İçeriğe Yönlendir

Fusion port bagaj, yan ve arka koruma

İlker Demir

Recommended Posts

İlker Demir

Fusion aracıma port bagaj, yan ve arka koruma barları taktırmak istiyorum. Serviste sorduğumda baran diye bir firma ile anlaşmalı olduklarını onun parçalarını taktıklarını söylediler. Forumda daha önceden taktıran arkadaşlar varsa önerileri nedir? Nelere dikkat edilmesi gerekir? Ne kadara mal olur? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

İlker bey o dediğinizi bir ara cok düşündüm araştırmalar bile yaptım birsürü. o gazıda bir ara bizim mahallede olan bi fusiondan aldım. arabada ön arka yan krom barlar port bagaj camurluk ekleri maun gögüslük jant vs vs. cok hoşuma gitmişti ama sonra vazgectim. düzgün yapılırsa güzel olur ama öndeki barıda mutlaka olmazsa olmaz

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yaptırma. niye:

Fusion arazi aracı değil. memur cibi. büyük cip alamamış özenmiş görüntüsü bence hoş değil. o parayı aracını temiz, cilalı bakımlı tutmaya harca. bence tabi. satarken de orasına burasına birşey takılı araçlar benim gözümde şüpheli araçlardır.

Yorum bağlantısı
Fahri Fatih Özer

Ben geçen sene ford servisi denizli de 200 ytl ye portbagaj taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ciddi takılacaksanız belki römork opsiyonu düşünülebilir. tatile memlekete felan giderken... belki kayık/bot çekersiniz.

Yorum bağlantısı
İlker Demir

Arkadaşlar fikirleriniz için sağolun. Ben biraz daha düüşüneyim o zaman. Şimdilik orjinal kalsın.

Yorum bağlantısı
Sertan Semiz
Fusion aracıma port bagaj, yan ve arka koruma barları taktırmak istiyorum. Serviste sorduğumda baran diye bir firma ile anlaşmalı olduklarını onun parçalarını taktıklarını söylediler. Forumda daha önceden taktıran arkadaşlar varsa önerileri nedir? Nelere dikkat edilmesi gerekir? Ne kadara mal olur? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..

İlker bey siz söylenilenlere aldırış etmeyin. Gönlünüzden ne geçiyorsa onu yapın.Benim aracımda mevcut. Baran firmasına yaptırdım. yanlış hatırlamıyorsam toplamda 400 YTL'ye mal oldu. Fotoğrafları müsait bir zamanda iletirim. Arabaya ayrı bir ruh katıyor. Her ne kadar Fusiondan çok memnun olmasamda. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

benide kimse yanlış anlamasın ama bakın 23 yaşındayım 2004hazirandan beri Fusion'um var. iki türlüde kullanılabilecek bir araba. ister memur jeep'i :) ister normal. ben kromları takıcaktım vaz gectim müzik sistemi ve mod olayına girdim. farkındayım yapılması cok zor bu arabaya ama gün gectikce daha cok seviyorum. zevk almaya bakın arabanızdan... istediğinizi yapın.

Yorum bağlantısı
İlker Demir

Sertan bey resimleri görebilirsem fikir sahibi olurum. Baranın çeşitli modelleri var. Sarp modeli fena değil sizinki nedir? Ben servise sordum. Baranla anlaşmalı olduklarını. Fusion için sadece bir model olduğunu söyledi. Ford servisi bir tek o modeli takıyormuş. Bana hoş gelmedi. O model basit duruyordu. Birde fiyat olarak ( port bagaj+ yan koruma+ arka koruma) montaj dahil 800 ytl fiyat istemişlerdi. Bakalım... arkadaşların fikirleride mantıklı insanın kafası karışıyor.

Yorum bağlantısı
Yücel Yıldız

Merhaba bence Fusion aracı tamamlayıcı parçalar bunlar aksesuar olarak tanımlanmamalı

Ön bar bence bu araca yakışmıyor

Tavan taşıyıcı +Yan barlar + Arka koruyucu işcilik dahil servisimizde 750 YTL olarak takılmakta

bilgilerinize

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertan Semiz
Sertan bey resimleri görebilirsem fikir sahibi olurum. Baranın çeşitli modelleri var. Sarp modeli fena değil sizinki nedir? Ben servise sordum. Baranla anlaşmalı olduklarını. Fusion için sadece bir model olduğunu söyledi. Ford servisi bir tek o modeli takıyormuş. Bana hoş gelmedi. O model basit duruyordu. Birde fiyat olarak ( port bagaj+ yan koruma+ arka koruma) montaj dahil 800 ytl fiyat istemişlerdi. Bakalım... arkadaşların fikirleride mantıklı insanın kafası karışıyor.

Fotoğraflar aşağıdadır.

fotoraf0051mm7.jpg

fotoraf0052tc4.jpg

fotoraf0042ps2.jpg

Bence arabaya ayrı bir ruh katıyor.

Yorum bağlantısı
İlker Demir

İnternetten midir nedir resimler görülmüyor. Resim yerlerinde çerçeveli çarpılar var. Görmek için bir program mı yüklemeliyim?

Yorum bağlantısı
İlker Demir

Sertan teşekkürler. Yakışmış gerçekten güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...
Ahmet Tekin

İki gün önce, sıfır (2008) model 1.6 TDCI Fusion aldım. ANkara Tan Oto Ford servsinde port bagaj takdırdım. Arabaya çok güzel yakıştı. İlgilenenlere duyurulur.

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
ne kadara maloldu?

Ford Servisinde 180.-YTL mal oldu. (Baran marka)

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
Montaj nasıl oldu yapıştırdılar mı?

Otonun üstündeki sert lastik şeritlerin altında belirli yerlerde bagaj takmak için, fabrika çıkışı olarak iki adet vida takma yerleri mevcut. Teknisyen zaten tecrübeli olduğu için vida yerlerini kolayca tesbit edip, oradaki lastikleri 2cm kadar kesip port bagajı oralardan vidalayarak montajı yaptı.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Gürsu

Yan taraftaki basamak yakışmış, port bagajda zevke göre..ama ön ve arka demirler kesinlikle olmamalı bence.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet İsmail Topal
(düzenlendi)

Arkadaşlar port bagaj ve yan korumaları Trabzon da taktırabileceğim bir yer bilen var mı?

Gerçekten arabanın havasını değiştiriyor...

tarihinde Mehmet ?smail Topal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mehmet İsmail Topal

Ölmüş konuyu tekrar canlandırayım :)

Ahmet Tekin Bey'in port bagaj taktırdığı Ankara daki reklam yasak firmasının müşteri temsilcisi Ali Akgün Koçak ile irtibata geçtim.Ali Bey bana ilk etapta şu fiyatları söyledi:

FORD FUSION ARKA KORUYUCU

238 tl kdv-montaj dahil ortalama montaj saati :20 dk.

FORD FUSION ALÜMİNYUM PORTBAGAJ DİKEY

242 tl kdv - montaj dahil ortalama montaj saati 15 dk.

FORD FUSION YAN KORUYUCU

325 tl kdv - montaj dahil ortalama montaj saati 15 dk.

FORD FUSION KROM KAPI EŞİ

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal
Mehmet bey, çok uzaklardasınız kardeş be ya. taaaaa Trabzon. hani bu yakınlarda bi yerde olsanız daha ucuza kesin taktırırız bu saydıklarınızı. ha illaki bi an önce yapmak istiyorum derseniz gönlünüzden ne geçiyorsa 3 ü 5 i aramayın yaptırın derim.

Haftaya Ankara'ya gidiyorum.Tatilimiz başlıyor.Ankara'da illaki kaliteli ve uygun fiyata yaptıracağım yer vardır ama ben bilmiyorum :lol2:

Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...