İçeriğe Yönlendir

Motor almayı düşünüyorum...

Cansel Kansu

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

1 Motorsiklet Akıllı Adamın İşi

2 Motorsiklet Bir Yaşam Biçimi

3 Motorsiklete Hiç Binmeyenler "Motorsiklet Akıllı Adam İşi Değil" derler (Sukutur ları Motordan Saymıyorum Bu arada)

Makina Güzel, Hayırlı Olsun.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

saol bro. zati özellikle hızlı gitmeyen bişey olmalıydı benim için... tortor gitsin, 50cc sukutırım gibi yokuşta 40kmhye düşmesin yeter.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Cansel hayırlı olsun, çok sevindim. plaka konusunda geyik yapmıştım, ücret kısmında alınma sakın :) inşallah güzel keyifli yolculuklar yaparsın harleyinle ;)

Yorum bağlantısı
Gökhan inal

hayırlı olsun. geçen cumartesi akşamı bebek'te buna benzer bişey görmüştüm. Allah kaza-bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu
(düzenlendi)

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

işte motorun ilanındaki fotoğrafları. henüz kendim fotoğraf çekmedim, çekince yine eklerim.

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

tarihinde Cansel Kansu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Güle güle kullan Cansel, dikkatli ol...

Sana HD kıyafetleri lazım tez elden :D

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

teşekkürler arkadaşlar.

ceyhun bildiğin bir şey varsa hemen söyle zira hd giyim kuşam motor parasını bulabiliyor(muş).

Yorum bağlantısı

giyim kuşamla iş bitse yine iyi

james hetfield tarzı sakal , slash tarzı saç bırakman lazım , bunlar kıyafeti tamamlayıcı unsurlar

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Cansel kıyafet işi Almanya ve ABD'de çok hesaplı, ben birçok şeyi internetten ya da arkadaşlar vasıtasıyla getirttim, neredeyse yarı yarıya fark ediyor.

Almanya'da Louis diye bir mağazada güzel deri kıyafetler var, Türkiye'ye de gönderiyorlar ama sadece havale kabul ediyorlar maalesef. Sitesine bir bak istersen http://www.louis.de

Bu arada motorun modelini bilmiyorum ama lastik çok önemli, eğer 3 yaşına gelmişse mutlaka yenilemek gerekiyor, çok kayıyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu
(düzenlendi)

saol birader, acaip tırsıyorum zati, dikkatsizlik diye bişey sözkonusu bile olamaz.

ceyhun@ alet 2001 trafiğe çıkışlı 98 model hugger. lastikler yeni metzeler. saol uyarı için.

yau, ille deri mi giyecez yani "u2/bono" gibi? bi deri ceket bi bot olmuyor mu? racona tersse bileyim hani...

tarihinde Cansel Kansu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...