İçeriğe Yönlendir

Lpg yerine CNG

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Osman Bala

Demek istediğim buydu işte. Bu depo evde nasıl doldurulur? Nerde o ara depoyla bunu dolduracak arkadaş. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Melih Uyar

yeter ki ucuz olsun bırak o depoyu 10 tonluk depoyu evde doldururuz

Yorum bağlantısı
Furkan Atılgan
CNG kullanıcısı hiç rastlamadım hatta ilk bu gün duydum. Kullanan birinden tecrubelerini paylaşsak çok güzel olacak ama forumda kimse kullanmadığı belli. Nerde bu 20.000 kişi?

istanbul da 2 milyondan fazla araç var . 20bin araç, yüzde bir yapar. Yüz araçtan birinde CNG var diyorlar. Bence bu tamamen pazarlama politikası,yalan dolan. Ama sistem otursun tabiki bu rakamlar katlanacaktır.Ayrıca bu CNG tankını küçültemezlerse station arabalar prim yapar. Şimdiden ucuzken almak lazım bi station :rolleyes: Benden söylemesi

Yorum bağlantısı
Çağlayan Engin
(düzenlendi)

CNG depolarını küçültemezler gaz halinde saklandığı için. Cepten az para çıksın ben sırtımda bile taşırım o tüpü.

tarihinde Kemal Murat ?nce tarafından düzenlendi
?mla hatas?
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdal Yılmaz

2A MÜHENDİSLİK A.Ş. FUAR BASIN BÜLTENİ

Bu sene birincisi düzenlenen LPG-CNG fuarında BRC Türkiye olarak yeralıyoruz. Fuarda araçlarda alternatif yakıt olarak LPG ve CNG kullanmak için gerekli dönüşüm ekipmanlarını, LPG ve CNG istasyonlarında kullanılan pompa ve dispenserleri sergiliyoruz. Ayrıca yakında LPG’ li olarak pazara sunulacak ve LPG dönüşümü BRC kitleri kullanılarak yapılmış Japon DAIHATSU TERIOS aracı ziyaretçilere tanıtıyoruz.

FUARDA YERLİ-YABANCI ÇOK SAYIDA LPG MARKASI VAR ANCAK OTOMOBİL FİRMALARINCA GARANTİLİ OLARAK SATILAN LPG’ Lİ ARAÇLARDA SADECE BRC KİTLERİ VAR. BUNUN SEBEBİ NEDİR? NEDEN BRC, Dİ

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...