İçeriğe Yönlendir

6000 Cd Rds Eon - Focus I

Hüseyin Arıcı

Recommended Posts

Mustafa Alemdar

satıcaksan yaptır ekle parasını araca yolla abi. inşallah yeni aracına taktırırsın bi pıoneer abii

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

aynı cd çalar benim fiestada da var. vede aynı durum heralde bende bir gün yumruğu atıcam. genelde cd okumuyor canı isterse arada bir okuyor bir ilçede çalışıyorum burada trt den başka radyoda yok ayda 1-2 merkeze giderim 120 km yolda radyo çekmez arabada müzik dinlemeyi unuttum. okuyucu gözü temizletmek için servise gittim (blaukpunt ve pioneer servisi) adam söküp bakıcaz ona göre fiyat veririm dedi vaz geçtim. heralde usb li pioneer veya sony alacam gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Erkan Erkan

Arkadaşlar unutmayalım ki orjinal radyolar arabamızın yaşıyla eşit yaşta .Dışardan takıcağınız herhangi bir cihaz özellikleri fazla olabir tabi taknoloji gelişiyor ama orjinali kadar dayanır mı?

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce
aynı cd çalar benim fiestada da var. vede aynı durum heralde bende bir gün yumruğu atıcam. genelde cd okumuyor canı isterse arada bir okuyor bir ilçede çalışıyorum burada trt den başka radyoda yok ayda 1-2 merkeze giderim 120 km yolda radyo çekmez arabada müzik dinlemeyi unuttum. okuyucu gözü temizletmek için servise gittim (blaukpunt ve pioneer servisi) adam söküp bakıcaz ona göre fiyat veririm dedi vaz geçtim. heralde usb li pioneer veya sony alacam gibi duruyor

Abi fazla abartmadan bi tane patlat bakalım ne olacak :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan
(düzenlendi)

düzelirmi sence :)

tarihinde ?brahim Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

Bi kaç ay böyle kullan benim gibi birden aşırı patlatma abi.Alıştıra alıştıra.Altın vuruşu yapana kadar 1-2 ay kadar daha gider.:)

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Bence alın 30-40 YTL ye bir FM transmitter, o sizi bir müddet oyalar. Hem CD okumadı, CD'ler çok yer kapladı, kaboldu, çizildi, vs. dertler ortadan kalkar. Ben Focusumda FM Transmitter kullanıyorum ve çoook memnunum. Tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

2 aracı yanyana koyunca öteki araçtada çekiyormuş yaa :) hatta 6-7 araç yanayana konunca bile baştan sona gidiyormuş. buradaki dolmuşçular denemiş anlattılarda :rtfm:

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Doğrudur. FM Transmitterin olayı istediğiniz bir FM frekansında kendi çapında (ki bu çap 50 metreye kadar çıkabilir) yayın yapması ve araç radyonuzun da bu yayını almasıdır. Gerçekten iş gören bir teknoloji. Hem de çok ucuza MP3 keyfi yaşatıyor.

Kullanıyorum. 100'lerce şarkıyı zahmetsizce dinliyorum. Focusa da cuk diye oturuyor. Üstelik direksiyon kumandası da yarı aktif.

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

fm transmiteri geçen ay almıştım 2 gün kullandım hoşuma gitmedi. arkadaşa verdim şimdilik arabada motor sesi dinliyom daha iyi oluyo(kendimi teselli ediyorum :unsure: ) tavsiye ederim arabada müzik de neymiş cd çaları söküp yerine kapaklı bir yer yapacam telefon, sigara koymak için :p:rofl: biraz fazla abarttım heralde :p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kıvanç Durmaz

Hüseyin bey merhaba öncelikle hayırlı olsun

bu teybin aynısından bende temin etmek istyorum kaset çalarlar bitti artık

yardımcı olabilirseniz sevinirim ;)

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

geçenlerde merkeze gittiğimde teybi gösterdim. adam okuyucusu tozlanmıştır açıp temizlersem düzelir dedi ama zamanım yoktu yaptıramadım. inşallah haftaya gidersem yaptıracam

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Hüseyin bey merhaba öncelikle hayırlı olsun

bu teybin aynısından bende temin etmek istyorum kaset çalarlar bitti artık

yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Aşağıdaki adreste var. Ben de bu arkadaştan aldım. Elinde 1 tane daha vardı satmadı ise bir görüş.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=6435847

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Barış Göktürk

Yeni başlık açmaktansa eski başlığı hortlatayım dedim...

Bende elimdeki 5000 RDS kasetçalarlı teybimin yerine 6000 RDS EON CD çalar koymayı düşünüyorum. Elinde olan ya da yer gösterebilecek varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mehmet Yalas

Merhaba arkadaşlar.

Aracım 2004 model Focus.

Araca eski sahibi usb'li  Pıoneer teyp takmış, aracı alırken eski teybinide (6000 RDS EON CD) verdi. Dün eski teybini bağladım. Sanki ses kalitesi daha güzel geldi Pıonere göre. Bass sesler çok hoştu.

Kararsız kaldım eskiyi mi takayım yeniyi mi diye. Tabi biri usb'li biri cd'li. Bilemedim. Ayrıca orijinal teybin ses düğmesinde de sıkıntı var gibi. Sesi açınca birden ses çoğalıyor. Kısmak için çevirince de kısılmıyor. Yaptırsam ne kadar maliyet çıkar acaba ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...