İçeriğe Yönlendir

Lpg montajcılarını değerlendirme

Özgür Karasüleymanoğlu

Recommended Posts

Özgür Karasüleymanoğlu

Merhaba arkadaşlar,lpg montajı yaptırdığımız yeri işçilik,satış sonrası ilgi vs. gibi konularda değerlendirsek yeni montaj yaptıracaklara faydalı olur diye düşünüyorum.Mesela ben Ankara yaldızlarda taktırdım.İşçilik iyi sayılır ama satış sonrası ilgi yok.

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

satış sonrası ilgiyi gösteren bir yer varmı bu montajcıların içinde ! eğer satış sonrası hizmet varsa dünya tersine dönüyor demektir benim için lpg montajı yapan iki tane arkadaşım var en iyi müşteri taktırdıkdan sonra bir daha gelmeyen müşteridir derler

Yorum bağlantısı
Şems Akça

Valla ben Balıkesirde Sadık oto gaz da taktırmıştım. Her uğradığımda kontrol ederler kitimi.Ayrıca 2 kere lpg düğmesinin yerini değiştirttim ve hep güleryüzle karşıladılar.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

aslında ankarada bu işi iyi yapan bi ustayla anlaşsakta foruma üye olanlara indirim falan alsak hepimiz lpg lensek :)

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

Ankara'da bu işi iyi yapan bir yer yok mu? Profesyonel manada teorik ve pratik olarak bu işi iyi bilen bir yer..Ben şu an K.Maraştayım..Gezmediğim lpg ci kalmadı..Hiçbirine de arabamı teslim etmem..

Yorum bağlantısı
Erdal Yılmaz

İzmir de taktıracak olan arkadaşlara Karabağlar da 2A İzmir Otogaz ı öneririm.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Hasan Mustafa Öz

6 aydır lpg de kullanıyorum (Atiker marka)

ankara ivedik organize sitesinde Gün Otogazda montaj

yapıldı şu ana kadar hiç sorun çıkmadı

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan
Şahin'de arıza lambası yok...

:D

karbüratörlülerde genel olarak sorun çıkmıyor tabii<<Babama yeni aldığımız broadwayde sorunsuz görünüyor... :nazar:

Yorum bağlantısı
Hasan Mustafa Öz
Şahin'de arıza lambası yok...
karburatorlu araclarda en cok cıkan sorunlar

şamandıranın gaz alişındakı problem ışıklı göstergenın depo ile

aynı olmayısı cok farklı değer göstermesi rolanti ayarsızlığı , lpg de

çok yakıyor abi arızası :kutlama: ve

soğuk havalarda çalişmadaki zorluktur. bunları yaşamadım çünkü montajı

yetkili servite ehil ustalar yaptı

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
aslında ankarada bu işi iyi yapan bi ustayla anlaşsakta foruma üye olanlara indirim falan alsak hepimiz lpg lensek :)

Haklısın Alaattin, bende düşünmeye başladım. Ankara' da iyi bir usta yer bulsakta anlaşsak.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
E telefleks den idrimi var forumun CUB la bağlantıya geçsenize hatta şenlikte iyi fiyatlar verdiler diye hatırlıyorum.

Verdikleri fiyat neydi Murat, hatırlıyormusun. Ben gidip ilgilenmemiştim, ozaman bu fikir yoktu kafamda :) Normalde 2000.YTL olduğunu duymuştum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...