İçeriğe Yönlendir

6000 Cd Rds Eon - Focus I

Hüseyin Arıcı

Recommended Posts

Hüseyin Arıcı

2004 Focus aracıma bu cd çalar uyum sağlar mı? Direksiyon kumandası uyumu olur mu? Tavsiye edermisiniz Teşekkürler....

big6435847913883aesb982pv4.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Direksiyon kumadasına uyar, araca cuk oturur.. Tavsiye ederim güzel alettir...

Ama kaç lira... ?

Yorum bağlantısı
Erkan Erkan
(düzenlendi)

Direksiyon kumanda uyumuludur .Güzel bir cihaz ama sadece mp3 cd okumaz

tarihinde Erkan Erkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Direksiyon kumadasına uyar, araca cuk oturur.. Tavsiye ederim güzel alettir...

Ama kaç lira... ?

Mehmet abi 230 isteniyor. Sıfır denildi ama bilemiyorum. Arabamdaki 5000 yerine bunu takmayı düşünüyorum. Fiyat uygun mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi 230 isteniyor. Sıfır denildi ama bilemiyorum. Arabamdaki 5000 yerine bunu takmayı düşünüyorum. Fiyat uygun mu?

Uygun uygun...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı

Tamam alıyorum o zaman. Kurtulalım antika 5000 RDS den. Radyo dinlemekten usandım artık...

Mehmet Abi bişey soracağım. 6000 cd çalar sadece orjinal cd okuyomuş kopya cd okumazmış doğru mu? bu...

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Okuyor okuyor, kopyaları kaliteli CD ye yapın ben evdeki orjinallerin tamamını kopyaladım problem olmuyor.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Kaliteli cd kullanın, hepsini okur.. Ben bütün arabalarımda kopyaladığım cdleri kullandım, philips, maxell gibi markalar kullanın.. çin malı dandik cd ler hem çabuk ısınıp okuyucuya zarar veriyor, hemde dandik yani :)

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Hüseyin Bey, size uymazsa belki bana uyar :rolleyes:

İsa bey ben aldım taktım arabama harika oldu. Aldığım kişi de aynından bir tane daha varmış. İstersen irtibat kurmanı sağlayabilirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Hüseyin bey 5000 RDS duruyor mu satmayı düşünüyormusnuz ?

Duruyor satabilirim...

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Hüseyin bey 5000 RDS duruyor mu satmayı düşünüyormusnuz ?

Hayırdır CUB?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fiyat olarak bişey düşündünüz mü. Birde durumu nasıl

Bi arkadaşa alacaz :) Ben teybte son noktaya ulaştım Blaupunkt ile :kutlama:

geçen gördüm şaşırdım...

Ben satmadım galiba bu teybi.. nerden almış bu dedim ? :)

Yorum bağlantısı
Erkan Erkan

CD'ler kayıt yaparken kaliteli CD kullanmamnın dışında .En yavaş hızda kayıt etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Bir de bir CD'ye alıyor diye 16-17 şarkı tepiştirmeyin, 12.den sonra zorlanıyor...

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Fiyat olarak bişey düşündünüz mü. Birde durumu nasıl

Bi arkadaşa alacaz :unsure: Ben teybte son noktaya ulaştım Blaupunkt ile :unsure:

Can bey sizin aklınızda bir fiat var mı? piyasası nedir diye şöyle bir araştırdım. 100-150 arası satılıyor gibi. Teyp çok temiz onu garanti ederim. Yalnız şöyle bir sorunum var code ne olduğunu bilmiyorum. Teybin seri numarasından code bulunabiliyormuş. Bir programdan bahsedilmiş forumda ama o programı nereden bulacağımı bilemedim. Bu konuda da yardımcı olabilecek arkadaş varsa bana yol göstermesini arzu ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Seri numarasını söylerseniz, şifreyi bulabiliriz.. Yardımcı oluruz...

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Tüh be Geç Kaldık :unsure: Can, o Teypden banada lazımdı, benim araçtaki 5000 RDS sağlam ama ses kontrolü tuşlu olanlardan, potlu değil, ben alayım dicektim :unsure:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Seri numarasını söylerseniz, şifreyi bulabiliriz.. Yardımcı oluruz...

Mehmet abi Teybin seri nosu:M999000 yazıyor üzerinde. Bu konuda banada yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi Teybin seri nosu:M999000 yazıyor üzerinde. Bu konuda banada yardımcı olursanız sevinirim

999000 doğruysa Code: 8634

Tüh be Geç Kaldık :unsure: Can, o Teypden banada lazımdı, benim araçtaki 5000 RDS sağlam ama ses kontrolü tuşlu olanlardan, potlu değil, ben alayım dicektim :unsure:

Bulalım.. :unsure:

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
999000 doğruysa Code: 8634

Bulalım.. :unsure:

İyi olur valla, işin aslı şu; İki sene önce arabayı aldığımda üzerinde eski mondeoların 5000 RDS leri geldi, sanırım teybi değişmişler. Direksiyon altındaki kumanda öyle duruyor dostum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anladım seni...

Hem direksiyondan kumandam işe yarasın hemde cd çalsın istiyorsun...

Benim kulağım deliktir.. haberdar ederim seni..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı

Bunu deneyebilmek için şimdi tekrar arabadaki teybi söküp yerine bunu takmam lazım. Mehmet abi inşallah doğrudur. Teşekkür ederim. Haa bu arada arabada cd dinlemekte artık ayrı bir keyif veriyor. :unsure:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...