• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
İbrahim Sarp Doğan

Servis Önerileriniz (İzmir)

Bu konuda 355 ileti var

Burada yazılanları dikkate alarak üstüneller denilen yere gittim, arabada debriyaj seti değişecekti daha sonra servisten çıktım amortisorlerden de ses gelmeye başladı, tekrar gittim baktılar bir şey yok dediler nasıl yok ses geliyor dedim, tekrar bakalım dediler, baktılar amortisör ler değişecek dediler, onu değiştirdiler  sonra bir iki gün geçti hala ses geliyor nasıl yaptılarsa. Keşke yetkili servisine gitseymişim pişman oldum.

Servisi hiç bir şekilde tanımam ama, bir daha gidin? İletin sesin devam ettiğini?

İletiyi paylaş

On 28.03.2016 at 20:48, Okan Tansel yazdı:

+kantirilyon derim İzmir = Ford = USTAELLER Sabri ve Salih Ustam. denir

Değerli arkadaşlar, mal canın yongasıdır. Reklam başka şey, tavsiye başka... Sabri ve Salih ustaları acil durumda arasanız, servise hiç gitmemiş olsanız dahi onlardan bir yardım, bir fikir mutlaka alırsınız. Ben canımı taşıdığım aracı onlara (Ustaeller) gözüm kapalı teslim ederim. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Arkadaşlar İzmir için yıllık bakım ve birkaç sorun için iyi bir servis tavsiyesi istiyorum gidipte memnun kaldığınız yerleri yazarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Arkadaşlar İzmir için yıllık bakım ve birkaç sorun için iyi bir servis tavsiyesi istiyorum gidipte memnun kaldığınız yerleri yazarsanız sevinirim.

Bi üstte yazıyo zaten.

İletiyi paylaş

12 saat önce, Misafir yazdı:

Bi üstte yazıyo zaten.

Zaten beş senedir oraya gidiyordum ama son bakımda Sabri ustayı kızdırdık herhalde bu sene randevu için yazdım ama cevap vermedi, saygıda bir kusur işlediğimide düşünmüyorum kesinlikle, o yüzden başka servis önerisi bekliyorum.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş