İçeriğe Yönlendir

Navitech :)

Guest Sinan Akg

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
Arabayı kim kullanacak :)

benn :D ipod kulağımdayken kullanırım uzun yolda korna derdi yok nede olsa :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sinancım güle güle kullan yeni gördüm konuyu.

sağol abim artık o değerli ellerinle bi touchlarsın ekranıda kaza bela gelmez:D

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

güle güle kullan Sinan.. ama dikkat et daha geçen incirlide bi arkadaşın komple ön konsolu sökmüş hayvanlar bu alet için.. düzgün bi alet gördümü affetmiolar patlatıyolar camı...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
güle güle kullan Sinan.. ama dikkat et daha geçen incirlide bi arkadaşın komple ön konsolu sökmüş hayvanlar bu alet için.. düzgün bi alet gördümü affetmiolar patlatıyolar camı...

sağol abim :nazar: arabam şuan otoparkta :D navitech için otopark a üye olucam artık güzelde kamufule ettim :) abi sen bakırköyün neresindesin?

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

bu alete ayrıca geri vites kamerası takabiliyorsun park sensorunede gerek kalmıyor:D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
bu alete ayrıca geri vites kamerası takabiliyorsun park sensorunede gerek kalmıyor:D

geniş açılı kamera lazım :D bende park sensörü bile yok :) artık kafayı camdan uzatma tekniği ile :nazar: park sensörünün ekranıda bağlıyabiliyorsun...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
sağol abim :) arabam şuan otoparkta :) navitech için otopark a üye olucam artık güzelde kamufule ettim :) abi sen bakırköyün neresindesin?

otoparkçı sevincek en çok bu navitech e :rolleyes:.. ben incirlide oturuyorum incirli hastanesinin orda.. buralarda hırsızlık olayı acayip fazla.. hatta bayadır girmediler benim arabaya acayip şaşırmış durumdayım... :selo:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
otoparkçı sevincek en çok bu navitech e :rolleyes:.. ben incirlide oturuyorum incirli hastanesinin orda.. buralarda hırsızlık olayı acayip fazla.. hatta bayadır girmediler benim arabaya acayip şaşırmış durumdayım... :)

valla abi öle :) abi orası tam orta bi yerde... belki ondandır emin pastahanesinin önüde hırsızlığın çok yaşandığı bi yer bakırköyde hiç bişi olmasa bile arabanın içinde bişi olmadığı için bile camını patlatıyorlar... :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Kaz?m Akg
valla abi öle :( abi orası tam orta bi yerde... belki ondandır emin pastahanesinin önüde hırsızlığın çok yaşandığı bi yer bakırköyde hiç bişi olmasa bile arabanın içinde bişi olmadığı için bile camını patlatıyorlar... :good1:

s.a kardeş bende de connect var navitech dt 8600 aldım nasıl kamufle edecez onu çıkma kafa değil yaa ondan araç geceleride garajda durmuor bilgi verirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...