İçeriğe Yönlendir

ST'mi 1,6 mı

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Mehmet Taner Kadak

Malum punto gitti. Bir müddet araba ihtiyacım yok ama kışa girerken eliyüzü düzgün bir Focus 2.0 tek kapı almayı düşünüyorum. Çevrenizde varsa böyle bir araba buraya yazarsanız sevinirim. :B)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

25 e vermem dediğin punto en son gördüğümde 23500 e alıcı bekliyodu? Ne hadder etti? :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

25 vermem demedimki..

23oooytl

Gönül isterki kırmızı olsun ama nasip :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

Yardım..

21oooytl 2005model Ghia Focus Hb (Eski focus) 20oookm de fiyat nasıl sizce. Araba temiz prob. yok.

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

Kararsız kaldım. Daha düşük model daha ucuza alsam daha mantıklı bi iş yapmış olur gibiyim. :D

Gönderilen Resim

Buna benzer bişey..

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Araç çok makul. Ama hem 13-14 milyar verip hem de 2.0 almak daha mantıklı olabilir. Tek sorun bu kadar diri durmaz...

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

yoo :D Bu aracı bulunca kararsız kaldım 14 e 2000modelST almak var 21e 2005 model 1.6 ghia almak var. İkisinin arasında mantıklı bi karar vermem lazım.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

14'e alınacak 2000 st muhtemelen dökük olur..2005 ghia gayet güzel kafanız rahat binersiniz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

öte yandanda 2006 dizeli satıp aynı paraya 2005 benzinli araba alma mantıksızlığı oluyor :D Çünkü focus alınca lpg taktırıcam.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

2005 benzinli ama focus bu sefer :D

Yeri gelmişken sorayım. Şehir içi kaç ykr yakıyorsunuz LPG ile?
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Şehir içi 14-15 ykr klima açık,şehirlerarası 12 ykr yine klima açık 90-100 arası hızla.. Bu arada Tevfik bey'in gönderdiği ilandaki st hiç de fena değil...zor bulunur böylesi..Tabi baktırmak lazım mutlaka..

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Şeytan bu sefer doğru diyor bence :D

haklısın da şu 657ytl'cik senelik vergisi olmasa... gerçi fiestaya da 524 ödüyoruz. şeytan işte arada dürtüyor insanı :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...