İçeriğe Yönlendir

Ford Orjinal Teyplerimize Aux Aparatları

Ali Turhan Baş

Recommended Posts

Ali Turhan Baş
(düzenlendi)

Arkadaşlar EBAY'da dolaşırken aşağıdaki linkteki aparatı fark ettim.Aux problemini bu aparat çözer mi? Okuduklarımdan anladığım kadrıyla CD Changer soketine bağlanıyor.Sizce bu bir çözüm olur mu? Gümrük sıkıntısı da yaşar mıyız?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie..._PCN_BIX_Stores

tarihinde G tarafından düzenlendi
sokt -> soket / G.Yeti?ken
Yorum bağlantısı
Ali Turhan Baş

Focus II'lerdeki 6000'lerde buna ihtiyacımın olmadığını biliyorum.Focus I'lerdeki eski 6000'ler için sormuştum.Sizce bu bir çözüm olur mu?

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan
(düzenlendi)

Bende bu sorunun cevabını merakla bekliyorum.

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Tdk.
Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan
(düzenlendi)

arkadaşlar 2000 fiestadaki 6000 cd ye mp3 player bağlayabilirmiyim diye araştırırken buraya rastladım. bu işlerden pek anlamam olurmu acaba yaptıran arkadaş bunu yazmış

--ben olayı çözdüm sanayide 6006'dan artık bir line-in kablosu çıkıyor ve i-pod ona bağlı radyo da AM bandını seçince aux gibi i-pod devreye giriyor ses kaliteside çok iyi acaba ipod un orjinal kablosuna kıyıp onumu yapsam ama oda beyaz kablo sırıtıyor ben siyah kablo ile yaptırdım şimdilik.Cem abiyle tlf da bunun üzerine çok konuştuk Cem abi başını çok şişirdim ama oldu.Yapan arkadaş bunu tüm teyplere yapabileceğini söyledi maliyeti 40 ytl.Amıyorum abicim pioneer 6006 her şeyi yapıyor artık :kutlama:--

link: http://www.fordum.net/archive/index.php/t-2166.html

aynı konunun forum sayfası: http://www.fordum.net/showthread.php?t=2166

tarihinde ?brahim Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

Dün geceden beri bende bunu nasıl yaparım diye düşünüyorum. Benim 5000e bi aux yapabilsem canavar gibi projem var

olmasa teybin anfi girişinden anahtarla kablo cekecem bu gidişle.

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Tdk.
Yorum bağlantısı
Mahmut Özçiriş
(düzenlendi)
Oto cem burada 168 sırada bulunan parçayı isteteceğim büyük ihtimalle benim connectteki 6000 cd uyar diye düşünüyorum. Sizce olurmu? tarihinde Mahmut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Esgin

Focus 2 lerde.Aux girişini nasıl yapacağız peki?Ne tür bi kablo lazım,ne şekilde olur acaba ?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
arabanın kontak anahtarıyla mı? :nazar:

:p :p :D

teybin içini sökerek pre-anfi devresinin girişini sökerekten oraya bi kablo takacam

küçük bir elektrik anahtarıylada ister aux ister normal kullanacam.

teyp ekranı radyo çalıyormuş gibi olacak ama sesi mp3 playerden alacak.

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan
:D :D :D

teybin içini sökerek pre-anfi devresinin girişini sökerekten oraya bi kablo takacam

küçük bir elektrik anahtarıylada ister aux ister normal kullanacam.

teyp ekranı radyo çalıyormuş gibi olacak ama sesi mp3 playerden alacak.

bu yapacağınız işlemi oto teyp işi yapan herhangi bir usta yapabilirmi. birde anahtar takmak yerine bilgisayar hoparlörlerindeki kulaklık girişlerinden takılsa olurmu, kulaklık takılınca hoparlörlerdeki sesi kesiyor kendi içinde anahtar var

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
Focus 2 lerde.Aux girişini nasıl yapacağız peki?Ne tür bi kablo lazım,ne şekilde olur acaba ?

Torpido gözünde aux girişi var zaten..

Yorum bağlantısı
Furkan Esgin
Torpido gözünde aux girişi var zaten..

Tamam varda.Mesela bende ipod var.Onu nasıl arabaya bağlayabilirim ?

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
Tamam varda.Mesela bende ipod var.Onu nasıl arabaya bağlayabilirim ?

ipod un kulaklık çıkış kablosunu torpidodaki girişe uygun bir uçla birbirine bağlayacaksınız hepsi bu kadar..

ana ünite üzerinde aux a bastığınızda ipod a bağlanmış oluyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
bu yapacağınız işlemi oto teyp işi yapan herhangi bir usta yapabilirmi. birde anahtar takmak yerine bilgisayar hoparlörlerindeki kulaklık girişlerinden takılsa olurmu, kulaklık takılınca hoparlörlerdeki sesi kesiyor kendi içinde anahtar var

biraz mearklı uğraşmayı seven her usta yapabilir. tavsiyem ford teypleriyle uğraşan birilerine yaptırın.

anahtar yeride hoparlörlerdeki sokettende kullanabilirsiniz. ben sökmeden kulandığımdan anahtar düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Özçiriş

(Y AM6S6J 19C150 AA) Seri nolu ARA ADAPTOR - (AUX) IPOD, MP3 fiesta yedek parçasını aldım connectimde ki 6000 cd ye bağladım çok güzel oldu. 6000 cd olup aux girişi monte edecekler bu parça ile çözüme kavuşurlar.

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan
(düzenlendi)
(Y AM6S6J 19C150 AA) Seri nolu ARA ADAPTOR - (AUX) IPOD, MP3 fiesta yedek parçasını aldım connectimde ki 6000 cd ye bağladım çok güzel oldu. 6000 cd olup aux girişi monte edecekler bu parça ile çözüme kavuşurlar.

hocam kaça aldın, birde sendeki teyp bundanmı

teyp6000cd1bq3.th.jpg

tarihinde ?brahim Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Bu teyp top power. Connectlerdeki 6000 ise yeni focus trendlerde olan. İkisi de birbirinden uyduruk.

öhhö öhhö :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Özçiriş
hocam kaça aldın, birde sendeki teyp bundanmı

teyp6000cd1bq3.th.jpg

Benim teyp bundan değil. 50 Ytl'e aldım.

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

cevaplar için teşekkür ederim. tekrar soruyorum ama aldığınız parça bu teybe uyarmı??

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

arabada mp3 dinlemek için teybi değiştirmemiz gerekecek desenize. zaten arabayı değişmeye niyetim var en iyisi biraz daha böyle idare etmek

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer
arabada mp3 dinlemek için teybi değiştirmemiz gerekecek desenize. zaten arabayı değişmeye niyetim var en iyisi biraz daha böyle idare etmek

ben şöyle bi çözüm buldum belki istediğin gibi bi ses kalitesi alamazsın ama sadece mp3 çalsın ben dinliyim başkalarının duymasına gerek yok diyosan

benim gibi FM Transmitter alabilirsin

bide yanında 4 gb flash bellek

canavar gibi

toplasan 50 ytl falan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...