İçeriğe Yönlendir

Ghia mı ,Comfort mu, trend mi?

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Can Karacaer

Bence yeni yenidir, şu aşamada eski kasa alma...

Trend bence son derece yeterli bir donanım. Stil paket bulursan kaçırma, yoksa da hemen bir sis farı takarsın lastikler bitince bir de çıkma jant. Tamamdır...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Dün bir galeride 2006 FII trend benzinli 42bin km sordum.Çok temizdi araba ancak fiyat 28.500 ytl idi.hadi canım dedim tabi icimden :melek:

Bu arada Sami abinin arabasının özellikleri buraya sığmaz onu da belirteyim :)

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz
(düzenlendi)

Benim arabayı 25bin'e satıyorum...

Abi kusura bakma sedan düşünmüyorum :melek: tarihinde Alk?n Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Bi araç buldum 2005 model astra 1.6 twinport tamacılan tavandan 19.000km de 25 milyar nasıloaraba 1.4 de olabilir tam bilmiorm

nasıl sizcetwinport lar

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

twinport full mü oluyo tavanı tam acılan olandan

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

iyidir:Daha iyi ateşleme mantığı güdülmüştür..

Kötüdür: 4 yerine 8 buji değişimi gerekir. :blink:

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

tamam o aracın full olup olmadığını nereden anlayacağız twinport elegance mi yazar?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

twinportlar galiba 1.4 ve sadece Essentia donanımda galiba.. opelden pek anlamam. Bi tırtcıya sormak laızm.. :blink:

GTC lerde 1.6 twinport olması lazım.. Full olup olmaması önemli değil,içindeki donanımlar sizi tatmin ediyorsa sizin için fulldür.. Full'ün sonu yok..

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

e özelliklerine bakın...sizin ihtiyaçlarınız karşılıyorsa size göre full dür..Kullanmayacağınız donanım almanın bir anlamı yok ki..

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

donanımlar sizi tatmin ediyorsa sizin için fulldür..

sizin ihtiyaçlarınız karşılıyorsa size göre full dür

:blink:
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

ben full derken dijital klima,ESP, falan filan diye söyledim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1,6 twinport çok şahane bir motor.. Çok da az yakıyor arkadaşımda eski kasa Elegance var..

Gasyette dolu bir araba, cd çalar, otomatik klima, 8 hava yastığı.. falan filan..

Bence iyidir..

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir

Geçenlerde bir arkadaş söyledi ne kadar doğru bilmiyorum ama twinport yanmış yakıt hava karışımını 1 kere daha yakıyormuş direk egsoza manifoldundan çıkmadan bir daha yakıp gönderiyomuş...

Şimdi nette twinport ne imiş die bakarken sözlükte buldum.

Twinport: Opel'in geliştirdiği, 2004'ten itibaren corsa ve yeni astra'da hayata geçirdiği akıllı yakıt tasarrufu teknolojisi. euro 4 emisyon standartlarına uyumlu bu motor teknolojisi, değişken emme manifoldu ile yüksek egzoz gazı devridaim sistemi yardımı ile beygir gücünü düşürmeden yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltır.

100 km.de ortalama yakıt tüketimi 1000 cc motorlarda* beygir gücü 58 hp'den 60 hp'ye çıkarken 5.5 litreden 5.3 litreye, 1400 cc motorlarda* * 90 hp beygir gücü aynı kalarak 6.8 litreden 5.9 litreye, 1600 cc motorlarda* ise beygir gücü 100 hp'den 103 hp'ye çıkarken 7 litreden 6.6 litreye düşmüştür.

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
(düzenlendi)

en iyisi lpgport :blink:

tarihinde Tevfik I??k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...