İçeriğe Yönlendir

Set işi tamamdır. :)

Caner Güneş

Recommended Posts

Caner Güneş

abilerim arkadaşlarım uzun çabalarım araştırmalarım sonucu oto muzık sıstemımı tamamladım.

MAGNAT MAC 4500 1200w amfi. = 180 ytl (media markt)

KENWOOD KFC W3011 1200w kutu bass = 200 ytl (media markt)

en kalitelisinden converter = 10 ytl (konya sokak..pazarlık)

kablo kiti = 25 ytl (konya sokak..pazarlık)

montaj = 33 ytl (alpine audio..pazarlık)

ses sistemimden cok memnunum hem kaliteli sesi var hemde kalbini oynatıyor adamın. jamesona falan iyiki bulaşmadım. setimle artık mutluyum. bıraz borca girdim ama bumlaya bumlaya geziyorum :)

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Ses virüsü işte, yavaş yavaş bulaşır, sinsice ilerler. Hayırlı olsun.

beğendinmi abi seti ii yapmışmıyım..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kredi kartı ile alınmış daha ne olsun. Tanınmış marka, spesifik olarak sesini bilmem, ben Piooner cıyım :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Kredi kartı ile alınmış daha ne olsun. Tanınmış marka, spesifik olarak sesini bilmem, ben Piooner cıyım :D

bende yavaş yavaş tamamlıyorum pioneer ts-w302f sub aldım arkadaştan birde sierra amfi 100.4 birde 6985 leri aldım mı geriye birtek montaj kalıyor

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
6985 orjinal mi?

Umarım :)

Ama 2 tane orjinalin kimde olduğunu çok iyi biliyorummmm kötü gün için :seytan::seytan::seytan:

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Güle Güle kullanın. Anfiniz verilen paraya göre çok iyi 180ytlye anfi almak güzel birşey olsa gerek hele birde Magnat.

Woofer'i keşke başka marka tercih etseydiniz. Kenwood artık eskisi gibi etkili bir marka değil. Woofer kabin dahilmi fiyata? ayrıca kabinli vs. aracın içindeki şekillerini resim aracılığı ile görmemiz mümkünmü?

Düzenleme Nedeni ; Kutu bass yazmışsınız yeni gördüm :D Kutu dahil yani fiyata. Resim isteriz hala ama :)

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç

bende JBL 601.1 MONO ANFİSİ ve JBL CS 60-4 CHANNEL yavaş yavaş tamamlıyorum dogu bank fena deil :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
bende JBL 601.1 MONO ANFİSİ ve JBL CS 60-4 CHANNEL yavaş yavaş tamamlıyorum dogu bank fena deil :selo:

Elinizdeki ürünlerin yanına Woofer ve compenant olarak ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun güle güle kullan..Alpin audio bizim yasin'in yeri mi basınevlerindeki ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
(düzenlendi)
Elinizdeki ürünlerin yanına Woofer ve compenant olarak ne düşünüyorsunuz?

woofer olarak JBL GTO1502D 38 CM 1200WATT

compenant olarak JBL GTO-6507C 16,5CM COMPONENT düşünüyorum

tarihinde Sel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir
woofer olarak JBL GTO1502D 38 CM 1200WATT

Aman Derim Sakın ha. Çift bobindir ama çok dayanıksız bir wooferdir.

30cm Yine JBL P1222 serisi Çok daha şiddetli ve sağlam olur. yada başka alternatifler bakın ama 1502den uzak durun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
6985 orjinal mi?

tabiki orginal ama evin içinde kayıp bulunamıyor

Umarım :)

Ama 2 tane orjinalin kimde olduğunu çok iyi biliyorummmm kötü gün için :D:D:D

sende mi var Sinan

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Bi abimde vardı...Kimseye vermicem bende kullanmicam demişti...İhtiyacın olursa söle kullan arabanda demiştii...Abi evde kayıpsa uğraşma alırız biz güzel 6x9 sana.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
Aman Derim Sakın ha. Çift bobindir ama çok dayanıksız bir wooferdir.

30cm Yine JBL P1222 serisi Çok daha şiddetli ve sağlam olur. yada başka alternatifler bakın ama 1502den uzak durun

tavsiyenizi göz ardı etmicem saolun

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Hayırlı olsun güle güle kullan..Alpin audio bizim yasin'in yeri mi basınevlerindeki ?

evet orası cok kaynak abiler işleride temiz.

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Güle Güle kullanın. Anfiniz verilen paraya göre çok iyi 180ytlye anfi almak güzel birşey olsa gerek hele birde Magnat.

Woofer'i keşke başka marka tercih etseydiniz. Kenwood artık eskisi gibi etkili bir marka değil. Woofer kabin dahilmi fiyata? ayrıca kabinli vs. aracın içindeki şekillerini resim aracılığı ile görmemiz mümkünmü?

Düzenleme Nedeni ; Kutu bass yazmışsınız yeni gördüm ;) Kutu dahil yani fiyata. Resim isteriz hala ama :unsure:

en yakın zamanda koyacagım resimleri. sağolun görüşleriniz için. kenwood kutuya gelıncede setcide önce pioneer çift bobin denedim arkasından gözümün üstünde olduğu jbl gt4 1000 ligi denedim. arkadaşımın arabasından söküp birde kenwood u taktım. kenwood un vurusları daha hosuma gitti. sonuçta zevk meselesi ama jbl kenwood kadar titretmiyordu. sesi daha tatlıydı ama orj hoparlörlerimle kenwood 1200 daha iyi uyum sağladı. tercihimi kenwood dan yana kullandım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

E ozaman güle güle kullanın demekten başka laf düşmez bize bundan sonra :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Bi abimde vardı...Kimseye vermicem bende kullanmicam demişti...İhtiyacın olursa söle kullan arabanda demiştii...Abi evde kayıpsa uğraşma alırız biz güzel 6x9 sana.

bu akşam arkadaşla konuştum 6985 ler tamam,yarın akşam uğrayıp alabilirim

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
E ozaman güle güle kullanın demekten başka laf düşmez bize bundan sonra :D

teşekkür ederim. yarışmalarda dereceye girecek kadar iyi sistemlerde sizin olsun inş. :):tap2:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
evet orası cok kaynak abiler işleride temiz.

Evet çok iyiler gerçekten..Ankarada ses sistemi işi olan varsa kesin tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Caner Güneş

dijital fotograf makinem olmadığı için telle çektim. fazla bişi belli olmuyor nette deil ama idare eder işte. :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kızmaca yok...

Ben sağdan soldan sarkan kablolar ve havalandırmada olmaması gereken bir şişe koku görüyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...