İçeriğe Yönlendir

Bunları biliyor muydunuz?

Kenan Yargıcı

Recommended Posts

Bahadır Akdemir
Merak ettim sisleri açınca farklar otomatik aşağı iniyor bunun sebebi nedir peki

Benim arabada böyle bişey yok.neden acaba?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fedai Özoğlu

dün aracımın cam hafızası karışınca ,kontağı 4 kere hızlı hızlı aç kapa yaptım bir sinyal sesi geldi gelen bu ses neyin nesi değişen bir şey sezmedimde bilenlere soruyorum.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Anahtar kodlama işinin ilk aşamasını geçme sesi. Aracınızı etkileyen birşey olmamıştır.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Barış Çelik

ben bu aç kapat olayını kaç kere denedim fieata 2008 ama bir türlü olmuyor :)

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

yalnız benim sunroof manuel kapanmıyoo :D)

bende ekleme yapayım,araçta sunroof varsa ve indiğinizde açık bıraktıysanız kapama düğmesine basılı tutarsanız oda camlar ile birlikte kapanacaktır..

benim sunroof manuel kaoanmıyo :D(

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Fedai Özoğlu

focus 1 de yeni bir şey öğrendim. yeni konu açacağıma buradan yazayım dedim.

arkadaşlar hb lerde sisler açıkken(ön ve arka dahil) eğer silecekleri normal konumda çalıştırıyorsanız arka silecekte ön sileceklerle beraber çalışıyor. sisleri kapattığınızda arka cam sileceğide kapanıyor.

daha önceleri bir kısa devre olduğunu düşünüyordum . defalarca denedim ve bu aynen böyle. bu araba hakikaten pandoranın kutusu ya. 4,5 yıl kullandım bir şeylerini yeni öğreniyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Hadi Küçükoğlu

Aracınızı parça parça satın alarak toplasanız, boya ve işçilik hariç liste fiyatının 4 katına denk gelirdi. (Ben daha fazladır diye düşünürdüm ama ortalama 4 kat imiş.)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alkan Koca

fark ettiğim bir özellik eğer silecekleriniz 1. konumda çalışıyorsa geriye takarsanız arkadaki sileceklerde hemen çalışmaya başlayacaktır

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

dörtlüleri veya sağ ya da sol sinyali yakınca da emniyet kemeri ikaz uyarı sesi kesiliyor. . fiestada oluyor da diğer modelleri bilmiyorum. . . :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Sinyaller Focus'ta da emniyet kemeri uyarı sesini kesiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Misafir

Arabanızın anahtarını çenenizin altında tutun ve açılış düğmesine basın, böylece yaklaşık 15 metre daha uzaktan arabanızı açabilirsiniz.

bunlari-biliyor-muydunuz--pratik-bilgile

Aracınızda bardak tutacağı yoksa panik yapmayın. Pratik olun.  ;)

bunlari-biliyor-muydunuz--pratik-bilgile
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

:shok:  :shok:  :oghk:  :oghk:

"Kakao tanelerinde yapraklarıyla birlikte toplanır ve üzerlerinde bulunan böcekler de bu işleme karışmış olur. Bir paket çikolatada ortalama 8 böcek bacağı olduğu tahmin edilmektedir."

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

:shok:  :shok:  :oghk:  :oghk:

"Kakao tanelerinde yapraklarıyla birlikte toplanır ve üzerlerinde bulunan böcekler de bu işleme karışmış olur. Bir paket çikolatada ortalama 8 böcek bacağı olduğu tahmin edilmektedir."

:shok:  Hayırlı işler  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...