İçeriğe Yönlendir

Akme; Sorunlar, Yorumlar

Ali Tütün

Recommended Posts

Ali Tütün
(düzenlendi)

arkadaşlar markasını bilemediğim şu lpg kitini buldum ecu üzerinde akme yazıyor bilgi olarakta bunu buldum

şimdi izmirde servisini araştırıyorum

bu sistem hakkında bilgi verirseniz sevinim

şimdilik bir şikayetim yok ama sorun çıkarırmı

AKME (KME) OTOGAZ LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

REGÜLATÖR; Gümüş ve Altın rengi seçeneği ile 4, 6 ve 8 silindirli tüm arabalarda tek regülatör kullanarak mükemmel buharlaştırma kapasitesi. MATRIX TİPİ ENJEKTÖR; İtalya?dan Matrix enjektör fabrikasından ithal ettiğimiz hızlı açma ve kapama sürelerine sahip, sessiz ve güvenilir enjektör. RAIL TİPİ ENJEKTÖR; İtalya'nın en büyük sanayi kuruluşlarından OMB - RAIL ortaklığı ve teknolojisi kullanılarak en son teknoloji CNC makinelerde üretilmiş olan güvenilir ve sorunsuz enjektör. ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ (ECU); KME elektronik fabrikasının kendinden yol kalibrasyonu algoritması özelliğine sahip 3.4.5.6.7.8 silindirli ve full sequential, semi sequential, micro enjeksiyonlu ve full group araçlarda montaj imk

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Tütün

polanya kökenli bir elektronik firması olan kme elktronik tarafından ecusu yapılan distribitör firmadan dolayı akme adını alıyor sanırım

enjektörler rail gaz valfi valtek depo aldesa (her ne kadar adında al desede 45 lik tank 30 lt alıyor :) ) böyle 5 bilinmeyenli bir denklem gibi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Akaloğlu

nasip olursa bende bu markadan taktırmayı düşünüyorum çok tavsiye ettiler,forumda kullanan arkadaşlar varmı varsa bu kit hakkında olumlu yada olumsuz yorumlar yaparlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Taner Akgun
nasip olursa bende bu markadan taktırmayı düşünüyorum çok tavsiye ettiler,forumda kullanan arkadaşlar varmı varsa bu kit hakkında olumlu yada olumsuz yorumlar yaparlarsa sevinirim.

fiyat hakkında bi bilgin varmı ?

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

kdv dahil 1450 ytl. kredi kartlarına 12 taksit,yanılmıyosam akses,vord,maksimum.benim fiat aldığım yer kütahya herhalde heryerde fiatlar aynıdır

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Bende bu aralar biraz araştırdım ustanın bir tutturdu bunu takalım diye ben diyorum BRC o diyor KME anlaşamadık :nazar: fiyat olarak 1400-1500 civarıydı yarın bende aynı o fiyata BRC my 07 leniyorum..

Yorum bağlantısı
Erdal Yılmaz

Herkes elindekini mi satmaya çalışıyor ne?Bugün Aydın da bir araştırma yaptım.Prins ve teleflex hariç hepsi var.Ustanın biri "ben prins markayı taktıracağım dediğimde "abi en dandik markayı seçmişsin boş ver onu gel sana ATİKER takalım" deyince ne diyeceğimi şaşırdım.Bir de fiyat konusunu duysanız ...Akıllara durgun verici...ATİKER 1650 ytl,Lovato 1750 ytl,Brc 1850 ytl Muğla da PRİNS takarım diyen muhterem 2400 ytl ama bir şeyler yaparız diyerek (Büyük bir ihtimalle 50YTL indirecek) beni tavlamaya çalıştı...

Serbest piyasa ekonomisi bu olsa gerek... :nazar:

saygılar

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

buna serbest piyasa ekonomisi değilde tuttururabildiğine satmak dersek daha doğru olacak. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen
Bende bu aralar biraz araştırdım ustanın bir tutturdu bunu takalım diye ben diyorum BRC o diyor KME anlaşamadık :nazar: fiyat olarak 1400-1500 civarıydı yarın bende aynı o fiyata BRC my 07 leniyorum..

aynı olayı bende yaşamıştım şaka gibi yaa... hatta bu forumda paylaşmıştım sizlerle.

ben brc my07 ve zavolli için görüşmeye gittim adam bana kme dedi başka bişey demedi yere göğe sığdıramadı sonra internetten ve çevremdeki arkadaşlardan fikir aldım 3 hafta önce brc taktırdım gayette memnunum.

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

kme ye 1250 ytl 10 taksit fiyat aldım daha da düşürdüm ama adamları gözüm tutmadı..Kitten önce usta önemli..Adamlar hiç focus görmemişler nereye takacağız ,nasıl monte edeceğiz diye kendi aralarında tartışıyorlardı... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
(düzenlendi)

desenize araba denek olacak akın bey.arabanızın sayesinde usta olacaklar

tarihinde Murat Akalo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Tütün

ben aldığımdan beri memnunum yakıttanda pek şikayetim yok bir tek tankı değiştirirsem değiştiririm slindir takmışlar ve az alıyor

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Eren Yavuz
abuuuu, ne biçim hortlamış,

haydi bakkem merdali, anlat

bu ne demek anlamadım???

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
hala memnun musunuz?

evet memnunum lpg de bile coğu tikiye kafa tutuyorum bir sıkıntım yok

geldim gördüm söledim ve gidiyorum

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Murat Aldağ
(düzenlendi)

Bende KME takdırydım, 2007 aralık ayında. 1250 TL ye taksitli. Üç yıldır kullanıyorum performans arıza bakımından hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Ancak aldığım günden beri motor arıza lambasını yakıyor. Belki defalarca söndürdüler yine yanıyor. Tek problemi bu. Ancak BRC üstüne kit tanımam. Halen kullanıyorum.

tarihinde Murat Alda? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Gökhan Çaldıroğlu

aracıma kme taktırmak için randevu aldım 1250 tl 8 taksit 2009 fiestalarda sıkıntı yaşatırmı sizce arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Gökhan Çaldıroğlu

yardım bekliyorum aracım daha 13000 kmde benzinle baş edemiyorum ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gel de hortlama gör :D

aracıma kme taktırmak için randevu aldım 1250 tl 8 taksit 2009 fiestalarda sıkıntı yaşatırmı sizce arkadaşlar

KME Türkiye'ye ilk geldiği gündeki gibiyse, sıkıntı yaşamazsınız..

Yorum bağlantısı
Gökhan Çaldıroğlu

inşallah ilk geldiği gün gibidir ozaman teşşekürler

Yorum bağlantısı
Gökhan Çaldıroğlu

bende dün taktırdım kullanıyorum problemsiz performans kaybı yok.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hami Yakın

kme marka sistemleri bende 1 sefer arkadasinkine bir sefer de kendiminkine olmak üzere iki sefer taktik gayet memnunuz.

kendime obd li montaj yaptırdım dag tepe geziyorum her duruma otomatik adapte olsun diye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...