İçeriğe Yönlendir

ST'mi 1,6 mı

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Sinan Uzundumlu

Şehir içi 14-15 ykr klima açık,şehirlerarası 12 ykr yine klima açık 90-100 arası hızla.. Bu arada Tevfik bey'in gönderdiği ilandaki st hiç de fena değil...zor bulunur böylesi..Tabi baktırmak lazım mutlaka..

tüplü focus ne az yakıyomuş öyle yahu :D

bu arada ghia 2005 model olan focusun fiyatı çok makul. ama linkteki st de yakıyo hani ortalığı..

Yorum bağlantısı
Kerem Arıkantürk

arkadaşlar dikkatimi çekti focus st'nin aynaları elektrikli değil :blink:

It's a Ford... :blink:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Taner Kadak

http://www.araba.com/738636.html

Araç Bilgileri

Marka FORD

Model 2005

Sahip Belge Tarihi 18/05/2005

Tescil Birimi ANKARA

Renk1 MAVİ (BLUE)

Renk2

Cinsi OTOMOBİL

Çalıntı mı Hayır

Tahdit Yok Yok

Arac cok ucuz geldı. Netten plakayı sorusturdum. Kel alaka cıktı :)

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

balıkesirde vardi 2 3 ay once kırmızı 2.0 motor tek kapı hb 2004 model olması lazımdı satılmadı ise

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay

2001'den sonra ST'ler 2.0 lt çıkmadı.

2000 modellerde elektrikli ayna yok.

2001 modellerde var

aynı şey yan hava yastıkları içinde geçerli

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
(düzenlendi)

Koyuyim mi resimleri, en temiz bizimki valla. Sadece 1-2 çizik var tamponlarda. Daha temizi var bi tane 2001 model siyah 3-5000 km de Acıbadem hastanesinin sahibinin sanırm zamanında almış kullanmamış , hastane garajında duruyordu 1 sene önce, ne oldu sonra bilmiyorum. Satılmış olabilir. Mehmet Ali Aydınlar'a yada yakınına ait bir arabaydı , şans eseri görmüştüm. Ondan temizi yoktur

resimleri koyun da gözümüz bayram etsin.. :) tarihinde Tevfik I??k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Valla bizim mahallede de var bir tane siyah st,o da müthiş temiz.Kmsini bilmiyorum ama orjinal hiç oynanmamış cillop gibi.Hep olduğu yerde duruyor.Bir bayan kullanıyor.Valla merak ediyorum aracı kaç kmdedir nedir diye..

Ali abi title gelmiş hayırlı olsun bu arada :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...