İçeriğe Yönlendir

6000 Cd Rds Eon - Focus I

Hüseyin Arıcı

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Code doğru Hüseyin Bey kullanabilirsiniz...

Ancak; O teyp o kadar etmez.. Konu ilanlarda olmadığı için rahat yazıyorum.. Bunun edeceği 60-70 lira. siz verin 50'ye, Ruhi kardeşimiz alsın...

Ben bunlar deli para ederken gitti gidiyorda 120 liraya satmıştım.. Elime 108 lira geçmişti.. Onunda zaten 4'ü ilan parasıydı.. :unsure:

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

bi temiz 5000 bende var :unsure:

bana araç tesisatındaki teyp soketleri lazım gören duyan olursa iyi olur çıkmacılar tek soketleri vermeye yanaşmıyor komple ön göğüs tesisatı satıyor :unsure:

Yorum bağlantısı
İsa Köse
İsa bey ben aldım taktım arabama harika oldu. Aldığım kişi de aynından bir tane daha varmış. İstersen irtibat kurmanı sağlayabilirim.

Hüseyin Bey, güle güle kullanın yeni teybinizi.

Teşekkür ederim. 230 YTL benim için çok fazla. Aracımdaki orjinal 5000 RDS E-O-N ise Mehmet Bey'in dediğine göre para etmiyor. Hani onu 100 e falan saydırsaydık olurdu ama öbür türlü hakikaten bana fazla gelir. FM transmitter ile MP3 dinlemeye devam edeceğim:)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Code doğru Hüseyin Bey kullanabilirsiniz...

Ancak; O teyp o kadar etmez.. Konu ilanlarda olmadığı için rahat yazıyorum.. Bunun edeceği 60-70 lira. siz verin 50'ye, Ruhi kardeşimiz alsın...

Ben bunlar deli para ederken gitti gidiyorda 120 liraya satmıştım.. Elime 108 lira geçmişti.. Onunda zaten 4'ü ilan parasıydı.. :)

Mehmet abi code kesin doğru diyosunuz. Denememe gerek yok değil mi? şimdi. Sattığım zaman alan kişiye sıkıntı vermesin.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
Mehmet abi code kesin doğru diyosunuz. Denememe gerek yok değil mi? şimdi. Sattığım zaman alan kişiye sıkıntı vermesin.

Hüseyin bey evet code doğru, sıkıntı yaşamazsınız. Uygun fiyat olursa ve alıcı yoksa ben alabilirim.

Aşağıdaki sizin teybin kodu;

fordkeyoz8.jpg

Buda benim takılı olan teyp. Bunun yerine takacağım, bunada talip çıkarsa verebilirim.

24052008018ex9.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Hüseyin bey evet code doğru, sıkıntı yaşamazsınız. Uygun fiyat olursa ve alıcı yoksa ben alabilirim.

Aşağıdaki sizin teybin kodu;

fordkeyoz8.jpg

Buda benim takılı olan teyp. Bunun yerine takacağım, bunada talip çıkarsa verebilirim.

24052008018ex9.jpg

Ruhi Bey teybi sattım gibi pazartesi ödeme yapılmasını bekliyorum. Kusura bakmayın. Size bişey soracağım yukarıda resimli olarak verdiğiniz code görüntüsü temsili mi? yoksa bunu çözen programın görüntüsü mü?

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
Ruhi Bey teybi sattım gibi pazartesi ödeme yapılmasını bekliyorum. Kusura bakmayın. Size bişey soracağım yukarıda resimli olarak verdiğiniz code görüntüsü temsili mi? yoksa bunu çözen programın görüntüsü mü?

Hayırlı olsun, programın görüntüsüdür.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arıcı
Hayırlı olsun, programın görüntüsüdür.

Ruhi Bey bu programı nereden temin edebiliriz?

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

benim aracımda 6000 cd var saati geri kalıyor sürekli birde fm bulmuyor giderkende araba ile dururkende ayarlarında bir sorun mu var ki? yada bozuldumu

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

saati geri kalıyorsa bi sorun vardır mutlaka, yada siz yanlışlıkla saatini değiştiriyorsunuzdur (:

frekans bulamaması da antenle alakalı bir durum olsa gerek. anteninizde sorun vardır.

aracı yıkatırken falan antene zarar vermiş olabilirler.

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

ben düzeltiyorum saati ısrarla geri kalıyor frekans dedigin gibi olabilir

Yorum bağlantısı
Erkan Erkan
(düzenlendi)

Radyonun Akü besleme voltajlarını kontrol ettir .Beslemeden değilse malesef işlemcin bozuk

tarihinde Erkan Erkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

Arkadaşlar bu ekrana yumruk atmam neticesinde cam çatladı mı patladı mı artık ne oldu bilmiyorum ama bu tamir olur mu? Birde CD okumuyor bu alet ikisini birden nasıl yaptırabilirim.

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

Peki menüleri farklı deil mi 5000 ile 6000 in herşey gözükmezse bide ekranda

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

Tam olarak anlattığınız şeyi sordum kemal bey teşekkürler cevap için

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Yapılır.. tabi ekran bulunursa ve de başka bir arıza oluşmadıysa.. (Yumruğun şiddetine bağlı)..

Amman hocam biraz daha sakin :) ne gerek var yumruğa.. Relax.. :clapping::)

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

CD takıyorum okumuyor alet başlarda biraz yavaştan vura vura çalıştırıyordum.Sonra hiç CD çalmamaya başlayınca dedim yumruğun şiddetini arttırmak gerek heralde ama bu hale geldi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

abi göz bozulmuştur. bir elektronikçiye baktır istersen. ekran için bişey diyemicem. abi durumun müsaitse at şunu taktır güzel bir pıoneer flan. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Yakışır bi pioneer.. şık olur.. cd de okur, kulak pası da siler.. yumruğa da ihtiyaç duymaz.. :rolleyes: tabi orjin olsun, emektar olsun dersen o başka..

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
(düzenlendi)

orjinalliği bozmamak en güzeli... satarken bu tür şeyler çok etkili oluyor.bu alet tahminen blaupunkt,philips veya grundig tir.ford servisine gitseniz de sizi bi elektronik servisine yönlendirecektir.parça fiatlarını bilemem ama parçalar mutlaka bulunur

cd okumama işine gelince; lazer gözü zamanla tozlandığı için okumada problem olur.gideceğiniz servis o sorunu giderecektir.

tarihinde Levent Ayhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

bence tamire değermi 50 100 ytl isticekler 200milyona al bi usbli pioneer sony mp3 çalar mossfet çıkışlı kulakların bayram etsin :).Uğraşma bence 4gb flashdiski tak 3gün durmadan müzik çalsın :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

ben atsın demiyorum ki onu. tamam yaptırtsın koysun eve. saatacağı zaman takar yollar ne olcak :)

bence tamire değermi 50 100 ytl isticekler 200milyona al bi usbli pioneer sony mp3 çalar mossfet çıkışlı kulakların bayram etsin :).Uğraşma bence 4gb flashdiski tak 3gün durmadan müzik çalsın :)

bencede :) nerdee pıoneer nerdeeeee çin malı :)

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce
(düzenlendi)

Arkadaşlar arabamda bu teyp yoktu zaten bunun yerine yenisi takıldı fakat arbayı satma durumları olduğu için bunu ucuza yaptırabilirsem bunu takıpta satayım diye düşündüm.Ama astarı yüzünü geçiyor bu durumda gerek yok bunla uğraşmaya.Bu arada elim acımadı erdem bey

tarihinde Fatih Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...