İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Seçimi

Okyay Pay

Recommended Posts

Emin Önal

bu akşam yeşilköy sahilde bolca bisiklete binen görünce benimde canım çekti :)

Bianchi'im nerelerde acaba :wub:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Dahon marka bisiklet derim,Türkiye de çok fazla olmasa gerek ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti,katlanabilir,hafid,yalnız pahalı

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Muhammet Arslan

Bunlar da bizim bisikletler. Dağda ormanda geziyoruz. Bazen onlar bizi, bazen biz onları taşıyoruz :)

8SBqS.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Güvenç Terzierol

Belki bu konuda benden daha bilgili arkadaşlar vardır varsa hatam yanlışım affola.

Benim herkese önerim öncelikle hangi amaçla bineceksiniz dağ tepe bayır gezmek istiyorumdan kasıt nedir vs vs. birçok şey işin içine giriyor.

Ben 5 yıl oldu hem yakından takip hemde fırsat buldukça da biniyorum.

Önerim arazi koşullarında binmek isteyen arkadaşlar varsa biraz meblağ yükseltmeleri.

genel olarak asfaltta kullanacak arkadaşlarında melez bisikletler var direkt yol bisikleti değil ama dağ bisikleti kategoriisınde de lmayan asfaltta gayet kullanışlı ama konforlu olan.

bisiklet konusunda bir önemli detayda ağırlık faktörü mümkün olduğunca hafif bir bisiklet seçmeye özen göstermeniz. çünkü ağır bisikleti ivmelendirmeside yokuşta tırmanmasıda çok zor ve yorucudur.

ikinci bir hususta Lütfen kask takalım 50-60 liraya kasklar var kafa sağlığı en önemlisi unutmamak gerek

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bunlar da bizim bisikletler. Dağda ormanda geziyoruz. Bazen onlar bizi, bazen biz onları taşıyoruz :)

8SBqS.jpg

Semer acıtmıyor mu? :crazy:

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Sele. :D

1 gün acıtıyor, sonra acıtmıyor :D

Bir bisikletçi o sele için "Sakın bunu rahat değil diye düşünüp de değiştirme!" dedi.

Neden öyle dedi bilmiyorum ama :D

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Yıldırım Özsevgeç

Bianchi:)))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...