İçeriğe Yönlendir

Ghia mı ,Comfort mu, trend mi?

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

en iyisi lpgport :blink:

:blink:

Ama twinport gerçekten az yakıyor.. Benim arkadaş twinporta da tüp taktırdı.. Ama çok yakıyor diye değil.. Daha az dolar yakmak için..

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Geçenlerde bir arkadaş söyledi ne kadar doğru bilmiyorum ama twinport yanmış yakıt hava karışımını 1 kere daha yakıyormuş direk egsoza manifoldundan çıkmadan bir daha yakıp gönderiyomuş...

Şimdi nette twinport ne imiş die bakarken sözlükte buldum.

Twinport: Opel'in geliştirdiği, 2004'ten itibaren corsa ve yeni astra'da hayata geçirdiği akıllı yakıt tasarrufu teknolojisi. euro 4 emisyon standartlarına uyumlu bu motor teknolojisi, değişken emme manifoldu ile yüksek egzoz gazı devridaim sistemi yardımı ile beygir gücünü düşürmeden yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltır.

100 km.de ortalama yakıt tüketimi 1000 cc motorlarda* beygir gücü 58 hp'den 60 hp'ye çıkarken 5.5 litreden 5.3 litreye, 1400 cc motorlarda* * 90 hp beygir gücü aynı kalarak 6.8 litreden 5.9 litreye, 1600 cc motorlarda* ise beygir gücü 100 hp'den 103 hp'ye çıkarken 7 litreden 6.6 litreye düşmüştür.

fiat'daki FIRE teknolojisi de buna benzer bişeydi galiba
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Full olup olmaması önemli değil,içindeki donanımlar sizi tatmin ediyorsa sizin için fulldür..

Aynı anda yazmışız komik olmuş :blink:

Yoksa senin adında mı Cihan :blink:

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Hepinize çok teşekkür ederim arayacağım bu gün bakıcaz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Şahin

Bordo olmasında ne sakınca var.Gayet güzel bir renk.Fiyatı 25 civarlarına çekersen olabilir.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Bir tane daha buldum ist den 2005 model füme 55,000 km de sizce cok mu ? 26 istiyor 25 e filan alırım herhalde. Ghia.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Abi bordo nun sahibi de biraz ök.z ya telefon actım bana verdiği cevap şu fiyatım 26.500 işine gelişrse deyip telefonu yüzüme kapattı sinirim bozuldu. Birkere pazarlık sünnettir yav.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Abi bordo nun sahibi de biraz ök.z ya telefon actım bana verdiği cevap şu fiyatım 26.500 işine gelişrse deyip telefonu yüzüme kapattı sinirim bozuldu. Birkere pazarlık sünnettir yav.

Adamin arabasindan belli kil bi adam :)

Bi kere bile firca degmemis arabaya muhtemelen 2004 yilindan beri...

Cok temiz araba adam bu kadar kil olmasa araba da bu kadar temiz olmazdi :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Benim arabaya da hiç fırça değmiyor. ;)

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...