İçeriğe Yönlendir

Nerede Ne Yenir ?

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Bu hizmeti kimse yapmaz. Tüm Sayfaları okudum.

https://goo.gl/maps/n3Bj89qAFN4wtuPZ8

Ama dikkatimi çeken Trakya dan hiç öneri gelmemiş

Van,Hakkari,Erzincan Epey eksik bölge var.

Ayrıca Başka bir şey daha;

1.Kebap.

2.Köfte

3.Pide.

Hep bunlar. Neden "Bir Taze Fasulye Var" önerisi gelmemiş. (Zaten Sevmem de, sevenler olur diye yazdım.)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Çok güzel olmuş. Alfabetik olabilir mi acaba? Çünkü hep dükkan isimleri var yerler tiklamadan görünmüyor. Ayrıca harita da işaretli değildi. Ya da ben mi bulamadım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Halil Gümüş yazdı:

Çok güzel olmuş. Alfabetik olabilir mi acaba? Çünkü hep dükkan isimleri var yerler tiklamadan görünmüyor. Ayrıca harita da işaretli değildi. Ya da ben mi bulamadım?

Haritada işaretli.. pc'de aç. 

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
şehirler mi alfabetik olacak?

Linke tıklayınca ilk gelen sayfada dükkanlar değilde şehirler alfabetik olsa

Haritada işaretli.. pc'de aç. 
Evet şimdi gördüm. Çok güzel
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İşim gereği bende çok geziyorum. Bilmediğim yerlerde foursquere programına bakıyorum. Ancak mekanda 100 kez bulunmuş kişilerin yorumları reklam oluyor. Birde son yorum 2-3 yıllık ise o mekan kapanmış oluyor. 

Çok gezdim ama Batman'a gidersen merkezde Çömçe diye bi yer var. Döneri, lahmacunu sulu yemeği çok iyiydi. Adana tarafına gidersen kötü yemek zaten bulamazsın. Karadeniz tarafında ise kesinlikle oralılara tavsiye sor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

listede Bursa Karacabeyde Tavacı refik var. Birdaha gitmem. 65tl ye saç tava,15tl ye yoğurt. Menü yü özellikle sordum. Yok Dediler. Olsa Kimse O Fiyata Birşey Yemez zaten.

Çanakkale de Sardelye Balık. Ayak üstü balık ekmek cazip.ayrıca yine Çanakkalede "Babalık Peynir" helvasıda tadılması gerekli bir lezzet.

Edremit yolundan zeytinliye dönerseniz HalilEsen Zeytinlerinden kuru sele almadan geçmeyin.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Muhittin Kaplan yazdı:

listede Bursa Karacabeyde Tavacı refik var. Birdaha gitmem. 65tl ye saç tava,15tl ye yoğurt. Menü yü özellikle sordum. Yok Dediler. Olsa Kimse O Fiyata Birşey Yemez zaten.

Çanakkale de Sardelye Balık. Ayak üstü balık ekmek cazip.ayrıca yine Çanakkalede "Babalık Peynir" helvasıda tadılması gerekli bir lezzet.

Edremit yolundan zeytinliye dönerseniz HalilEsen Zeytinlerinden kuru sele almadan geçmeyin.

Refik’e son gittiğimde ben de aynısını dedim. Nusret’e giderim daha iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İşaretli yer
Başar, Trabzon Gümüşhane Yolu, 61750 Maçka/Trabzon yakınında
https://goo.gl/maps/vADxpVvESXkfh8qs6

trabzon-gümüşhane zigana tüneline girmeden katipin yeri var. Bugüne kadar yediğim en iyi kuzu kalem piroza (mayıs-haziran-temmuz ayları) ve hamsiköy sütlacı burada. 

XDgf3I.png

Aslen Gümüşhaneli birisi olarak bu paylaşıma + 1 ekliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Muhittin Kaplan yazdı:

Refik’e son gittiğimde ben de aynısını dedim. Nusret’e giderim daha iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Aslen Gümüşhaneli birisi olarak bu paylaşıma + 1 ekliyorum. 

buradan sonra 20 yerde kuzu yedim hiçbiri ona yaklaşmadı bile. adamın ete yaptığı bir şey yok. iyi kuzu seçiyor. sütlaç ise yediklerimin içinde en iyisiydi hocam. ama nitekim sütlaç tabi, iyi bir  şerbetli tatlı değil :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben de bir Kayserili olarak Develi cıvıklısını Develi ve Yahyalı harici yerlerde denemeyin diyorum. Bir de Kayseri sucuğunu sadece bildiğiniz güvendiğiniz yerlerden/markalardan alın. 

Fethiye’ye giden olursa 3M migrosun yanında Sahil Lokantası nam ı diğer Esnaf Lokantası var. Eskisi gibi ucuz değil ama ev yemekleri fena değildir. Zeytinyağlı enginar ve sadece Salı günleri çıkan ekşili köftesi favorimdir. Izgara ve pidelerini çok sevmiyorum.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

buradan sonra 20 yerde kuzu yedim hiçbiri ona yaklaşmadı bile. adamın ete yaptığı bir şey yok. iyi kuzu seçiyor. sütlaç ise yediklerimin içinde en iyisiydi hocam. ama nitekim sütlaç tabi, iyi bir  şerbetli tatlı değil :) 

Manzarası da süperdir 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
Muhittin Kaplan

Kastamonu Taşköprü arası, Yılmazlar Kuyu Kebabı, Orta Halli biryer, fazla "çevresel" beklenti içine girmeden lezzetli bir kuyu kebabı tadmalık. 120tl ye 1kg kuyu kebabı.

https://goo.gl/maps/SRsj7bvscR4zMCqZ6

Sinop İçerisinde güzel bir pideci, 23tl gibi fiayatlarda kıymalı pastırmalı pidesi mevcut, müspet biryer.

https://g.page/karaincifirin?share

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mert Yeldan
Mert Gulkokan yazdı:
Mert Yeldan yazdı:

Eskiden çok daha iyiydi ama bozmuş son 3-4 yıldır.

Levent börekin ilk açıldığı yerde adana böreği yiyeceğiz bir gün işallah

Şubeler rezalet, git yüreğir devlet hastanesinin önünde tablada ye. Levent abi hala başındadır. Çocuklukta yazları çalıştığım yer hemen 3 dükkan yanıydı. Her sabah 2 kilo alırdı patron 5 kişi yerdik :D Vay be ne patronlar varmış.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...