İçeriğe Yönlendir

Servis Önerileriniz (İzmir)

İbrahim Sarp Doğan

Recommended Posts

İsmail Başkaya

Merhaba.Arabamı geçen yıl aldım bende güvenebileceğim servis arıyordum. Ustaeller ve Sabri usta hakkında epey övgü var.Ben de en kısa zaman da (engeç haftaya) tanışmak için geleceğim.Görüşmek üzere Sabri Usta...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Kip

Yeni aldığım 2009 1,6 tdci focusumun en son bakımı 75000 km de yapılmış.aracım şu an 96000 km de. Araştırdığım kadarıyla ustaelleri tavsiye ediyorlar ama aracımın bakımları altınlarda yapılmış,orası nasıldır bilgisi olan varsa; paylaşırsa sevinirim birde nekadara malolur yaklaşık?Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

UStaeller iyidir, tanır,sever güveniriz forumca.. İstanbul'da yaşıyorum, Altınları bilmem ama Ustaelleri ezbere bilirim..

Yorum bağlantısı
Sertaç Kip

bilmem görmem ama izmirde usta elleri tek geçiyorlar bu forumda . vardır bir hikmeti.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bİr kez gidin. Sizde Ustaeller diyenlerden olursunuz. :) Çınarlı meslek lisesi karşısı vakit kaybetmeyin :f1:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hakkı Ünsal

Arife gunu bir araca arkadan vurmustum ve bende iki yerden tampon yırtılması olustu.Tompon boyatma,tampon kaynagı,söküm takım işleri için sanayiden boyacı,kaportacı,kaynakcı ile gorustum.Sonra baska bir firma ile gorustum.Gittim Sabri ustaya dedim fiyatlar böyle böyle,tamam dedi, bende o fiyata yaparım.Elinde orjinal tampon varmıs ve tampon dahil ilk verdigi fiyatı söyledi.Extra'dan birkaç eksik ve kontroller yaptırıp tamamlattım.Fiyat hep aynı kaldı.Yaptırdıgım seyler cokta ufak değildi aslında.Şimdi boyacı,kaportacı ve kaynakcı ile tek tek ugrasmadan ve daha kurumsal ve tek kişi ile muhattap olacagım bir yerde yapıldı ve daha ucuza,daha kaliteli sekilde.Aracıda yıkamıslar motoruda temizlemişler.Baska marka aracı olanada tavsiye ederim.Salih abi ve Sabri abinin ogluda cok ilgililer bu arada.Sağa sola fazla takılmayın arkadaslar bırakın aracı cıkın.

USTAELLER.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Caner Kırmacı

Yakında bende Sabri ustanın yanında olacağım daha tanışmadık ama tanışacağız inşallah. Focus mk1 bakım ve bazı işleri var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Yakında bende Sabri ustanın yanında olacağım daha tanışmadık ama tanışacağız inşallah. Focus mk1 bakım ve bazı işleri var.

Caner Bey,ben Manisa dan Sabri ustama getiriyorum aracımı.Kesinlikle Ege de Foord Özel Servis denince Usta Eller gelir akla,bunu unutmayın..Sevgi,saygı,hoş görü güler yüz,itinalı ve dürüst bir yaklaşım ve işçilik.Hadi bakalım doğru Usta ellere.. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakkı Ünsal

En iyi cevap seçilmiş benim yorum :) Yeni farkettim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
METİN İŞÇEMEN

Ocak/2014 sonu aldığım 2005 model c-max tdci ghia arabamı internetten ve forumdan araştırmalarım sonucunda ustaeller e götürdüm. Alırken 3-4 yere göstermiştim. Ototest e sokmuştum. Genel olarak aracım sorunsuz ve iyi durumda. Ama değişik servislerde turbo ile ilgili farklı görüşler ve arıza ihtimali olduğu söylendi. Fakat ustaeller e girdiğimden itibaren ilgi alakadan memnun kaldım. Salih usta her soruma ayrıntılı yanıtlar verdi. Bu yüzden ilk kez gitmeme rağmen memnun kaldım. Araçla ilgili her konuda bilgi verip yardımcı oluyorlar. Ben aracı aldıktan sonra içimin rahat etmesi için periyodik bakıma soktum. Gayet uygun fiyata yaptılar. Teşekkürler Ustaeller...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ocak/2014 sonu aldığım 2005 model c-max tdci ghia arabamı internetten ve forumdan araştırmalarım sonucunda ustaeller e götürdüm. Alırken 3-4 yere göstermiştim. Ototest e sokmuştum. Genel olarak aracım sorunsuz ve iyi durumda. Ama değişik servislerde turbo ile ilgili farklı görüşler ve arıza ihtimali olduğu söylendi. Fakat ustaeller e girdiğimden itibaren ilgi alakadan memnun kaldım. Salih usta her soruma ayrıntılı yanıtlar verdi. Bu yüzden ilk kez gitmeme rağmen memnun kaldım. Araçla ilgili her konuda bilgi verip yardımcı oluyorlar. Ben aracı aldıktan sonra içimin rahat etmesi için periyodik bakıma soktum. Gayet uygun fiyata yaptılar. Teşekkürler Ustaeller...

İzmir, ford servisi konusunda çok şanslı bir şehir.  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

İzmir, ford servisi konusunda çok şanslı bir şehir.  :good1:

Kesinlikle Adaş ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa  Kemal Gündüz

arkadaşlar arnıza yeni katıldım erzincanda yaşıyorum yazları izmirdeyim güvenilir ford servisi arıyodum okuduğum kadarıyla ustaeller tavsiye ediliyor emeği geçen herekese teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tuğrul PEKDEMİR
(düzenlendi)

Ustaeller i tanımadan önce birçok ustaya servise gittim. Ustaeller Sabri usta Salih Usta Tektir.

tarihinde Tuğrul PEKDEMİR tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Burçin Kabasakal

Kendileri, aracımı günlerce garajında tuttu, ne kira istedi, ne çekici ödemesi! Bir de üstelik, Allah razı olsun garaja kadar bıraktı ki kendisi zorla götürdü. Daha çok şey söylenip, yazılır da kendilerini utandırmayalım. Yolda mı kaldın, tel aç sor... Ama elbette önce karşılıklı güven. Sizin iyi niyetinizi hissederlerse garajları sizindir. Ama kurnazlık sezerlerse de eşikten içeri almazlar.

Sabri Usta: yanakları pembe ve tombul sevimli balıkçı...  :nazar:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mesut Armağan Ada

Izmirde servis önerisi bekliyorum. Araç 2006 ford mondeo 2.0i ghia. Otobanda yüksek süratte motor ışığı yanip sönmeye başladı. Hızı düşürünce ışık söndü. Arabada çekişte ya da yakıtta problem yok. Benim duyabildigim ek bir ses yok. Tekrar denemek icin yüksek sürate çıktım motor ışığı tekrar yanıp sonmeye başladı. Hızı düşürdüğümde tekrar söndü. 2 gün izmirdeyim. Pazar ve pazartesi.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Izmirde servis önerisi bekliyorum. Araç 2006 ford mondeo 2.0i ghia. Otobanda yüksek süratte motor ışığı yanip sönmeye başladı. Hızı düşürünce ışık söndü. Arabada çekişte ya da yakıtta problem yok. Benim duyabildigim ek bir ses yok. Tekrar denemek icin yüksek sürate çıktım motor ışığı tekrar yanıp sonmeye başladı. Hızı düşürdüğümde tekrar söndü. 2 gün izmirdeyim. Pazar ve pazartesi.

Mesut Bey, forumumuza hoşgeldiniz. Bu konu başlığı altında yazan 10 mesajdan 9u Ustaeller servisini yani Sabri ve Salih ustayı öneriyor. Ayrıntılı bilgiler yukarıdaki mesajlarda mevcut. İzmir ekibindeki arkadaşlardan yada yönetici ve moderatör arkadaşlardan Sabri ustanın telefonunu özel mesaj ile alabilirsiniz. Ustaellerden şaşmayın. Keyifli forumlar.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Göktepe

Ustaelleri izmirde tek geçerim. İlgi alaka süper ne demişler işi ehline bırak keyfine bak  :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
(düzenlendi)

Eğer gitmediyseniz, benim de tek tavsiyem USTAELLER'dir. Aracım (ilk sahibiyiz, sinir bozucu denecek kadar titiz davrandığımız olmuştur.) yıllarca yetkili servise gidiyordu. Garanti kapsamındayken neyse de garanti bittikten sonra arabaya yazık etmişiz. Kaldı ki gittiğim servislerin müdürleri (yer belirtmeyeyim, isteniyorsa özelden yazarım) arkadaşımdır. En basit örnek; Focus bujisi (belgeleyebilirim!) takıldı.

Ustaeller, hem işlemler hakkında bilgi verir, hem onayınızı almadan iş yapmaz ama olası sonuçları da söyler. Masrafınızı, aracın ve sizin sağlığınızı etkilemeyecek şekilde kısar. Ben, 400-500 km'lik mesafeleri katedip İzmir'e; Ustaeller'e götürdüm sürekli; memnuniyetim bâkidir. En azından gidin, ortama bakın, gözlemleyin, aracı elletmeden ayrılın. Karar elbette sizin.

Düzenlemekten vazgeçtim  :nargile:

tarihinde Burçin Kabasakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Armağan Ada

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. 19 Mayıs pazartesi günü sabah 9'da navigasyondan yerlerini bulmaya çalıştım, sonuçta tabi ki bulamadım. :) Telefon etmemle beni olduğum yerden alıp yerlerine kadar eşlik ettiler. Araçla çok da güzel ilgilendiler ve çok da memnun kaldım. İlgilerinden ötürü çok teşekkür ederim buradan da.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Berk Çekişbaş

Merhaba arkadaşlar İzmir de yeni aldığım 98 model ford ka yı elimdeki ilk bakımlarını yaptırabileceğim ve beni üzmeyecek şekilde sürekli çalışabileceğim ford ka ların dilinden iyi anlayan gittiğimizde bize yardımcı olabilecek bir usta tavsiye eder misiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba arkadaşlar İzmir de yeni aldığım 98 model ford ka yı elimdeki ilk bakımlarını yaptırabileceğim ve beni üzmeyecek şekilde sürekli çalışabileceğim ford ka ların dilinden iyi anlayan gittiğimizde bize yardımcı olabilecek bir usta tavsiye eder misiniz.

Güvendiğimiz Sabri ustamız vardı ama, bakmadığını belirtmişti. Yine de sormaızda fayda var. Ustaeller diye aratın forumda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...