İçeriğe Yönlendir

Fiat Bravo Gelmiş..

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Necat Ertan

Fiyatları çok rekabetçi. Yeni dizel motorları ile i30, 308'e kimsenin bakacağını sanmıyorum. İzmirde de henüz test aracı yok. Plaka işlemleri bittiğinde kullanıcam.

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

Arkadan hoş görünüyor bir ara gidip görsek iyi olacak kanımca.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Ben bugün inceledim biraz,dış görünüm punto'nun şişirilmişi gibi geldi,iç malzeme genel olarak çok güzel görünüyor ama torpido kapağının sağ üstü içine çöküyordu,konsolun karbon hissi veren görünümü hoşuma gitti diğer özellikleri motoru vs. güzel fakat ben hala şase-kaporta ve yol tutuş konusunda şüpheliyim.Birde iç hacim kesinlikle bana göre değil,ön koltukların mesafeleri yeterli gibi görünse bile arka koltuk diz mesafeleri kesinlikle uzun boylular için düşünülmemiş.Henüz Focus I den sonra işte bu araç alınır diyebileceğim bir araç değil.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bugün test etme şerefine nayil olmuş bulunmaktayım

test aracı olarak düşük donanımlı versiyonu seçmelerini anlamamakla beraber

kısa ve öz olarak kaputun altında teknik verilerdeki bahsi geçen tork verilerini de hissedemedim

focus tdci , bravo multijet 105 hp den daha sessiz ve kuvvetli gibi geldi bana (saatimle değer ölçmedim ama kamyon gibi sesi duyabildim )

yol sesi çok

yol tutuş yok ! (süspansiyon ciddi manada yumuşak)

kabin içi tıkırtılar var (kimse test aracı falan demesin daha ilk kullanan benim )

düşük donanımda kalite hissi yok

bravonun bende bıraktığı ilk izlenim,test sürüşünden sonra tamamen silindi , ben bu arabayı beğenmedim.

focus ile bravo arasında seçim yapmam gerekse , kesinlikle focus derim.

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

koç grup indirimini bu araca uygulamıyorlarmış. uygulasa zaten cok ucuz olacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
koç grup indirimini bu araca uygulamıyorlarmış. uygulasa zaten cok ucuz olacak.

Ucuz mu ?

Bu arabanın alınabilir olanı 39 bin lira...

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Ucuz mu ?

Bu arabanın alınabilir olanı 39 bin lira...

ama ederi 30bin lira (bence)

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

t-jet 150hp çok hoşuma gitti.jantlar falan 10 numara.iç mekan süper siyah deriye kırmızı dikiş geçmişler.spoiler falan hepsi hazır.sadece film yap devam et.arabayı tek olarak değerlendirince fiyat göze batmıyor.42.900 fiyatı var,donanımı çok zengin.ama ilk aklıma gelen o fiyata civic sedan almak hiç yoktan honda diye düşünüyorum ama şu da bi gerçek bravo klasik fiat lardan değil oldukça iyileştirilmiş.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
t-jet 150hp çok hoşuma gitti.jantlar falan 10 numara.iç mekan süper siyah deriye kırmızı dikiş geçmişler.spoiler falan hepsi hazır.sadece film yap devam et.arabayı tek olarak değerlendirince fiyat göze batmıyor.42.900 fiyatı var,donanımı çok zengin.ama ilk aklıma gelen o fiyata civic sedan almak hiç yoktan honda diye düşünüyorum ama şu da bi gerçek bravo klasik fiat lardan değil oldukça iyileştirilmiş.

evet kullanana kadar aynen böyle düşünmüştüm bende ;)

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

koç grup indirimi %10 olsa 38000 liralık 1,6 turbojet 105 HP (orta donanım) 34200 olacak. ucuz değil ama makul bence.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
koç grup indirimi %10 olsa 38000 liralık 1,6 turbojet 105 HP (orta donanım) 34200 olacak. ucuz değil ama makul bence.

Koç grup indirimi henüz uygulanmıyormuş bu araçlara :)

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

evet öyleymiş. uygulansada almam fiat almamaya yeminim var :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Malik bi ara sürelim şu aleti :) Karahallılar beni özlemiş olmalılar gidelim bi ara :) Bi aralar yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu. İşçilerle beraber açıyorduk servisi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Hiç zannetmiyorum abi. Bakalım 1-2 sene kullanılsın ozaman görelim.

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş
Malik bi ara sürelim şu aleti :) Karahallılar beni özlemiş olmalılar gidelim bi ara :) Bi aralar yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu. İşçilerle beraber açıyorduk servisi :)

test aracı olarak t-jet var hem de :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Serkan Öz

Bugün bu arabanın 1.6 dizelini bizim şirkete tanıtım için getirmişlerdi.

Araba 120 beygir, 300Nm tork, 6 ileri, hill-holder olan dolu versiyonuydu.

Gaza basınca koltuğa yapıştıryor, çok sevdim.. Ama fiyatı 45.000-TL imiş kullandığım versiyonun.. 47.000-TL de aynısının tiptronik olanıymış..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Fiesta Titanium o fiyat biraz haksızlık olmuyormu sizce?

Fiesta o parayı eder, ne de olsa yol tutuşu var. Zaten tüm Fordçular rallici, en düşük viraja girme hızı forum ortalamsı 140.

Bence çok bile o para Fiat'a. Maksimum 26-29 eder en fulu 150'lik Bravo'nun. Giriş seviyesi Tata Indica gibi 18-20 den başlamalı.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Fiesta o parayı eder, ne de olsa yol tutuşu var. Zaten tüm Fordçular rallici, en düşük viraja girme hızı forum ortalamsı 140.

Bence çok bile o para Fiat'a. Maksimum 26-29 eder en fulu 150'lik Bravo'nun. Giriş seviyesi Tata Indica gibi 18-20 den başlamalı.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Pahalı evet ama o sınıfta 30 bine araba vemiyorlar hatta alt sınıftakileri bile zorla :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiatın en baba modeli ama hala idare eder sınıfta kalmış durumda, en full ü alınmadıkça almaya değmez, sadece en güçlü dizel motorunu beğenirim onunda üretilen parçalarının hata sınırı yüksek, buda ömrü kısa demektir, fazla teknik oldu ama olay bu ne yazıkki, fiyatı bu makinaya gerçekten çok.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
Fiatın en baba modeli ama hala idare eder sınıfta kalmış durumda, en full ü alınmadıkça almaya değmez, sadece en güçlü dizel motorunu beğenirim onunda üretilen parçalarının hata sınırı yüksek, buda ömrü kısa demektir, fazla teknik oldu ama olay bu ne yazıkki, fiyatı bu makinaya gerçekten çok.

M-teknik =)=)

Yorum bağlantısı
  • 9 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...