İçeriğe Yönlendir

Set işi tamamdır. :)

Caner Güneş

Recommended Posts

Çağatay Demir
(düzenlendi)

Bu ses sistemleri konusunda bilgili biri değilimdir ancak arkadaşlarımdan-etraftan duyduklarımdan sadece birşey öğrendim ... Set işi asla tamam değildir hep bir aşama sonrası vardır :p

Bence bu yüzden başlığınız yanlış olmuş :p

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bu ses sistemleri konusunda bilgili biri değilimdir ancak arkadaşlarımdan-etraftan duyduklarımdan sadece birşey öğrendim ... Set işi asla tamam değildir hep bir aşama sonrası vardır :p

Bence bu yüzden başlığınız yanlış olmuş :p

Sende bi başla artık :p

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Kızmaca yok...

Ben sağdan soldan sarkan kablolar ve havalandırmada olmaması gereken bir şişe koku görüyorum..

abim haklısında ipod şarj tutmuyor sürekli şarj etmek gerekiyor bunuda çakmaklığa usb şarj takarak başardım. doğal olarak kablo geciyor. teypdede direk giriş olmadıgından o sorunuda kablolu kasetle hallettim. bi kablajda oradan cıkıyor malesef. ama bişiyi farkettim ipod teyp cıkısını güçlendiriyor daha yükses ses veriyor.

anfinin yanındaki kucuk kare şeye gelince elektrik kaçagı ve babamın arabayı kullanması ihtimaline karşı anfinin gücünü açıp kapayabilecegim bi anahtar.

şişe kokuya ise diyecek birşeyim yok :p

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

İlerde güzel bi mp3 çalar alırsın...Anahtar fikri hoş bendede var bundan mantıklı bişi...Kokuyu acilen çıkar dökülmesi durumunda canın sıkılır.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Anfiniz Magnat'la bi bağlantısı yoktur. MAC ayrı bir markadır ama kalite aynı düzeyde sayılır.. Bende fearless One vardı. Canavar gibiydi. Güzel ve kalitelidir. çalışmalarınız iyi olmuş devamını bekleriz

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Anfiniz Magnat'la bi bağlantısı yoktur. MAC ayrı bir markadır ama kalite aynı düzeyde sayılır.. Bende fearless One vardı. Canavar gibiydi. Güzel ve kalitelidir. çalışmalarınız iyi olmuş devamını bekleriz

media mark da etiketinde bile magnat yazıyordu amfinin. orada neredeyse 10 15 kişiye sordum. magnat üretiyor reno ile dacıa gibi düşünün dediler. 3 günlügüne indirimde almazsanız üzülürsünüz dediler. zaten araştırdıgımda ise türkce bişi bulamadım. tamamen alman malı. çin le falan alakası yok. faturasında bile magnat die yazılı şu anda. herkese tavsiye ediyorum amfiyide. orj teyibimde %40 kayıpla böyle çalıyorsa. pioneer 7950ub(hayalim) yi düşünemiyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

MAC bende kullandım , Çok memnundum zaten geri kalan ürünlerim Magnat'tır çoğunluğu. Mac artık üretilmiyor diyede duydum nekadar doğrudur bilmem. Magnatla bağlantısı yok derken Magnat MAC xxxx diye birşey yok demek istedim ikiside ayrı markalar. dediğiniz gibi dacia-Renault gibi ;)

Benim eski sistem

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İ-pod dan gelen ses çok daha yüksek olarak duyuluyor ise, i-podun sesini biraz kısın derim. Yani ses kaynağındans esi açınca, çıkıştan daha yüksek ses gelmesi sizin hoşunuza gider ama, teybin kristali bundan pek hoşlanmaz benden söylemesi, ileride teybe zararı olabilir.

Yorum bağlantısı
Vedat Kara

Merhaba Caner cd çalar veya mp3 çalar hangisini kullanıyosan markası nedir.

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
Merhaba Caner cd çalar veya mp3 çalar hangisini kullanıyosan markası nedir.

vedat bey resimlerde görüldüğü gibi bi cd çalar teybim falan yok. orjinal teybim ile kullanıyorum sistemi. bana yardımını esirgemeyen tek mp3 le ilgili şey 20gb ipod.(ipod zaten orjinali apple üretiyor başka markası yok.)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Bahtiyar Aydoğdu

kardeş teyibin ne marka acaba onu merak ettim orjinalmi oksa

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın

Bu ses sistemi ile bu teyp olmamış :D Olacaksa bile o kablo kargaşasından kurtulmak için xcarlink tavsiye ederim... + Kokuya bence de gerek yok, bi yerlere damladığında leke neyim bırakıyor uğraştırır...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun bir şekilde sizi mutlu ediyorsa ne güzel..

Darısı yapmak isteyipta yapamayanların başına :nazar:

Yorum bağlantısı
Caner Güneş

yorumlar için tşk ederim. gerçektende bu sistem işi virüs gibi. asla yetmiyor. ilk başlarda süperdi ama kulak alıştıkça tatminkarlık azalıyor. inş sırada bir pioneer teyp ve cihan abiminde tavsiye ettiği gibi önlere tweter var.

bass ile ilgili net bir resim size.. :unsure:

s6300161.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağlar Bayur

Motor sesinin oluşmaması için focusta yeterli manyetik koruma vardır. Anfi de kaliteli olursa ses olmaz.

Yorum bağlantısı
Caner Güneş

motor sesının gelmesınden yana bir sıkıntım yok. teyıbın sesını son ses yapıp. i-pod u pause e lediğimde her teypden gelen wuwww sesının arasında az bısı gelıo motor sesı. ama sarkı esnasında duyma ıhtımalın yok. converter ın kalıtelı olursa birde iyi kablo seti kullanırsan etkilenmez titreşimlerden anfin.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Caner Güneş
(düzenlendi)

tweter ları taktım. resimler aşagıda mevcuttur.

yalnız sormak istediğim bişey var tweter ların sesınden memnunum ama teybı açınca cıızzz dıe cızırtı yapıyor ve motor sesı verıyor tweterlar. bunun sebebi tweter ların kalitesizliğimidir yoksa kullandığım kablomudur. bunu nasıl çözecem...

tweter = soundwell (konya sok.pazarlık 10 ytl..)

işçilik = kendimin (düz beyaz ve çizgili beyaz kablodan alınma)

tarihinde Caner G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala

Çok anlamam ama tivitırlar öyle olmuyordu sanki. Şöföre odaklanması lazımdı. :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
peki sinan abi bu motor sesini nasıl çözcez? :)

hım....düşünelim... :)

Ama söliyim tweeterlar kaliteli değil :)

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...