İçeriğe Yönlendir

Turbo (Hortum/Boru)

Nuri Başer

Recommended Posts

Serdar Yeniçeri
Motor yağ seviyesine de baktınız mı? Eksilme olmuş mu? Resimlerden bir detay gördüm: Tüm Fordçuların dikkatine: Kaputu açıp çalışma yaparken anahtarı logonun orada bırakmayın, kazara çarparsanız, pahalı bir tamirat yapmış olursunuz :D

Bravo Çağlar bey :) . yazıp yazmama hususunda karasız kalmıştım o detayı arkadaşlar kızar diye yazmamıştim.yeni kasalardakitek hoşuma gitmeyen özellik...

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
(düzenlendi)
Motor yağ seviyesine de baktınız mı? Eksilme olmuş mu? Resimlerden bir detay gördüm: Tüm Fordçuların dikkatine: Kaputu açıp çalışma yaparken anahtarı logonun orada bırakmayın, kazara çarparsanız, pahalı bir tamirat yapmış olursunuz :)

Seviyede çok anormal bir eksilme yoktu.. birkaç kez kontrol ettim.. Bugün işten gelirken test ettim eskisinden daha iyiydi foki :) :) :D

anahtar olayında haklısınız valla.. :) :) ben de sonradan farkettim..

hortum oldukça mukavemetli bir malzemeden.. iyi gibi geldi bana..

tarihinde Nuri Ba?er tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
nasıl ucuz yırtılırmıs gordu nuri bey :D

öteki konuyada yazmıştım.gerçekten tebrikler arkadaşlar... :)

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
ona kucukken doktor nuri derlerdı :)

:) :) :D eyvallahh.....

bu arada yorumlarınız için teşekkürler..

FB-Porto maçına da az kaldı.. iddiaya girdim iskenderine :) :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Zaten ameliyatta gibi bir poz vermiş :D Ameliyat eldivenleride var, tamam işte :)

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

yaktın bizi fener... Gitti iskender :lol: :)

İşte son derece faydalı bir paylaşım.. Teşekkürler..

ben teşekkür ederim güzel yorumlardan dolayı...

Yaptığım tüm tamiratları ve modifikasyonları elimden geldiğince burada paylaşmaya çalışıyorum.. umarım faydalı olur..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Deşme yaramı onur.. :selo: :selo: :p

hortuma bu kadar canım sıkılmamıştı valla...

bu arada senin mondi bidaha patlatırsa hortumu adres belli :lol: :)

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

bugün otokoçta usta periyodik bakımları yaparken turbo borusunda hafif yağ kacırdığını farketti yeni olan bişeymiş çatlamış dedi ama fazla değilmiş biraz idare edersin dedi üfleme yapınca değiştiririz yada kaynak yaptırırsın dedi borunun fiyatı kdv siz 270 ytl ne yapsam acaba kaynakmı yapsak değişşemi pahalı bişey ya bir hortum ya varı varası

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

demir olan kısmı var önde o catlamış motorun tam önündeki boru ortası içe çökük olan varya o işte

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Geçenlerde birisi simit ayran fiyatına halletmişti.

Bende Onan Bahsettim Lastik Olacaktı diye Ama değilmiş

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

insallah sorun çıkarmaz persembe sabahı uzun yola çıkıyorum 4000 km yol yapacam bir haftada endişeliyim şimdi kafama takılıyo bu hortum

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

4000 km yol yapacaksınız ve turbo borusu çatlak.. Bence ilk iş onu hallettirin..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

üzerine bir kelepçe koymak (çatlağın) acaba problemi epeyce bir süre bertaraf eder mi? (şu vidalı olan kelepçelerden)

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

kolay yerden çatlamamışki boruyu sabitleyen ek demir var onun dibinden catlamış ama çok az diyo usta seni idare eder dedi

kaynak yaptırırım sorun çıkarırsa diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
oraya takılır bence kelepçe. yere bir karton serip alttan yapılabilir.

Örn. Avatar :)

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

sabah bi bakim olmassa

3-4 tane kelepçeyi yan yana takarsam faydası olabilir

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Yada Şu İki Renkli Olan, Oyun Hamuru Gibi, Birbirine Karıştırıp, Boru, termosifon Vs Tamiratında Kullanılan Zamazingo Olurmu. Sanırım Adı SunFix di olurmu acaba. Isıya suya Vs dayanıklı. Ben termosifonu Yapmıştım Onunla.. Metal Gibi Oluyor Boyuyorsun Zımpara Yapabiliyorsun..

http://www.turcivata.com/urunlerimiz.asp?id=37

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...