İçeriğe Yönlendir

S Max - Aracımı Teslim Aldım,Sorunuz Varsa Aydınlatırım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Takip edeyim ben bu konuyu
C4 picasso falan diyordum, geçen otomatik C4 sürdüm aynı şanzıman ise hayatta binmem o araca, s max benimde kafamı kurcalıyor epeydir.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

1_ Şehir içi için uzun [emoji590]

2_ Grand C_ Max de olabilir mi? [emoji593]

3_ Malum siteyi sıkı takip etmelisin (3_4 ay önce bulmuştum ama takas olmadığı için olmadı ) [emoji17]

Bulur da alırsan bi tur verirmisin ?;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

S Max kullanırsanız bağımlılık yapabilir dikkat edin.C Max ile falan kıyaslamayın boşuna.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1_ Şehir içi için uzun [emoji590]
2_ Grand C_ Max de olabilir mi? [emoji593]
3_ Malum siteyi sıkı takip etmelisin (3_4 ay önce bulmuştum ama takas olmadığı için olmadı ) [emoji17]
Bulur da alırsan bi tur verirmisin ?[emoji6]

Abi focus sedan dan 30 cm kadar uzun, heybeti uzun gösteriyor ama o kadar değil. Asıl mesele hanımı alıştırmak ama çok yoğun kullanmayacağı için sorun olmaz. Otomatik olması lazım hanım için (bahane işte ben de manuel sevmiyorum aslında). Mesele cepteki paraya göre binilecek temizlikte s max bulmak galiba çok fazla piyasada olmadığı için.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Köksal kardeşim, bu smax ın arka koltukları geri çekip oturduğumda bana hala dar geliyor, süperbin yanında masal mesela, focus gibi arkası, bu 30cm. sadece bagaja vermişler, ben birşey anlamadım bu büyüklükten, ama motor süper, sence durum ne?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

S-max in arka koltukları dar mı ? En arka sırayı diyorsak doğru dar ama arka koltuklar benim sürüş ön koltuk sürüş pozisyonumla bile gayet tatminkar. C-max ile karıştırıyor olmayasın Ali hocam ? :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

S-max in arka koltukları dar mı ? En arka sırayı diyorsak doğru dar ama arka koltuklar benim sürüş ön koltuk sürüş pozisyonumla bile gayet tatminkar. C-max ile karıştırıyor olmayasın Ali hocam ? :D

yok hocam, sizinkini bilmem ama daha geçen ay son kasa full s-max a Antalya bilallerde bindim, çektim ettim koltuğu, 3. sıra zaten her markada küçük ona bakma, bastım fırçayı oradaki kıza, bumudur dedim, dar ve yine dar geldi, boyum 1.73, dar gelen kısım diz mesafesi, aman aman bir fark göremedim ben, araba uzun ama boşa uzun, ı ıhh sevmedim, tatminkar olmayacak geniş olacak, süperbin yanında fiesta bu yahu :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Smax ufak arabadır tabii ka daha geniş halbuki :)

aynen öyle :D  dar kardeşim dar, dışardan uzun içi normal araba gibi, yaşam alanı olarak aynı, 3cm geni yüksek olsa ne yazar, bagaja vermiş uzamayı, olmamış, kalıbının hacmi yok, ben rahat edemedim, arkaya oturdum çektim koltuğu geriye, baktım hala aynı durumdayım, smax, liste dışı bitti benim için, isterse 300 bassın, hatta Ford bitti gibi... :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zaten bizim velet bile sığmadı sattık. Ka aldık sığdı lar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

az daha darı, bagajı ve motoru sayma :D pek fark hissetmemiştir zaten :tongue:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
az daha darı, bagajı ve motoru sayma [emoji3] pek fark hissetmemiştir zaten :tongue:

Abi s max da dar gelirse vip minibüs anca yeter heralde :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

ne bileyim diz mesafesi soğuttubeni, birde o fiyatı tabiii :)

vallahi beni bu açıdan baktığım araçlardan sadece crv tatmin etmişti, cam tavanlı bir crv daha ferah, arka koltuk kısmı, smax a binince ilk anda bumudur dedim, hatta kardeşimde dedi, daha da bakmadık zaten, gidip edge a baktık, 98bin dolaresi görünce hemmen kaçtık :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
11 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Köksal kardeşim, bu smax ın arka koltukları geri çekip oturduğumda bana hala dar geliyor, süperbin yanında masal mesela, focus gibi arkası, bu 30cm. sadece bagaja vermişler, ben birşey anlamadım bu büyüklükten, ama motor süper, sence durum ne?

Bence de 0 km smax ancak vergi indirimi ile falan uygun olur.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçenlerde e180 Mercedes e bindim, arka koltuk diz mesafesi aman aman gelmedi ,ama yalıtıma diyecek yok.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Geçenlerde e180 Mercedes e bindim, arka koltuk diz mesafesi aman aman gelmedi ,ama yalıtıma diyecek yok.

o da bozdu, anca genişlik olarak s500 maybach birde süperb kesti beni :D

şindi seyret bak neler yazacaklar, süperb ile neyi kıyaslıyo diye :D

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Bu sabah bi kaç gündür foruma girmediğimi farkettim ve olan olmuş. S max bambaşka bir araçtır. Yanınızdan hangi araç geçerse geçsin hiçbirinde gözünüz kalmaz, hiçbirine nazar değdirmezsiniz. İllaki eksileri vardır ancak çizginin altına baktığınızda kalan hep sıfırdan büyüktür. Geçen yeğen doğdu. Annem memleketten gelecekti. Napalım ne edelim derken kara kışın ortasında kendimiz memlekette bulduk. Hanım arka koltuğa neredeyse hiç geçmedi. Her ne kadar doğru olmasa da sakin ve dikkatli olmaya çalıştığım için iki bücürük arkada takıldılar yol boyu. Bu heyecanı veren tek şey kapıdaki S maxti. Aracı forumdan aldım ancak forumda olan forumda kalır. Yani aracım hala forum aracıdır. Köksal Bey veya s-maxi merak edip pek kullanma imkanı olmamış üyelerimiz bir gün önceden haber vermek kaydı ile Beylikdüzü Yenibosna arasında aracı test edip soru işaretlerine cevap bulabilirler.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
On 11.03.2017 at 16:48, Köksal Yılmaz yazdı:

Arka kısmına kanepe atılmış bir panelvan daha makbule geçer. Ayağa kalkma şansıda verir, bacaklar bir süre sonra uyuşabiliyor. Yan sürgülü cam açılır, yandaki ağaç dalları yakalanmaya çalışılır vs. vs. :D:p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

o dalı yakaladığında çekeceğin acıysa paha biçilmez, herşeye değer :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün ilk s max incelemi yaptım Angarada, sevgili abim @Serkan Tokeri ve @Yasin Şahin dostumu mekanında ziyaret fırsatı buldum. Araba kaporta olarak istediğimiz gibi çıkmayınca almadan döndüm ama s max i pek bir beğendim. Bütçe geldi 50 bine dayandı. Xenon ve otomatik vites özellikle aradığım donanımlar, hanım cam tavana takmış durumda(arka koltukta sinema salonu gibi bir adım yukarda oturunca hakikaten çok güzel olur). Arayışlara acele etmeden başladım diyebilirim. Sağda-solda eşte dostta gören bilenlerin haber vermelerini rica ediyorum :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
16 dakika önce, Sefa Çelik yazdı:

Köksal hocam, Ankara'ya geldin de neden bana haber vermedin? 2 tur atar iyice incelerdin aracı. 

Abi kusura bakma aslında aklımdaydın, hatta @Erkan Dikicive @eren erdoğan la da görüşecektik ama hesap-kitap uymadı, inşallah s max bulup ziyarete gelirim sizleri :)

Satıcı zaten sıkıldı bir ara "bu kadar incelersen çok kusur bulursun" filan diyor :DBu arada şu an ilanda araç telefonda 45750 ye indi, arabanın ön tampon farlar değişmiş far yıkamasız tampon takmışlar, şişirme işi çoktu göründüğü gibi çıkmadı. Kaportaya takılmayan alabilir ama motor-mekanik çok iyiydi, arabada ses yoktu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acill-sahibinden-hatasiz-otomatik-yedi-koltuklu-407167574/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Dün ilk s max incelemi yaptım Angarada, sevgili abim @Serkan Tokeri ve @Yasin Şahin dostumu mekanında ziyaret fırsatı buldum. Araba kaporta olarak istediğimiz gibi çıkmayınca almadan döndüm ama s max i pek bir beğendim. Bütçe geldi 50 bine dayandı. Xenon ve otomatik vites özellikle aradığım donanımlar, hanım cam tavana takmış durumda(arka koltukta sinema salonu gibi bir adım yukarda oturunca hakikaten çok güzel olur). Arayışlara acele etmeden başladım diyebilirim. Sağda-solda eşte dostta gören bilenlerin haber vermelerini rica ediyorum :)

Rabbim Gönlüne göre versin İnşallah kardeşim.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
On 17.03.2017 at 10:35, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi kusura bakma aslında aklımdaydın, hatta @Erkan Dikicive @eren erdoğan la da görüşecektik ama hesap-kitap uymadı, inşallah s max bulup ziyarete gelirim sizleri :)

Satıcı zaten sıkıldı bir ara "bu kadar incelersen çok kusur bulursun" filan diyor :DBu arada şu an ilanda araç telefonda 45750 ye indi, arabanın ön tampon farlar değişmiş far yıkamasız tampon takmışlar, şişirme işi çoktu göründüğü gibi çıkmadı. Kaportaya takılmayan alabilir ama motor-mekanik çok iyiydi, arabada ses yoktu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acill-sahibinden-hatasiz-otomatik-yedi-koltuklu-407167574/detay/

Daha önce başka bir konuya da yazmıştım. Bu aracın aynısı 2 ay önce istanbulda satılıktı. 175000 km idi. Tescil tarihine bakmak lazım. 34 plaka idi diye hatırlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
6 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Daha önce başka bir konuya da yazmıştım. Bu aracın aynısı 2 ay önce istanbulda satılıktı. 175000 km idi. Tescil tarihine bakmak lazım. 34 plaka idi diye hatırlıyorum.

Bu araba o araba ;) 41-42 ye satmış istanbuldaki satıcı(sahibinin çalışanı ile konuştum). Benim araç satılmadığından bakamamıştım. Fiyatta herhangi bir indirim yapmadığından bıraktım.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bu araba o araba ;) 41-42 ye satmış istanbuldaki satıcı(sahibinin çalışanı ile konuştum). Benim araç satılmadığından bakamamıştım. Fiyatta herhangi bir indirim yapmadığından bıraktım.

Ben alıp da araçta problem olduğunu görmüştür diye yorumlayıp uyarmak istedim. Ancak incelemeniz sonucu al-satçı olduğu anlaşılıyor. İlana 45 civarı çıkmıştı. Otomatik ve 7 kişilik olması sebebiyle aklımı kurcalamıştı. Arkadaşlara tavsiye ettim ama çok durmadı ilanda. Bu araç için motor ve şanzıman iyiyse 42-42 bedavaymış. Bu arabayı takibi bırakmayın derim. Giderse daha iyileri nasib olur inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...