İçeriğe Yönlendir

Fiat Bravo Gelmiş..

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

grnt031ox1.jpg

grnt032ec9.jpg

grnt033kf0.jpg

grnt037am6.jpg

grnt038lf2.jpg

Alıntı [fiatturkey.com]

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

Araç içi yeni moda olan piano black tarzı gibi galiba ne güzel toz tutar o öyle. Tüm araçlar yine aynı tarz önden arkaya yükselen cam çitası çizgisi ile gidiyor. Yaratıcılık öldü. 70 lerin 90 ların araçlarını 1 km öteden tanırdık artık yanına gidip markasını okumak lazım.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Selim Sarıca

Grande Punto'nun ismi değişmişi gibi durmuş :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Grande Punto'nun ismi değişmişi gibi durmuş :)

+1

Fiat bu aracı Linea nın Hb versiyonu olarak mı düşünmüş? (Toyota corolla/Auris misali)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Önü hariç benzeyen tarafı yokki nasıl benzettiniz?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Arkası çok güzel bence de. Ama önü GP ye fazla benzediğinden galiba çok sıradan geldi.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman
(düzenlendi)

hep sevdim bu bravoları ama 2 kapı diye alamadım sevdiğim modelini ( SX yeşil ). biraz fazla yakıyordu ama olsun

fiatın kuş serisine laf etmeyelim coook kahrımızı cekti millet olarak :D

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

fiat tan bekelmeyeceğim kadar güzel duruyor :rolleyes: özellikle içi çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan
hep sevdim bu bravoları ama 2 kapı diye alamadım sevdiğim modelini ( SX yeşil ). biraz fazla yakıyordu ama olsun

fiatın kuş serisine laf etmeyelim coook kahrımızı cekti millet olarak :selo:

Bence de Bravolar 2 kapı idi. Bravalar 4 kapıydı. Bu fotolardaki aynı araç mı? Biri Bravo diğeri Brava olmasın. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Güzel olmuş ama sanki birşey eksik gibi...

Diresiyonla pedallar arasındaki parça yok.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

resimden beğendim , yanına gidince neler olacak bakalım

kapı kolları 5 cm yukarda olmalıymış !

Yorum bağlantısı
Utku Çay

lineada resimlerde reklamlarda çok güzel ama yanına gidince insan hayal kırıklığına uğruyor

Bravo da çok güzel duruyor ama bakalım gerçekte nası

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bekliyodum bu aracı zaten..Gayet hoş olmuş bence..Yakından da o garip linea gibi değilse alınası bir araç gibi..

Yorum bağlantısı
Serkan Yakut

haydaa bende bi gariplikmi var bugün nedense ben hiç ama hiç beğenmedim bugün bi gariplik var bende ama

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bence eski kasaya bunun içini koysalar daha iyi olurdu,dış dizaynı hiç beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bence Alfa lara benzemiş hatta baya benzemiş yani :) anlayamadıım bi şekilde ilk anda aklıma alfa 8C yi getirdi :s sanırım arkadaki geri lambası ve sis farı buna sebep ama tam emn değilm :s ama beğendim tam modluk olmuş :)

Ön farlar da jaguar ları andırıyo hemn söliyim :)

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Profilden bakınca kapı kolları çok fena ofsayt.. Arabanın omuz çizgisini berbat etmiş, öndekini daha yukarıya yapıp arka kapınınkinide gizleselermiş çok daha güzel olurmuş.. Arkası çok hoşuma gitti, önü bildiğimiz punto kıvamında.. İçi fena değil gibi, yakından incelemek lazım..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Profilden bakınca kapı kolları çok fena ofsayt.. Arabanın omuz çizgisini berbat etmiş, öndekini daha yukarıya yapıp arka kapınınkinide gizleselermiş çok daha güzel olurmuş.. Arkası çok hoşuma gitti, önü bildiğimiz punto kıvamında.. İçi fena değil gibi, yakından incelemek lazım..

Arka kapı kolu olayına katılıyorum, zaten bu arabanın 3 kapılısı çıksa kesin daha güzel olur...

Arkası eski modele benziyor ve güzel bence de.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Arkada, sağ stop lambası ile kapak arasındaki boşluk ile sol stop lambası ile bagaj kapağı arasındaki boşluk arasındaki fark düşündürücü...

Valla ne demek istediğini çözmeye çalıştım ama başaramadım :) bi enteresanlık gördün sanırım ama cümle çok saçma olmuş hiç bişey anlamadım :):)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Ön farlar ve kaputun eğimi eski Porsche Cayenne e benziyor sanki... :kutlama: Şaka şaka Palio olmuş bu... :kutlama:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...