İçeriğe Yönlendir

Motor almayı düşünüyorum...

Cansel Kansu

Recommended Posts

Cansel Kansu
(düzenlendi)

saolasın erdem kardeşim.

scooter, hmm... bilmem, isteyen olursa satarım herhalde. olmazsa yeğenime paslarım.

tarihinde Cansel Kansu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ben bişey diyecem

tamam harley adı üstünde ama bence hava soğutmalı bir motor yerine su soğutmalı motor düşünsen daha iyi edersin

ve benim bildiğim japonlar , bunlardan çok daha sağlam ve problemsiz

honda vt750c gayet güzel bence bi düşün

http://www.honda.com.tr/motosiklet/content...r/custom/vt.htm

son 15 yıldır motosiklette honda ve yamahadan başka guş tanımam :)

Gönderilen Resim

tarihinde Okyay Pay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

sen de küllüm hondacı oldun be okyay :)

motor almaktaki maksadım motorcu olmaktan ziyade sosyal çevremi genişletmek olduğu için pas geçiyorum diğer markaları. yoksa aynı paraya daha şık ve sorunsuz motorlar var 2. elde.

HD alıp hog'a üye olmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

maalesef. tam üye olamıyorsun, forumlara giriş yetkin olmuyor. bunu geç, hogcuların faaliyetlerine başka bir markayla katılmak abes olacağı gibi, mümkün olur mu onu da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı

sen de küllüm hondacı oldun be okyay :)

motor almaktaki maksadım motorcu olmaktan ziyade sosyal çevremi genişletmek olduğu için pas geçiyorum diğer markaları. yoksa aynı paraya daha şık ve sorunsuz motorlar var 2. elde.

HD alıp hog'a üye olmak istiyorum.

ben motosiklet kulvarında ezelden hondacıydım zaten yeni bişey değilki :)

Harley kafada alınmış belli allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah hayırlısı olsun ,

tarz makinesi harley.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

evet, son 1 aydır kafamda bir hd almak vardı, bu makinanın fiyatı düşünce kararımı verdim. teşekkürler okyay.

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay
(düzenlendi)

gayet güzel

hayırlı olsun...

plakası da güzelmiş :)

tarihinde Orkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

saol orkun. plakası değişecek haliyle ama mertolun yakın ahbapları bana bir HD plaka ayarlar herhal. de mi mertol?

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Ben olsam plakayi degistirmezdim.

Bunun icin yapmaniz gereken sey Izmir de bir trafik msavirine devir icin vekalet vermek ve vekalete Izmir adresi yazmak. Izmir de bir tanidigin adresi yazilirsa adrese gelecek tebligat ceza v.s. yine size ulasir..

Ikametgah v.s. istenmiyor bunun icin.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

izmirde acaip bi uygulama varmış, ilçeye göre değiştiriliyormuş plakalar 2. elde de. ne kadar doğru bilmiyorum ama, daha yeni 2. el bir araba alan arkadaşın plakasını değiştirmişler.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

izmirde acaip bi uygulama varmış, ilçeye göre değiştiriliyormuş plakalar 2. elde de. ne kadar doğru bilmiyorum ama, daha yeni 2. el bir araba alan arkadaşın plakasını değiştirmişler.

Demokraside careler tukenmez, siz de HD hangi ilceden veriliyorsa ona gore adres yazin :)

Bu arada bundan gayrı ford forumlarına fordu olmayanları almayıp ford harici arabayla gelenlerin arabalarını da taşlayalım biz de :)

Fordu olmayanlarin yazdigi mesajlar once bir onaydan gecip sonra yayinlansin, gerekiyorsa sansurlensin, silinsin, baska markalari ovmek yasaklansin :)

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

custom ford olsa olmaz mı? mesela ateşleme modülünü fordunkiyle değiştirsem, ne bileyim, ford için satılan cold induction kitlerden taksam... olma mı diyon? :)

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

motor kapağına su damlattırsam bi bidondan, motor su soğutmalı olur di mi? bidon için fordun silecek suyu tankını kullanırım hem?

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

taşıma suyuyla değirmen döner diyon? e iyi, onu da yaparık.

sen onu bırak da, alacağım motora ne diyon onu de hele.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

alınmıştır. yolda sarı harley görürseniz sıkıştırayım demeyin, ağır konuşurum. acemi motorculara saygı... ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...