İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Seçimi

Okyay Pay

Recommended Posts

Nezaket Gürsoy

Ne bisikleti yahu? Yahu bu forum da olmasa dünyadan haberim olmayacak. Cık cık cık.

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Hiç ya Turgay. Yok yok bu çocuklar doğmadan durumun vehametini anlayamayacak benim kocam :)

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

fena değil de

vardır onların arasında vark

en azından diğeri 12.9 kg olması lazım

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Boran Koca

Hakan Abi bugün 85 km yol yaptım rüzgar hafif arkadan o kadar keyifliydiki gel sana toplayalım bir bisiklet ön amortisörüde değiştirdim kitlemeli aldım istediğim zaman kilitliyorum istediğim zaman açıyorum gidondan, temiz hava doğa, güneş :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eşi foruma üye olan 3-4 aile var. Kılıbık değilim diyenin alnını karışlarım.

Eşi foruma üye olmayanlardan da benim yakinen tanıdıklarım kılıbık değilim desin alnını karışlarım...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bende Peugeot explorer 010 vardı ilk boynuzlu piskiletlerdendi ilkokul zamanlarında almıştım lise3 e kadar bindim sonra sonra bizim eski apartmandaki kapıcıya verdim 20ytl masraf etmiş çocuğuna hediye vermiş hala kullanıyomuş. çok sağlam bisikletti uçmadığım duvar çıkmadığım dağ bayır yoktu. amortisörde yoktu biraz sarsıyodu ama çok güzel ön ve arka kadırılıyordu :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mehmet Boran Koca

Bu pazar köprüden geçtik 100 lerce bisikletle seyretmişsinizdir haberlerde belki çok güzel bir organizasyondu çevre bakanı aramızdaydı söz verdi bisiklet yolları yapılacağına dair bisiklet severlerin aklında bulunsun :D

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Boran Koca

Gökhan Abi bu fiyata bu donanım yeterli gibi ancak araştırıp kendin bakarsan daha sağlıklı karar vereceğin düşüncesindeyim.Acera vites donanımına sahip tourney in bir üstü bu yani alt seviyelerde , donanım olarak alacağın bisiklet en az deore vites gruplu olması alacağın keyif konusunda daha randımanlı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Gökhan inal

donanımı hakkında en ufak bir bilgim yok. eşim internetten görmüş beğenmiş. görüntü ön planda yani.

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Boran Koca
bu ne ya bir sürü terim var araba mı alıyoruz bisikletmi

İşin içine girerseniz anlarsınız merak etmeyin :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Osman Bala

Taze bisiklet fikirleri lazım bende bisiklet alacağım. Şimdi yani kış dönemi ucuz olacağını düşünüyorum. Spor amaçlı olacak, batıkent mıntıkasında bineceğim kaliteli ama ucuz bişey olacak, arada sırada orandaki odtü ormanına da arabanın arkasında götürürüm diye düşünüyorum. Yok mu yardımcı olacak?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çocukluğumun yazları Büyükada'da geçti. Bilirsiniz motorlu araçlar yasaktır adalarda, tek ulaşım bisiklet ve faytonlardır.

97 senesinden 05 senesine kadar bianchi barracuda kullanmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 96 dünya şampiyonuymuş. En azından üstünde öyle yazıyordu. 8 sene boyunca bir gencin bisikletle yapabileceği her türlü numarayı, atlamayı, zıplamayı, kazayı gördü. Hep iyi baktım bakabildiğimce ama bana bir kere bile problem çıkarmadı. Üstündeki lastik son bindiğimde hala fabrika çıkışıydı. Adada kaç defa büyük tura çıkıp 50km/h leri aşıp bana mısın demeden durduğunu hatırlamıyorum bile. Fren pabuçlarını değiştirmeye ihtiyacım bile olmamıştı. Benim zamanımda ne amortisor vardı ne de disk fren açıkçası. Ama bunca zaman bozulmadan gittiyse, bianchi ye güvenebilirim diye düşünüyorum. Bence önerebilirimde.

Geçtiğimiz yaz maalesef haberim olmadan eskiciye verilmiş. En son gördüğümde 3 sene yaz kış dışarda kalmasına rağmen pas olmamıştı. Bu da herhalde dayanıklılığının diğer bi göstergeside olabilir.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Yıba'da var mıdır ki? Bir de senin öbür linkdeki 311 daha iyi gibi?

Yorum bağlantısı
Osman Bala
O kadarına girersen 700-800'den aşağı çıkamazsın. Yıba'da olmayabilir. Sen bi bak o dediğim yere.

Yıba'da bu işten anlayan adam olduğunu sanmıyorum. Ancak bebelere çocuklara pisiklet alınır ordan, yanlışsam düzeltin. Bakacağım yarın dediğin yere, bir de şu meşhur Delta'nın şubesi varmış Batıkent'te oraya bakacağım..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Kerim Bilgehan Arbek
ancak biraz pahallı ben alırken 549$+kdv vermiştim

ben o paraya Mondial veya kanuni bir scooter alırım :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ömer Aydogan

Merhaba,

1 haftadır bende takmış durumdayım bisiklet işine. İşin içine girip biraz araştırınca neler çıkıyor neler bilemezsiniz. Dernekler, gruplar, turlar vs. istemediğiniz kadarda etkinlik.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/pr...roducts_id=3614 almayı düşündüğüm bisikletlerden bir tanesi bu, ancak henüz karar vermiş değilim. Bir arkadaş corratec x-vert motion önerdi, bunun fiyatı da 1000 tl civarında. Kısmet bakalım hangisini alacağız. Bu modelleri tavsiye ederim, ayrıca bulunduğunuz ili araştırın bisikletliler gruplarının turlarına ve etkinliklerine kesinlikle katılın derim. Perşembe akşamı bisikletçileri var, pek çok ilde toplanmaya başladılar.

Yorum bağlantısı
Merhaba,

1 haftadır bende takmış durumdayım bisiklet işine. İşin içine girip biraz araştırınca neler çıkıyor neler bilemezsiniz. Dernekler, gruplar, turlar vs. istemediğiniz kadarda etkinlik.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/pr...roducts_id=3614 almayı düşündüğüm bisikletlerden bir tanesi bu, ancak henüz karar vermiş değilim. Bir arkadaş corratec x-vert motion önerdi, bunun fiyatı da 1000 tl civarında. Kısmet bakalım hangisini alacağız. Bu modelleri tavsiye ederim, ayrıca bulunduğunuz ili araştırın bisikletliler gruplarının turlarına ve etkinliklerine kesinlikle katılın derim. Perşembe akşamı bisikletçileri var, pek çok ilde toplanmaya başladılar.

kullandığı komponentlere göre linkini verdiğiniz bisiklet pahalı

fiyat fayda oranı iyi bisiklet bu;

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/pr...products_id=455

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Bisikletten çok anlamadığı fark ettim. İlki daha ucuz ve disk fren v.b. artılar var diye düşünmüştüm.

tarihinde Hasan Aks tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...