İçeriğe Yönlendir

Ghia mı ,Comfort mu, trend mi?

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Alkın Yılmaz

Selam.

Bildiğiniz gibi dün arabayı sattım ve hemen araba arayışlarına geçtim. Alacağım araba 2004 model makyajlı kasalardan ghia ford focus ama 2005 model yeni kasa alma ihtimalim var fakat ghia lara bayağı tuzlu trendler var onlar biraz daha ucuz aralarındaki fark ne ki 5.000 ytl fark ediyor? Birde astra da alabilirm yeni kasa onların iyisine ne ad veriliyorum hani ghia gibi:D? En fazla 25.000 ytl ye kada cıkabilirim ama oda cok güzel bir araba olursa 23.000 ytl ideal:D Sizin bana önerebileceğiniz bir araba varmı?

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Focus alcam ama ghia nın en iyi olduğunu biliyorum ghia full. Ama trend ve comfort onlarla ghia nın arasındaki fark nedir onu bilemiyorum çünkü yeni kasa alırsam ghia alamam herhalde çok pahalı benim için eğer yeni kasa alırsam muhtemelen trend alıcam da neleri farklı ghia dan bilemiyorum motoru falan mı?

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

celik jant sis farı dijital klima sony mp3 calar spor direksiyon kolcak ghia amlemi sinyalli aynalar 2007 dekinlerde var ghiada bunlar trend te kapak var tekerlerde sonra sis farı yok cd caları var klima manuel normal direksiyon o kadar 2sininde yuruyen aksamları aynı standart 6 airbag ikisinde de o kadar benım bildigim

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)

Jant, teyp, klima, koltuk ayarları, far-yağmur sensörleri...

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Peki bana önerebileceğiniz 23.000 25.000 arası_?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

23.000 ytl civarına çok temiz az km li lpgli 2005 makyajlı F1 ghia alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Teşekkürler aklım yeni kasada ama ghia lar pahalı oldugu için alamıcam trendlerde o kadar iyi değil birde satarken elimden cıkaramam diye düşünüyorum galba yine F1 makyajlı kasa alıcam sizce hangisi iyidir yenikasa 2005 trende mi 2004 veya 2005 ghia makyajlı kasamı?

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
(düzenlendi)

sonuncu linkteki ghia birazda arastırma yap bulursun 25 asagı ghia f2 bende f2 trend var dizel satılır neden satılmasın kı ekstradan sis fari taktır orgınal 400 mılyona sonra jant al guzel 17 veya 16 orjnalden iyi duran:) satarsın yanı

tarihinde Okan Ye?im tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Siz memnunmusunuz? acaba 24 filan ghia bulabilirmiyim.?

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
(düzenlendi)

Siz memnunmusunuz? acaba 24 filan ghia bulabilirmiyim.?

Saygılarımla...

evt gayet guzel aceleniz yoksa bulunur bekleyın bence Gönderilen Resim buda benim aracim tarihinde Okan Ye?im tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Güle güle kullanın Allah kazasız belasız kullanmasını nasip etsin. Acelem yok bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Şimdi araıyorum bende kocaelinde oturuyorum es oto arkadaşım bakıcam bu iyimiş:nazar:

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

Şimdi araıyorum bende kocaelinde oturuyorum es oto arkadaşım bakıcam bu iyimiş:nazar:

hayırlısı ınsllh olur
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

rengi biraz kötü gibi ama saol. Konusuyorum şimdi:D

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Konuştum 24 e bırakırız diyo ama araba sağdan darbeliymiş sağ taraftan işlem görmüş. Orada çalışanlardan birinin arabasıymış sizin de aklınızda bulunsun bulursanız haberim olsun. :B)

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Bayinin elinde kalmış 2007 focus trendler 30 un altına gidiyor. Ne uğraşacan 0 km, 100 beygir motor al tepe tepe kullan.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bizim arabayı, 2004 yılında sıfır collectionlar 28 bin ytl iken 2003 model 6000km'deki comfortu 21 bin ytl ye aldık.Bu tip alternatiflere de bakın derim.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz
(düzenlendi)

Öyle yapıcam galiba mertol abi

ya 2004 f1 temiz ghia

yada 2005 model trend yada cok temiz bir ghia

Sizce 2004 makyajlı kasa mı (ghia) iyi yoksa 2005 trend mi?

elimde şu an tık para 23.000 ytl ama iy temiz bir ghia 2005 gelirse üstüne koyarım.

Siz olsanız bu 2 seçenekten hangisini secersiniz?

tarihinde Alk?n Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...