İçeriğe Yönlendir

Servis Önerileriniz (İzmir)

İbrahim Sarp Doğan

Recommended Posts

Uğur Demircan2

Artık benim de bir ford ka'm var (: Bugün benim oldu sevimli şey, ilk arabam.

Aracımın hız göstergesi bölümündeki ışık yanmıyor ve radyosu çalışmıyor. Ayrıca kaloriferi çalışmıyor. Bu sorunlar nerelerden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Yukarıda saydığım sorunların çözümü ve diğer sorunlarımda İzmir'de hangi servisi tercih edebilirim?

Forumdaki diğer konularda ustaların genellikle ford ka'dan anlamadığı yönünde bir izlenim edindim, bunun için böyle bir başlıkla konuyu açmak istedim.

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Var var :)

Neresinden tutsan ustanın elinde kalıyor demişti bir ustamız. :rolleyes:

Hatta tamir için gelen KA için, "boşver uğraşma yaptırmakla sat sen bunu" bile demişler. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

maç var cuma yada cumartesi gelirmisiniz? Hem aracınıza topluca bir elleriz ( ama usta değiliz ) sonra usta ayrı bir eller :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Birlikten kuvvet doğar hep beraber bir yorum yaparız, Çağlar Bayur'a da 3G ile bağlanır fikrini alırız.

:biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Birlikten kuvvet doğar hep beraber bir yorum yaparız, Çağlar Bayur'a da 3G ile bağlanır fikrini alırız.

:biggrin:

Bence maça sabri usta da gelsin biz hiç bulaşmayalım direk usta ellesin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Bu arada konuyu açan arkadaşa soruyorum aracın kırmızı renk mi?

Bence maça sabri usta da gelsin biz hiç bulaşmayalım direk usta ellesin :)

Eğlence vaktinde adama iş yaptırmak ayıp olur. :) Biz debelenirken ellerini kavuşturup sinsice gülerek bizi izlesin Sabri abi. :):)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Neresinden tutsan ustanın elinde kalıyor demişti bir ustamız. :rolleyes:

Hatta tamir için gelen KA için, "boşver uğraşma yaptırmakla sat sen bunu" bile demişler. :biggrin:

Usta değilmiş bunu diyen :)

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Ya da KA'dan sıkılmış bir usta diyelim. Duymasın ustamız bu lafı, forumdandır kendisi arada bir girer. :)

Yorum bağlantısı
Uğur Demircan2

Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ustaellere mutlaka uğrayacağım.

Feti Bey teklfiniz için çok teşekkürler ancak maça gelebileceğimi sanmıyorum, oldukça yoğunum bu aralar.

Hadi Bey, aracım gri renkte.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Vasfi Gişten

Arkadaşlar izmirdeyim 2006 tango kırmızı makyajlı fiesta var.

Arabanın ön ve arka tamponlarda çizikler ve boya atması var.

Ön çamurluklarda hafif ezik arka sağ çamurluk ve bir arka kapıda ezik var vs.

Tüm bu ufak kusurları kapı kolları çıtalar ve tamponların alttaki siyah plastik kısımları arabanın orjinal rengine boyatmayı düşünüyorum en kısa zamanda onun için iyi biryer tavsiyesi istiyorum.

Ayrıca sağ ön çamurluğuda duvara sürttüm ordada baya bir çizilme var astar bile kalkmış metal gözüküyor hemen yaptırmassam paslanma olurmu ne tavsiye edersiniz.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Arkadaşlar izmirdeyim 2006 tango kırmızı makyajlı fiesta var.

Arabanın ön ve arka tamponlarda çizikler ve boya atması var.

Ön çamurluklarda hafif ezik arka sağ çamurluk ve bir arka kapıda ezik var vs.

Tüm bu ufak kusurları kapı kolları çıtalar ve tamponların alttaki siyah plastik kısımları arabanın orjinal rengine boyatmayı düşünüyorum en kısa zamanda onun için iyi biryer tavsiyesi istiyorum.

Ayrıca sağ ön çamurluğuda duvara sürttüm ordada baya bir çizilme var astar bile kalkmış metal gözüküyor hemen yaptırmassam paslanma olurmu ne tavsiye edersiniz.

Benim tavsiyem Usta ellere gitmen formdan Sabri ustayala görüş bence servisin sahibidir.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar zaten daha öncede ustaellere gitmiştim senelik bakım ve rot ayarı tutmuyordu onun için götürmüştüm amortisör değişimiyle çözmüştük olayı anlaşılan kaporta boyadada oraya gitmek lazım :)

Yorum bağlantısı

Ustaeller Ford Servis

İlgili Kişi: Ajlan Usta , Sabri Usta, Halil Usta

Tel: 0232 435 73 73 | Fax : 0232 435 38 39

Adres: 419 Sokak No:10/33 3.Sanayi Sitesi Bornova/İZMİR

Aracımın direksiyon kutusunda sıkıntı var ustaellere getirmek istiyorum. bu bilgiler 2009 girilmiş internette farklı bir adres görünüyor sitelerinde..

1561 Sokak No: 93/B Çınarlı - İzmir

manisadan yazıyorum doğru bilgiler nelerdir..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ustaeller Ford Servis

İlgili Kişi: Ajlan Usta , Sabri Usta, Halil Usta

Tel: 0232 435 73 73 | Fax : 0232 435 38 39

Adres: 419 Sokak No:10/33 3.Sanayi Sitesi Bornova/İZMİR

Aracımın direksiyon kutusunda sıkıntı var ustaellere getirmek istiyorum. bu bilgiler 2009 girilmiş internette farklı bir adres görünüyor sitelerinde..

1561 Sokak No: 93/B Çınarlı - İzmir

manisadan yazıyorum doğru bilgiler nelerdir..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/174471-izmir-ustaeller-servis/page__view__findpost__p__1808287

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Deseydin dükkan bizim :)

Gelmiş geçmiş olsun :flowers:

Ersen kardeşimin dediği gibi, gezici ustaeller servisi isterük.. :) Hatta Aydın yakın, gezmeye Aydın'dan başlayabilirsin Sabri Ustam. Her zaman beklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Ersen kardeşimin dediği gibi, gezici ustaeller servisi isterük.. :) Hatta Aydın yakın, gezmeye Aydın'dan başlayabilirsin Sabri Ustam. Her zaman beklerim.

İnşallah Kardeşim,Aydın tarafına gelirsem muhakkak çay içmeye uğrayacağım :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnşallah Kardeşim,Aydın tarafına gelirsem muhakkak çay içmeye uğrayacağım :flowers:

aha ehtiyarlık belirtisi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...