İçeriğe Yönlendir

Focus Titanium mu? Civic Elegance mi?

Cihan Alkan

Recommended Posts

Cihan Alkan

hayır kesinlikle dar değil.gayet geniş hatta focus kadar diyebilirim.arkası malum dar olabilir.ama ben arkaya oturmayacağım için problem yok:) 1,4 tfsı motorlu s line paketli 28000 eu falan.makyajsız tabiki.bakalım olursa olur.olmaz ise şayet ikinci el bakıcam 2007 2008.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
hayır kesinlikle dar değil.gayet geniş hatta focus kadar diyebilirim.arkası malum dar olabilir.ama ben arkaya oturmayacağım için problem yok:) 1,4 tfsı motorlu s line paketli 28000 eu falan.makyajsız tabiki.bakalım olursa olur.olmaz ise şayet ikinci el bakıcam 2007 2008.

Çok güzel tercih :clapping:

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Her fırsatta bunu dile getirerek bir yere varamazsınız. Almayı düşündüğünüz indirimi biz zaten forum olarak zaten alıyoruz.

+ Aralık ayında ben bireysel olarak bile %15 indirim alabilirim.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

cihan bey 1 sene kullandım a3 sportpack ve dardır focusa göre tavanı basık konsoluda dardır.Kullanmadığım araba hakkında yorum yapmadım yanlış anlamayın.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)
20 focusa ne kadar alabilirsiniz?

20 değil 50-100 focus bile alıyor çalıştığım şirket, alış fiyatlarını da biliyorum ama dediğim şirketin 3000+ aracı var ve sürekli araç alıyor. Bu indirimleri de bayi değil ford belirliyor. Kendi grubunuza vs fordun indirim vereceğini sanmıyorum, ancak bayi kendi payından indirim yapar. Ben de zaten bayinin aldığı fiyat (buna yılsonu bonusları, nakit indirimi hatta koç indirimi vs dahil bayinin net maliyeti) +50/100 YTL'ye istediğim fordu alabilirim.

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Öylemiymiş? Okyay hariç bunu iddia/kabul eden başkası varmıymış?

ben iddia ediyorum , c segmentte civicten daha kaliteli iç malzemesi olan araba yok .

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bu arada evet yeni civicler sohc

hatta yeni accordlarda

ilerde tamamen eksantriksiz çıkacak olan motorda hazır adı advanced vtec

aynı işi ne kadar az oynar parçayla yaparsanız o kadar iyidir .

performans konusuna gelince

evet alt devirlerde biraz tork zayıf civicte ama üst devirlerde deliren bir motor otomatiği bile focusun düzünü harcar

poloyu bilmem :)

tüketime gelirsek bodrumda arabalar büyük şehirlerden daha fazla yakar , Çaglar bayur a sorabilirsiniz o kıyasını yeni yaptı

ilk 11 000 km lik genel ortalamam 7.8 şu anda .

otomatik vites araçlarda daha az yakanını ve performanslısını bilmiyorum ben .

focusun yol tutuş haricinde birde servis avantajı var (bodrum için konuşuyorum) bence.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
Ne kadar az elektronik o kadar az baş ağrısı..

Doğru söze ne denir. :)

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
O iş daha önce denendi. Tüm sübaplarda bobin vardı. İstedikleri verimi alamadılar diye hatırlıyorum. Gerçi 10+ senelik bir konu...

Ne kadar az elektronik o kadar az baş ağrısı..

artık yapıldı

advancedvtec1.jpg

bu da ilgili link

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
He gülüm he..

http://www.gulum.net/

Eski Accord hala güzel be.. Seviyorum ben bunların tipini..

hemfikir olduğumuz nadir konulardan , evet kesinlikle yenisinden güzel ve konforlu

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Eski Accord hala güzel be.. Seviyorum ben bunların tipini..

+1... Advanced VTEC nedir bilmem ama kırmızı çok yakışmış :)

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
passat öne eğilmeden ön camı silebildiğim tek model :)

Passat hep dizayn kusurlarıyla yaşayan bir araba, görsellikten bahsediyorum.. Görecelidir kabul ediyorum ama, kaçımız aşık olduğumuz bir Passat dizaynı söyleyebiliriz? ..

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Kusur yanlış bir kelime oldu aslında.. Albenisi, çekiciliği pek yoktu desek daha doğru olacak..

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Bence çirkin bir araba. Ön tamponunu sevemedim bir türlü.. Bakmaya bile değmez.

Honda-Civic_Type_R_Sedan_2007_photo_06.jpg

de get yaaa :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Honda-Civic_Type_R_Sedan_2007_photo_06.jpg

Bundan Ankarada var bi tane. İki yanında eşşek gibi egzozuyla her sabah uyandırıyor beni.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okyay Pay
(düzenlendi)

gerek görmediğimden cevabı sildim .

tarihinde Okyay Pay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Sen sevebilirsin kardeşim, ben sevmiyorum zorlamı?

seveceksin uleeeen SEVECEKSİN "şıraaaaak " ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Alkan

mrb arkadaşlar, bizim mahallemizde titizlik derecesi hat safhada olan bir komşu yeni citröen C5 hdi almış.Araç 57000 ytl almış.sunroof dahil herşey var.ikinci eline baktım çok uygun fiyatı teknik konuda aydınlatabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.aracı görmelisiniz yok böyle bir alet.sahibinden.com da ikinci eli var bakmanız için koyuyorum linki.bilgi verin lütfen...

http://www.sahibinden.com/yeni_kasa_c-5_hd...pXQQdisplayitem

yani bu kasaya 110 hp yeterlimi acaba onu anlamadım.hemde dizel!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...