İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

İsmail Avcı
Bu araba kaç yıldır niye satılmıyor ya? Pahalı mı? Hasarlıysa, ne hasarlılar satılıyo,sağ yan boyalı kaput boyalı, olsun. Komple boyalılar değişenliler de satılıyo? Olayı ne bunun.
Benim de dikkatimi cekiyo surekli yayinda nedir ki durumu hakkaten
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bu araba kaç yıldır niye satılmıyor ya? Pahalı mı? Hasarlıysa, ne hasarlılar satılıyo,sağ yan boyalı kaput boyalı, olsun. Komple boyalılar değişenliler de satılıyo? Olayı ne bunun.

Yanlış anlamadıysam kaskodan para almak için kasti olarak bariyerlere sürtmüşler diye ciddi bir ithamda bulunuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

1 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Benim de dikkatimi cekiyo surekli yayinda nedir ki durumu hakkaten

30 kağıt hasar kaydı var. epeyce de hikaye yazmış inanılmayacak türden parasıda zaten yüksek.  eskiden dahada pahalıydı bi ara sıfırı 200 die atarlanıodu ilandada biraz yumuşamış bu ara :D  önümüzdeki yıl 25 e alınır :biggrin:

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Adam duzgunce,atarlanmadan,laf kalabaligi yapmadan dese hasari bu parasi bu satacak belki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Yanlış anlamadıysam kaskodan para almak için kasti olarak bariyerlere sürtmüşler diye ciddi bir ithamda bulunuyor.

Onu bütün pert satanlar yapıyo :biggrin:

5 dakika önce, Ali Gök yazdı:

30 kağıt hasar kaydı var. epeyce de hikaye yazmış inanılmayacak türden parasıda zaten yüksek.  eskiden dahada pahalıydı bi ara sıfırı 200 die atarlanıodu ilandada biraz yumuşamış bu ara :D  önümüzdeki yıl 25 e alınır :biggrin:

Biliyorum. Sağlamlarıyla fiyat kıyaslamasına bakmadım. Satılmıyosa fiyat yüzünden o zaman.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

"En ufak surtmeye bile degiscek diyorlar"mis ama boya yapilmis.. 1adet far 1 adet ayna ve boya 29.200tl nasil tutmus acaba? Airbaglerin hepsi patladi sanirim..
Ayrica tramere fena takmis..

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

3 sene önce falan megane 3 aldık, 900 küsür kaydı var, ya nolcak aynadır tapmoundur sinyaldir vs diye önemsemedim, tanıdık birinden, değişen vs yok diyor , arabayı satacak olduk, yetkili servise götürdüm, insanlar ankaradan geldi, neyse servisteki bayan plakayı girdi, sağ ön kapı değişmiş dedi, yok artık nasıl olur dedim şok oldum, 900 küsür hasar kaydı var ya dedi, e dedim 900 bir kapı mı? ala ala falan, orada başka bir elamana sordum nasıl oluyor bir kapı 900 diye, abi kapı 300 küsür, işçilikle o kadar yapıyor dedi.. 
sene 2000-2001 mazada minibüsle geri geri gece karda kaydırdım direğe çarptım, kapak kaskodan değişti 675 lira, zorlasan bir hacı murat parası o zamanlarda.. bu hasarlar çok karışık durumlar..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Sutay

Muhtemelen alan olmayacak [emoji16]

Ama hic araci kullanmaz tertemiz kalmaya devam eder enfilasyonda bu hizda devam eder, uzerinden de 5-6yil gecer ise fiyat normal gibi.. [emoji12]

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sadık Taşyürek

hata olduğunu düşünmüyorum. yazım ve imladan anladığım kadarıyla büyük ihtimalle cahillikten.! 

bazıları ise oldukça zeki, amaç dikkat çekmek ve algı yaratmak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Murat Sürücü yazdı:

Galericilerin böyle hatalar yapmasını çözemedim

En çok arananı otomatik olduğu için otomatikler arasına giriyor. Aynı şeyi donanımda da yapıyor. Motorda da yapıyorlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Bakış

Bozkır havası bazısına yaramıyor :D 

MEMURDAN DEĞİL İMAMDAN DACİA LOGAN :) GUSUL ABDESTLİ

KOMPLE MOTOR YAPILI 7 MİLYARA

YAPTIRALI 3000 KM OLDU

KLİMALI VE FAAL

LASTİKLER İYİ

HAVA YASTIKLI

SAĞ ÖN ÇAMURLUK DEĞİŞİK

5 PARÇADA BOYA VAR

BÜYÜK KAZASI FALAN YOK SİLAH GİBİ

MAZOTUNU KOY BİN GEZ

KM YÜKSEK DİYENE, SİZENE MAZOT PARAMI SİZ Mİ VERYONUZ :)

YAPTIKLARIMIZ İÇİN PİŞMAN DEĞİLİZ, AKLIMIZ  HALA YAPMADIKLARIMIZDA :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-memurdan-degil-imamdan-dacia-logan-gusul-abdestli-499650009/detay

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
36 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bozkır havası bazısına yaramıyor :D 

MEMURDAN DEĞİL İMAMDAN DACİA LOGAN :) GUSUL ABDESTLİ

KOMPLE MOTOR YAPILI 7 MİLYARA

YAPTIRALI 3000 KM OLDU

KLİMALI VE FAAL

LASTİKLER İYİ

HAVA YASTIKLI

SAĞ ÖN ÇAMURLUK DEĞİŞİK

5 PARÇADA BOYA VAR

BÜYÜK KAZASI FALAN YOK SİLAH GİBİ

MAZOTUNU KOY BİN GEZ

KM YÜKSEK DİYENE, SİZENE MAZOT PARAMI SİZ Mİ VERYONUZ :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-memurdan-degil-imamdan-dacia-logan-gusul-abdestli-499650009/detay

Ya bu ilan ya da başka ilanda da aynı ifadeler kullanılmıştı tam bilmiyorum ama çok eskiden hatırlıyorum bu ifadeleri. Millet sahibinden.com üzerinden fenomen olma derdinde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Ya bu ilan ya da başka ilanda da aynı ifadeler kullanılmıştı tam bilmiyorum ama çok eskiden hatırlıyorum bu ifadeleri. Millet sahibinden.com üzerinden fenomen olma derdinde :)

38 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

İlana güncel twitter repliğini bile koymuş eleman :D  İnstagram ve twitterda reklam parası alıyorlar da burada ne kazanacaklar acaba.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

İlana güncel twitter repliğini bile koymuş eleman :D  İnstagram ve twitterda reklam parası alıyorlar da burada ne kazanacaklar acaba.

Bazen efsane ilanlar arasına girebilmek için bu şekilde gereksiz çaba harcıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Arkadaşlar araçta 244556 tl hasar kaydı var.
227981cc6b8711a7934471040e16749c.jpg68c1953d977a4fa8c2c532de56cde4f1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür arabalar alınır ve birine hediye edilir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...