dönüşüm kitlerinin karbüratörlü ve enjeksiyonlu tüm modellerini ve Sıralı Sistem çeşitlerini de üretmektedir.
25]Grup ayrıca 2000 yılndan beri Mikronet Elektronik'in stratejik ortağı, 2003 yılında faaliyete geçen Optimum Eko Teknolojiler ve 2007 yılında kurulan Innotra Kimyasal Çözümler Tic. Ltd. Şti'nin kurucu ortağıdır. Grubun ilk şirketi Üçay Madeni Eşya halen metal dövme konusunda üretim yapmakta, Aldesa İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ise 2006 senesinden bu yana pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.
tarihinde Mehmet Tüysüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...