İçeriğe Yönlendir

Dtc 262 kodu ne demektir?

Aydın Bengü

Recommended Posts

Aydın Bengü

Lpg de gene sarı arıza ışığı yandı?

gage testi ile baktım dtc 262 kodunu verdi, kısaca ne olduğunu yazabilirmisiniz?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Aydın Bengü

tam olarak şu yazıyor ekranda:

dtC - d262

bu iki yazı devamlı birbirine dönüşüyor .

Yorum bağlantısı
Aydın Bengü

İyide göstergelerim normal çalışıyor.

sadece aküm zayıf olabilir, 11.3 volt gösteriyor, akü üstündeki indikatörde yeşil değil kırmızı.

Yorum bağlantısı
Aydın Bengü

ilgilenip cevap yazan herkese teşekkürü borç bilirim.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
İsmail Kırbaş2

Arkadaşlar merhaba bu gün arabam babamdayken arıza lambasını yakmış. Gauge menüye girip baktım dtc d262 hatasını vermiş.Hatanın açıklamasına baktım can arkadaşımızın da dediği gibi Hız , devir , km sayacı , motor sıcaklığı bilgileri yok yazıyor.Gauge menüden hız devir ve motor sıcaklarına baktım düzgün çalışıyor. Acaba bi anlık bu verilerden birini okuyamadığı için mi verdi bu hatayı önemli bi şeymidir bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Birde arıza lambası bir süre sonra sönermi yoksa akü kutup başını mı sökeyim?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Havalar soğuk,ömrü dolmak üzere olan aküler böyle şeyler yapabiliyor anlık olarak araç düzgün çalışıyorsa çok takılmayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arıza lmabası uyarıdır, söndürmek değil sebebini bulmak lazım ki yolda kalınmasın vs. daha pahalıya çıkmasın

Yorum bağlantısı
İsmail Kırbaş2
(düzenlendi)

T

Havalar soğuk,ömrü dolmak üzere olan aküler böyle şeyler yapabiliyor anlık olarak araç düzgün çalışıyorsa çok takılmayın.

Tahir abi aküyü daha yeni değiştirdim.Çalışmasında sıkıntı yok şimdilik böyle gidiyor.Yarın kutup başını sökeceğim yine arıza lambası yakarsa üzerine düşeceğim.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
İletinin tamamını büyük harf yazmıyoruz.
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mustafa Kenar
(düzenlendi)

Güncelleme öncesinde quage testi yaptığım da hiçbir şekilde dtc hata kodu yoktu şimdi tekrar test yaptım dtc d262 kodu veriyor sizce ne olabilir güncelleme önceki versiyon böyle bir hatayı görmüyor olabilir miydi yeni versiyon hatayı tespit etmiş olabilirmi yok sa güncelleme sırasında eksik birseymi yapıldı

tarihinde Mustafa Kenar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Mustafa Kenar yazdı:

Güncelleme öncesinde quage testi yaptığım da hiçbir şekilde dtc hata kodu yoktu şimdi tekrar test yaptım dtc d262 kodu veriyor sizce ne olabilir güncelleme önceki versiyon böyle bir hatayı görmüyor olabilir miydi yeni versiyon hatayı tespit etmiş olabilirmi yok sa güncelleme sırasında eksik birseymi yapıldı

Konunuzu mevcut konu ile birleştirdim.. 

Arıza lambası yanmıyosa umursamayın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...