İçeriğe Yönlendir

Clio 3 mü Fusion mu

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar clio3 lere bakıyoruz akrabam için fakat fransız olması endişelendiriyor cliio3 mi dersiniz fusion mu

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
:D:( Cenk beyin sadece motoru için bile Fusion demesi gerekiyor birşey sorucam peki bu araç nasıl corsa
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bence Fusion, Clioyu kullandım ben, Fransız olarak düşünürseniz Peugeot 207 düşünün bence. Corsa iyi güzel hoş da 1.3 CDTI derim ben...

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Dizel istemiyoruz Cenk bey bildiğiniz gibi izmirde oturuyoruz sürdüğümüz günler belli onun ağır bakımları gibi külfetli paralar ödemek istemiyorum fusiona devam gibi gözüküyor yokmu tanıdığınızda 20,000 i geçmemiş fusion yahuu :D:(

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Dizel istemiyoruz Cenk bey bildiğiniz gibi izmirde oturuyoruz sürdüğümüz günler belli onun ağır bakımları gibi külfetli paralar ödemek istemiyorum fusiona devam gibi gözüküyor yokmu tanıdığınızda 20,000 i geçmemiş fusion yahuu :D:(

Bu 20.000 takıntısı neden onu anlamadım. Benim araç 44.000 km'de performansı süper... Az km demek arabanın temiz olduğu anlamına gelmiyor ki?
Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Şimde şöyle Cenk bey araba 5,000 dedir takla atmıştır ama biz km si az ve gerçekten az kullanılmış bi araba arıyoruz mesela bugün bulduk bitane 35,000 de ama temiz mesela düşünücez onu fusion sizce nasıl

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel tabi de baktırmak lazım, bu arada bizim arabalarda ESP yok, ilanda görünüyor ama yok...

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Evet biliyorum Cenk bey öğretmen bir bilgili arkadaş ama sanırım araçlara karşı ilgisi yok :( aracı otokoça götürücez zaten ama bi şöle konumak lazım fiyat uçuk biraz

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu aralar ikinci elde hareketlilik çok, fiyatlar arttı yazdan dolayı. Tabi internette de biraz abartılı fiyatlar. Umarım anlaşırsınız...

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Doğru söylüyorsunuz Cenk bey konuyu silebilrsiniz yer kaplamasın boşuna..Saygılar

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yaf söz meclisten dışarı da,tavan döşenirken ufak bi iş için döşemecinin füzyonla 15-20 km yol gidip geldim,döndüğümde arabanın işi ne zaman bitecek diye 4-5 defa sordum ustaya.. Ford bu arabayı yaparken ne amaç gütmüş anlayamadım..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Doğru söylüyorsunuz Cenk bey konuyu silebilrsiniz yer kaplamasın boşuna..Saygılar

Yok silmeyeyim, başka arkadaşlar da fikrini belirtsin, sonra kapatırız.

Yaf söz meclisten dışarı da,tavan döşenirken ufak bi iş için döşemecinin füzyonla 15-20 km yol gidip geldim,döndüğümde arabanın işi ne zaman bitecek diye 4-5 defa sordum ustaya.. Ford bu arabayı yaparken ne amaç gütmüş anlayamadım..

Şimdi ben anlamadım, sen fusionun döşemelerini mi beğenmedin? Yoksa kendisini mi? saat 1.00 olmuş, gidip yatayım bari...
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu 20.000 takıntısı neden onu anlamadım. Benim araç 44.000 km'de performansı süper... Az km demek arabanın temiz olduğu anlamına gelmiyor ki?

katılıyorum. km si ile oynanmamış 200.000 de mondeom var. kadrana bakmadan kullanın 20.000 demessiniz. 2.000 deki frensız araçlarının yanında daha gelinlik kız gibi kalır teknik olarak. uzun yıllar binilecekse ford fusion derim ben de.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Tabikide bende biliyorum öyle olduğunu ama sanırım fusion olucak..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kullanmadan almayın. İkisinin kullanım tarzı farklı. Fusion yüksek ve kemikli bir sürüş tarzı var. clio biraz daha konforlu sürüş verebilir. dizeli daha az yakıyor olabilir. dizel aracın bakımı daha pahalı değil. zaten satılan araçların çoğu dizel olduğundan bakım ücretleri de eskisi gibi farklı abartı olmuyor.

bence küçük benzinli araba bakıyorsanız toyota yarıs bakın. ya da VW polo.

fusion dan ben memnunum. 60 bin km yi geçtik. sarsıntılı sürüş dışında memnunuz. onu da zaten biliyorduk.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Geçenlerde bir Fusion taksiye bindim son çıkan Fusionlardan 2006 falan sanırım.Gayet rahattı.Eskilerini bilemiyorum ama

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Clio alın. Güncel araba zarar gelmez. Fusionun hem yüzü eskidi, hem de gördüğüm kadarıyla kullanıcısını çok çok memnun eden bir araç değil.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Şimdi ben anlamadım, sen fusionun döşemelerini mi beğenmedin? Yoksa kendisini mi? saat 1.00 olmuş, gidip yatayım bari...

Valla yine söz meclisten dışarı sürüşü bana Kartal'ı anımsattı.. :selo: Konsol ve göstergeler hakkında hiç konuşmayım.. Döşemesine dikkat etmedim.. tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Valla yine söz meclisten dışarı sürüşü bana Kartal'ı anımsattı.. :selo: Konsol ve göstergeler hakkında hiç konuşmayım.. Döşemesine dikkat etmedim..

Yav beğenmeyebilirsin itirazım yok. ben de ille de fusionu beğen demiyorum ki...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...