İçeriğe Yönlendir

Zavolli; Sorunlar, Yorumlar

Ali Tütün

Recommended Posts

Ali Tütün

zavolli lpg takıldı araca 2 hafta kadar önce arıza lambası falan yanmadı fakat kırmızı ışıkta bazen stop ediyor lpg ye cabuk geçiyor stop ettikten saonrada geç çalışıyor. sebebi nedir tamirciye daha göstermedik belki ayarlarda sorun olabilir.

sizce?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Nuri Güngör

ben carsamba günü atiker marka kit taktırdım fiyatı da cok uygun oldu yaklasık 800 km yol yaptım şimdilik sıkıntı yok montajı da güzel yapmışlar arıza lambası da yanmadı çekişi de güzel sanırım dogru karar verdim

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

25000 km'dir zavoli marka lpg ile yol alıyorum. En küçük bir sıkıntım olmadı. Doğru karar veriyorsunuz.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
umarım sorun olmaz :)

aklınız karışmasın ustanız iyiyse sıkıntı yasamazsınız

Yorum bağlantısı
Erhan Atav

Mustafa Bey İzmir'de Zavoli gerçekten çok yaygın ve ben de nerede ise bu kiti tercih ediyordum ki son anda bir fırsat değerlendirip Ankarada Teleflex taktırdım ve şimdi son derece memnunum.Geçenlerde Teleflexten mail geldi ve çok kısa bir süre önce İzmir'de bir servisle anlaştıklarını ve bundan sonra bir sorun vukuunda oraya başvurabileceğimi bildirdiler.Ben hem ihtiyaç duymadığımdan hem de zaman nedeniyle gidip bu servise bakamadım.Belki ilginizi çeker diye adresini veriyorum. Seçiminiz ne olursa olsun LPG taktırmakla iyi bir iş yapıyorsunuz hayırlısı olsun.Bosch Servisi Simge Otomotiv 1563 Sk No:6-B Çınarlı-İzmir Tel : 0232 462 3909 Cep : 0532 275 6376

Yorum bağlantısı
Utku Çay

lpg az havayı sever,

benim aracımda hava girişinin yarısı kapalı ve araç bu şekilde hem daha çekişli gidiyor hem daha çok km yapıyor

(tabi benim sistemim mikserli, sıralı için hava girişini kapatma uygun olmaz herhalde, örnek vermemdeki neden ise aracınız lpgli ise açık hava filtresi takmayın (şahsi fikrim))

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ben denedim açık filtre ile, 2.viteste 6bin devire rahat çıktı..BEnce sorun olmaz, çoğu takside var duyuyorum seslerini hep :nazar: Sorun olursa açık filtre takılıyken tekrar kalibrasyon yaptırırsınız düzelir..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
İlker Kadılar

oooo hayırlı olsun...murat dere, ekonomiye geçiş yaptığınız için sizi tebrik ediyorum..mercekli zenon ne zaman taktırıyorsunuz..?

simit depo taktırın bence tekrar hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
oooo hayırlı olsun...murat dere, ekonomiye geçiş yaptığınız için sizi tebrik ediyorum..mercekli zenon ne zaman taktırıyorsunuz..?

simit depo taktırın bence tekrar hayırlı olsun...

tank simit olacak zaten. :) zenon menon yok daha. taktın sen de zenona ha! ;) sana bundan sonra zenonilker dicem. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

taktırdım arkadaşlar. :rolleyes: 1300 TL tuttu. henüz ne kadar yaktığını bilmiyorum. ancak çok profesyonel iş çıkarmış arkadaşlar. fabrika çıkışı gibi olmuş. benim hoşuma gitti. gösterge için de hiç bir yeri delmemelerini söylemiştim. onu da yapmışlar. sol taraftaki kalorifer çıkışının üstünden kabloyu çıkarıp göstergeyi yerleştirmişler. tam göz önünde. zaten küçücük kare bir şey. resimleri ve yakıt bilgisini daha sonra eklerim. şimdi lpg sonrası işlemler var. bööhöüöhüüühöööö :good1:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

abi benzinde 100.km,de tam kaç litre yakıyor gösteriyor yol bilgisayarı..

bende 9.5 gösteriyor.. sendene acaba...?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
hayırlı olsun..

Allah razı olsun. :good1:

abi benzinde 100.km,de tam kaç litre yakıyor gösteriyor yol bilgisayarı..

bende 9.5 gösteriyor.. sendene acaba...?

tamam alayım kullanayım da bir 100 km yazarım buraya. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun. :) Güzel markadır. Fusionda 2 yıldır, Honda'da 1 aydır kullanıyorum. 4-5 arkadaşıma tavsiye ettim taktırdılar hiç biri sıkıntı yaşamadı :)

Nerde taktırdınız. Muğlada varmı bu işi yapan iyi yerler?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hayırlı olsun. :) Güzel markadır. Fusionda 2 yıldır, Honda'da 1 aydır kullanıyorum. 4-5 arkadaşıma tavsiye ettim taktırdılar hiç biri sıkıntı yaşamadı :D

Nerde taktırdınız. Muğlada varmı bu işi yapan iyi yerler?

sağolun. var muğla'da. çiğdem mühendislik, yetkili servis. çok iyi iş çıkardılar. mühendis orçun bey, zorunlu sigortamı ve fenni muayenemi de yaptırdı sağolsun. :)

hayırlı olsun hocam..

Allah razı olsun. :)

hayırlı olsun hocam

Allah razı olsun. :)

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Hayırlı olsun,sorunsuz olarak güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hayırlı olsun,sorunsuz olarak güle güle kullanın.

sağolun Şükrü Bey. şu sıralıların otomatik benzin-gaz, gaz-benzin geçişine hastayım. hiç farkettirmiyor cavırın yaptığı. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...