İçeriğe Yönlendir

Forumda kimler, ne zamandır LPG kullanıcısı...

Sami Aktaş

Recommended Posts

Zafer Ofli

merhaba listede 8000 km yazıyor ve focus yazıyor 17000 ve mondeo diye belirtmiştim ama zannedersem yanlışlık olmuş kitin markası Brc Fast

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Cevap veriyorum.

Bildigim kadari ile 1974'den beri kullaniyoruz; daha öncesini burada olmadigimdan bilmiyordum.

LPG cidden basarili. Bu güne kadar herseyi pisirip, kizartmayi basardi. O olmasa cig cig yemek cekilmezdi.

Hemen ekleyelim... :nazar:

Merhaba listede 8000 km yazıyor ve focus yazıyor 17000 ve mondeo diye belirtmiştim ama zannedersem yanlışlık olmuş kitin markası Brc Fast

Hemen düzeltelim... :kutlama:

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

bu gidişle bende çok yakında lpg'li olucam. 1 hafta önce 2.80 idi şimdi olmuş 3.130 :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağdaş İbiş

Daha tazecik ,bir haftalık bile değil, lpg kullanıcısıyım 200km civarı yol yaptım şimdilik şahane, bakalım ileride ne olacak :D:unsure:

Aracım 2006 Focus II Trend, kitin markası Stefanelli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kitin markası Stefanelli.

Bizimkilerin tasarruf kiti yaptıkları gibi

İtalya'da da aklına esen kit üretmeye başladı heralde..

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

1,6 focus 2006 ocak 40,000 km tartarini ve süper. son zamlarla uzun yolda 150-160 km ile 135 ykr yakıyor şehir içindede aynı 135 ykr.

2,0 focus 2007 eylül 5,000 km brc fast ve hicde süper değil. Çok yakıyor :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Nuri Güngör

benim şehir içi yakıt 200 e yaklaştı gecen gün yeni ayar yaptırmıştım ondan kaynaklanıyor olabilir mi yoksa zam ve kışın etkisi mi

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Stefanelli Kit

55Lt gaz ile 550km tabi birazcık da benzin, ortalama 10lt/100km.

Bence iyi gibi şu kışta soğukda :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Gökmen

1993 spring emmegas 160.000km civarı yaptım araçla şehir dişina çıktıgımda gaz ayarı çok bozuluyordu...

yalan olmasın sekiz on ytl ye fulleniyordu gaz:)zam zam zam:)))

1981 ford granada lovato 16000 civarıda bu araçla yaptım sorun yok ..km de 275 ,300 yakması dısında :) otomatık arac ondan sanırım arac toplanıyor suan düz vites olcak yakında:)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hami Yakın

12.08.07 TARİHİNDEN BERİ brc elagant51 kit 8000km :kafa:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Selçuk Çoban

7 Ay oldu Yaptıralı 54.000 km maşallah :) 2 defa filtre degiştirdim biliyorsunuz 10.000 km de bir degişmesi gerekiyo ben iki defa gittim 10.000 km de degiştirenlerin filtresini taktı saolsun çıkma catır catır calışıyo.... Markası zavolli takıldıgı anda bir defa ayar yaptırdım sonra hiç ayarı bozmadı Bir defa çok yaktı 277 ykr onda da lüleburgaz total e 56 dk de gitmiştim :) Anladın sen onu :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Benim toplamda ağustostan beri 14.000km oldu sorunsuz :) Zavoli yakıt şehir içi 0.154ykr

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Arkadaşlar ilk sayfayı değiştiremiyorum nedense.O yüzden ekleyemedim son yazılanları.Artık modlardan birisi değiştirir herhalde...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Aka
(düzenlendi)

22 Şubat 2008 Landi Renzo taktırdım. 1500km oldu sorunsuz.

tarihinde Kemal Murat ?nce tarafından düzenlendi
L
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özgür Karasüleymanoğlu

Benim sıralı sistemle yaptığım km 25500 oldu.Sorunsuz denebilir.Merak ediyorum sıralı lpgde km rekoru kimde?İleri kilometrelerde sorunlar yaşanıyor mu?

Yorum bağlantısı
Engin Evni

mart 27 sinde taktırdım. Landi Renzo ile 1000km yaptım. Sorun yok çok şükür. Hem focus 2.0 hem 8,6lt(mogaz)/100km daha ne olsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...