İçeriğe Yönlendir

Navitech :)

Guest Sinan Akg

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

MT-7800MDT / TV DVD-DivX RADYO / MP3 / CD

7” Geniş TFT renkli LCD ekran

Tuch Screen, Motorize hareketli ekran

TV/DVD/DVD-R/MP3/VCD/CD/CD-R/CD-RW/DIVX uyumlu

SD / USB girişleri

16:9 veya 4:3 mod

NTSC / PAL uyumlu

Resim kontrol: parlaklık / Contrast / Renk / Tint / Reflection

Ekran Açısı / Pozisyon Hafızası

Tekrar/ Program / Random / Intro Play

AM / FM / MPX Stereo Alıcısı

30 istasyon hafızası

Yüksek çıkış gücü

DVD / VCD değiştiricisi kontrol arayüzü

Electronik Anti-Şok

Park dedektör uyumu

Amplifier çıkışı

Vol/Bas/Trea/Bal/Fad

Otomatik Hafıza / Preset Scan

Subwoofer çıkışı

Full fonksiyon uzaktan kumanda

Arka kamera video çıkışı

resimde çerçevesini daha takmamiştim :)

indash tuş takımı çıkıyor kaskoya işlettim :):clapping::clapping::clapping::wub::wub::wub:

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güle güle kullan. Kaç ytl ye mal oldu :)

bana 600 milyona mal oldu :) çok şanslıyım bu konuda :wub:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun. Kapalı resmini de merak ettim, üstte kalan boşluk nasıl doldu? Hoparlörler standart mı? Anfi var mı?

Yorum bağlantısı
İlk Özdilek

Hayırlı olsun bu markadan biraz ağzım yanmıstı ama insallah problem cıkarmaz size.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Hayırlı olsun. Kapalı resmini de merak ettim, üstte kalan boşluk nasıl doldu? Hoparlörler standart mı? Anfi var mı?

teşekkür ederim...çağlar abi ilk double din geldi baktım beğenmedim sonra indashle değiştirdim :) üstteki bölüme teyp cebini modifiye ederek bir cep yaptım yarın gündüz gözüyle çekip koyucam.amfi var kolonlar alpine e serisi kapı içi 4 tweeter jvc warren 25 cm subwoofer arka kapıları iptal edip pandizota 2 adet kolon bakıyorum :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

güle güle kullan Sinan ama dediğim gibi fazla dikkat çekme, hiç gözünün yaşına bakmıyor şerefsizler..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
güle güle kullan Sinan ama dediğim gibi fazla dikkat çekme, hiç gözünün yaşına bakmıyor şerefsizler..

oğuz sağol kardeşim :) ama ben bi kamufulaj yaptım yok öle bişi :) artık ben yapabiliceğim önlemi aldım gerisi takdiri ilahi :wub: yapıcak bişi yok yani :wub:

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

güle güle kullan arkadaşım, aman seyir halinde dikkat.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güle güle kullan Sinan seyir halinde tv görüntü nasıl?

,

valla görkem dururken bile :nazar: zar zor yani anten bakıyorum ona ayrı :nazar: dvd keyfi şuanda

güle güle kullan arkadaşım, aman seyir halinde dikkat.

sağol abi :nazar: dikkat ederim :melek:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
(düzenlendi)

bende benim focusumda kullanıyorum navitech double dın fakat focus 1 e takmak isteyen arkadaslar cercevesiz ve gogusu biraz yontarak takabiliyorlar ankaradan takmak isteyen arakdaşları öm den bana mesaj atabilirler yardımcı olurum... benimkinin resimleri arabam kısmında mevcut...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?showtopic=161968

tarihinde Alaattin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tv izlemek için çok uğraşmayın. Ciddi çift anten vs. uğarşılıp, kesin sonuç alınmayanı gördüm.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Caglar abi zaten sadece dururken izlenebiliyor cift anten falan hikaye.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Caglar abi zaten sadece dururken izlenebiliyor cift anten falan hikaye.

dururken bile zor :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
dururken bile zor :)

en iyisi dvd klip cekip izlemek tabi surerken degil gerci alısıyo insan. birde arabada ses sistemi varsa cok guzel film izleniyor birde aksiyon olursa super :) ilk taktırdıgımda filmleri arabada izliyordum :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
en iyisi dvd klip cekip izlemek tabi surerken degil gerci alısıyo insan. birde arabada ses sistemi varsa cok guzel film izleniyor birde aksiyon olursa super :) ilk taktırdıgımda filmleri arabada izliyordum :)

evet abi onu dün yaptım ses sistemiyle güzel oluyor gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

birde uzun yola cıktıgında bi film koy arabadaki herkes sussun sende surusun keyfine var :) kız arakdasım ve onun arkadaslarıyla gittik dusunsene kızlar dedikodu yapmadan sikayet etmeden yolculuk yaptılar ahahah

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
birde uzun yola cıktıgında bi film koy arabadaki herkes sussun sende surusun keyfine var :) kız arakdasım ve onun arkadaslarıyla gittik dusunsene kızlar dedikodu yapmadan sikayet etmeden yolculuk yaptılar ahahah

:) iki tanede ekstra 2 mönütör alcam lcd kafalıklara koyim diyorum izlesinler film uyusunlar bende takim ipodu kulağıma muziğimi dinliyim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...