İçeriğe Yönlendir

Clio 3 mü Fusion mu

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Tevfik Işık

geçenlerde 5km kadar clio3'ü kullandım.. benim fiestadan daha üst segment bir araç kullanıyormuşum hissi verdi..

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar dizele hiç gerek yok dizel için vermem gereken extrayı donanıma vermek isterim İzmirde şehir arası yaptığın en uzun km 20 km :selo: fusion bende var zaten çok beğeniyorum ama clioda gözüm kaldı ama şimdi ford dan vazgeçmek biraz uzak o kalite hissi ama tabiki zevk göstergeler hakkındada o kaşar şatafatlı ışık ve havayi gösterisi yok sade bir göstergesi var kullanımı vites geçişleri bence çok zevkli duratech ben burdayım dedirtiyor gerektiği zaman önce sanırım fransız ön yargımı atmam gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Kıvanç Palamutlu

clio3 ün arka koltuğunda bakırköyden bostancıya geldim yolda ne kadar çukur çizik vs varsa içimde hissettim arabada hiç amortisör yokmuş gibi geldi bana ama bencede güncel bir model olması avantaj

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

ali-biraz sert galiba süspansiyonları ali

veli-abi araba yüksek ya ondan

ali-olum bütün arabalar için aynısını diyorlar

veli-demekki hepsi fransız abi :p:p:seytan:

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Tabiki ClioIII. 3,5 sene Fusion kullandım. Yıllar önce kullandığım Hacı Murat bile bundan iyiydi. Geçen ay 50000 deki arabayı gözünün yaşına bakmadan değiştirdim. Ha fusion sorun falan çıkarmadı, tıkır tıkır giden bir araba. Sürüş zevki yok. Yolda kazık yutmuş gibi gidiyor. Arabadan fazla zevk almayan (yeni öğrenmiş) şehir içi kullanıcısı bayanlar için ideal araba. Çünkü yüksek, güven veriyor. Yola hakimsiniz. Tabi birde fazla araç kullanmadıysanız, ilk arabalardan biri ise fazla rahatsız etmez. Bayanlardan özür dilerim yanlış anlamasınlar. :p

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Valla yenisini alana kadar, bence fusion. Benim tek şikayetim başından beri süspansiyonların sertliği. Arkadan bir sürü gürültü geliyordu onlar kestim ve bir daha ses gelmedi. Bagajı da fena değil. Ve en önemlisi sıkıntı çıkaracak hiç arıza yapmadı ve çok sağlam. Ve hatırı sayılacak kadar da seri.

Clio III bana çok güzel gelmedi, ama Peugeot 207 konforlu. Hem normalin, hem GT'sini kullandım, gerçekten işçilik ve performansı süper...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

Demek 206'nın o çatlak çatlak, kötü görünümlü plastiklerinden vazgeçmişler. İsabet olmuş. 207 hakikaten dışarıdan da şık ve büyük görünen bir araç.

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Cihaner Bey,

Fusion'dan sonra Focus II yi kullanınca ne dediniz, samimi olarak :p

Aaa arabaya biniyorum dedim. :seytan:

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
:p:p Yahu şimdik fusi10, 206, clio, bide punto çıktı aklımız iyice karıştı :seytan::p:D başka öneren varmı böyle bi anket yapamayız mı yahu daha iyi olmaz mı bilmem yöneticilerimiz ne derler..?
Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Ya araba da neymis.

Alalim sana bir scooter; üstüne fusion clio cikartmalarini yapistiririz. Herkesin gönlü olur :p

İşte bunu demenizi bekliyordum en iyisi :p arkadaşlar sizin dedikleriniz benim için bizim için önemli fakat max 21,000 ytl var bu kadar paraya fusion geliyor sadece :seytan:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...