İçeriğe Yönlendir

(1.6 Avensis Elegant, 2.0 Mondeo Trend)

Ali Nail Özdemir

Recommended Posts

Ali Nail Özdemir

2006 1.6 avensis elegance azda olsa kullandım. İnsana güven veren bir iç mekanı var özelliklede ben vitesleri çok beğendim vites geçişleri hoşuma gitti. Yalnız biliyorsunuz kasa itibariyle büyük bir araç o kasaya sanki 2.0 çok daha iyi olurdu die düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Serkan Yakut

mondeodan daha rahat satabilirsin ama 2,0 motorun yolda kayıp gidişi apayrı bir olay 1,6 şehir içindede o kasa için fazla yakar diye tahmin ediyorum ama hiç kullanmadığım araba içinde kötü yada iyi diyemem ama mondeo gerçekten kullanımı çok zevkli bir araç (ben olsam avensisi tercih ederdim vergilerden dolayı bide full diye)

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Mondeo Ghia olsaydı direk Mondeo derdim ama, Avensis'in donanımı daha fazla.. Ayrıca bir araçtan beklentiniz nedir önce bunu düşünün, yakıt tüketimi düşük olsun, vergileri ucuz olsun, satarkende daha rahat satarım diye düşünüyorsanız Avensis'i tercih edin derim.. Ama almayı düşündüğünüz 2006 Mondeo'da en az Avensiz kadar sorunsuz ve tekniği sağlam bir araç, ikisiylede test sürüşü yapmamışsınız anladığım kadarıyla, alıcı gözle uzun bir test sürüşüne çıkmanız kafanızdaki soru işaretlerini azaltır..

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Mantıklı düşünürsem Avensis'i seçerdim,ama zevkimi düşünürsem Mondeo alırdım.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

daha fazla güç sadece daha hızlı gitmeye yaramaz ki , sürüş zevki denen bişey var.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

1.6 motor Avensisi uçurmuyor ama çok da güzel taşıyor. Bunun dışında Avensis vergide de benzin tüketiminde de, 2. elde de daha avantajlı. Şahsen bazı zevklerden ödün verip (motor performansı) Avensis tercih ederdim. Ben babamı ikna edebilseydim 2007 Focus TDCI yerine 2006 Avensis alıp LPG taktırıp kullanacaktık...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
daha fazla güç sadece daha hızlı gitmeye yaramaz ki , sürüş zevki denen bişey var.

+ birmilyon..

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

Audi A4 Quatro-Honda Legend yada Chrysler 300C varsa bu fiyatlara hemen 5 er tane alırım :D

Yorum bağlantısı
Etem Şenkurt

bence mondeo çünkü kullandım. kullandığım arabaların en güzeli diyebilirim fakat mondeonun ghia olmaması birazcıkta avensis'e itiyor. baktığınız mondeo 98 in üstündeyse avensis derim. çünkü eski mondeonun sürüş zevki daha güzeldi şimdikilerine göre. fakat fiat olarak çok ucuz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İstanbul'dan buraya yaklaşık 680 Km yaptım

Hayırlı olsun... burası neresi.. ?

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
(düzenlendi)
dikkat ettiyseniz extra sürüş keyfi dedim.(bundan kastettiğim ikisi arasında sürüş keyfinde çok bariz farklar olmayacağıydı.)

ayrıca sizin aracınızda 1600cc motor bir araç.kaldıki honda civic elegansın sıfır fiyatına 2006 model 2.0tdci mondeo ghia alınabiliyor düşük km lerde ve hatasız.

o zaman siz yanlış bir kararmı verdiniz pişmanmısınız? :(

değilim.

şimdi yine seçecek olsam yine civic alırdım .

heleki mondi tdci :kafa: ASLA !

tarihinde Okyay Pay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
şimdi yine seçecek olsam yine civic alırdım .

heleki mondi tdci ASLA !

Abi senin gördüğün mondi tdci pert felan mıydı? :kafa:

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Eski bir Corolla kullanıcısı olduğunuzdan Avensis'i seçmekle mantıklı bir karar vermişsiniz.. Bildiğiniz kalite, bildiğiniz servis, bildiğiniz sürüş dinamikleri vs...

Eğer Mondeo alsaydınız Toyota sadık bir müşterisini kaybedecekti.. :kafa:

Keyifli, kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle, hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...