İçeriğe Yönlendir

Romano; Sorunlar, Yorumlar

Ali Emre Öksüz

Recommended Posts

Ufuk Bingöl

Arkadaşlar bir sorum  olacaktır. Tüp bitmeye yakın araba boğulur gibi oluyor. Ne kadar gaz vermeye çalışsamda bir türlü gitmiyor tamamen bitince benzine geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Barış Göktürk

Geçenlerde yaptırdığım son bakımdan sonra aracı stop ettirir ettirmez LPG göstergesinden bir çift kesikli uyarı sesi alıyorum. Bilgi almak amacıyla AKL fabrikasının teknik servisini aradım. Beni bulunduğum ildeki yetkili servise yönlendirdiler. "Bilgisayara bağlanmak suretiyle hata kodlarına bakılmasını tavsiye ettiler... İlk fırsatta bir uğrayacağım; bakalım ne çıkacak...

Yorum bağlantısı
Ömer Gökhan ARISOY

LPG biterken ilk uyari aninda hemen benzine geçiyor mu?

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Geçenlerde yaptırdığım son bakımdan sonra aracı stop ettirir ettirmez LPG göstergesinden bir çift kesikli uyarı sesi alıyorum. Bilgi almak amacıyla AKL fabrikasının teknik servisini aradım. Beni bulunduğum ildeki yetkili servise yönlendirdiler. "Bilgisayara bağlanmak suretiyle hata kodlarına bakılmasını tavsiye ettiler... İlk fırsatta bir uğrayacağım; bakalım ne çıkacak...

Dün mesai bittikten sonra Küçük Sanayi'deki yetkili servise uğradım. Daha kaputu açmadan, araçla ilgili durumu anlatır anlatmaz usta bana uyarı sesinin bakım yapıldıktan sonra LPG beyninden(ECU) bakım değerlerinin düzeltilmemesinden kaynaklandığını söyledi. bilgisayar yardımı ile aracın LPG ECU'suna bağlandı. Araca henüz bakım yapılmış gibi bakım girdisini ekledi ve işlem tamam. Araçtan kontak kapatırken her hangi bir uyarı sesi gelmiyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...