İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Bagaj Motoru Tamiri

İsmail Doğan

Recommended Posts

İsmail Doğan
(düzenlendi)

dsc00932nb6.jpg

bildiginiz gibi motor bu

dsc00930nc7.jpg

arızalı çark bu

dsc00931wd0.jpg

50 tl ye tornada yaptırdım yenisini (kazık yedim gibi geldi bana)

sizce içerden bagaj açma düğmesi için nasıl bisi yapmalıyım şekille yardımcı olabilir misiniz ?

içi böyle motorun

dsc00880ns3.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah, bugün bizim üyeler çok aktifmiş.. Hepte başarılı olmuşlar...

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan
Maşallah, bugün bizim üyeler çok aktifmiş.. Hepte başarılı olmuşlar...

bu motora 375 ytl dedi servis böyle olmasa kalıba kursun döker gene yapardım inat ettim o kadar para vermeyeceğim diye :)

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan

arkadaşlar şu şahine doğana takılan sonradan otomatik kapı yapılırken kullanılan motorlar tam olarak oturuyo her şeyiyle bilginize sunarım tornacı mornacı uğrasmayın benim gibi

4 tl evet 4 tl fiyatı var o motorun onu alıp takın bence bire bir oturuyo

Yorum bağlantısı
Fatih Emre

aynı dişili aynı yerinden benimki de kırılmış. idareten çalışıyor. İzmirli arkadaş aynı dişliden yaptırtıp bize gönderebilir mi acep :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
aynı dişili aynı yerinden benimki de kırılmış. idareten çalışıyor. İzmirli arkadaş aynı dişliden yaptırtıp bize gönderebilir mi acep :rolleyes:

Ben bakayım belki kalmıştır burda.Gönderirim size...

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan

valla banada gönderin çünkü bu taktığımda sıyırcak sanırım :rofl: genede en iyisi tofaş motorumu yoksa

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan
bu bagaj motoru 98 glx lerde de varmıdır?

evet benimki 98 glx zaten (ama bilemiyorum bendeki diğer 98 glx lere göre bazı yerlerinde değişiklik var daha opsiyonlu)

Yorum bağlantısı
Mete Timur

serkan kardeş bulursan bana da haber ediver sana zahmet bagaj motoru ben aslında diğer arkadaşların dediği gibi tofaş kapı motoru taktırdım ama göğüste bagaj açık lambası yanıo sürekli sivişler aynı olmadığından ötürü heralde bide şunu soriim kapı moru bagaja olumu bi tane buldum kapı motruymuş mondeonun tipi farklı ama genede arkadaşlardan belki bilen vardırr şimdiden teşekkürler herkese

Yorum bağlantısı
Mete Timur
arkadaşlar şu şahine doğana takılan sonradan otomatik kapı yapılırken kullanılan motorlar tam olarak oturuyo her şeyiyle bilginize sunarım tornacı mornacı uğrasmayın benim gibi

4 tl evet 4 tl fiyatı var o motorun onu alıp takın bence bire bir oturuyo

deiğiniz doğru fakat bu sefrde göğüsteki bagaj lambası açık gösterior svişler uymuo denilio siz nasıl hallettiniz.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar bu dişliden istediğiniz kadar var.İsteyen arkadaşlar isimlerini buraya yazarlarsa memnuniyetle yardımcı olurum.Sadece bu dişli değil, Mercedes'lerin perde dişlisinden, Mondeo'nun koltuk kaldırma motoru dişlisine kadar hepsi var. Fiyatı da 15-20 lira civarında bir şey olması lazım ama emin değilim.

Yorum bağlantısı
Mete Timur
Arkadaşlar bu dişliden istediğiniz kadar var.İsteyen arkadaşlar isimlerini buraya yazarlarsa memnuniyetle yardımcı olurum.Sadece bu dişli değil, Mercedes'lerin perde dişlisinden, Mondeo'nun koltuk kaldırma motoru dişlisine kadar hepsi var. Fiyatı da 15-20 lira civarında bir şey olması lazım ama emin değilim.

serkan kardeş bana bagaj motoru dişilisi lazım mete timur gönderme işi nasıl olacak bana söylersen ben istiyorum iletişime geçelim tşklr

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Dişlinin fotoğrafını burda paylaşırım, aynısı olması lazım.5-6 sene önce bir arkadaşım için yaptırmıştım.Kalıbı var dişlinin yani.Emin olalım, kargo ile gönderirim.Orası en kolay tarafı işin.

Yorum bağlantısı
Mete Timur
Dişlinin fotoğrafını burda paylaşırım, aynısı olması lazım.5-6 sene önce bir arkadaşım için yaptırmıştım.Kalıbı var dişlinin yani.Emin olalım, kargo ile gönderirim.Orası en kolay tarafı işin.

tamam bu dişli başta bir arkadaş resmini yayınlamış aynısı onun burda 30 tl istiyorlar biraz pahalı geldi bana ondan oraya bir sorarsan uygunsa orada yaptıralım şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan

+1

tamamdır beni ekle ben bi tane alayım

özelden adres yollarız artık siz yollamaya karar verinde :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar dişliyi aldım, yalnız tek kalmış.Haftasonu yaptıracağım.Fiyatını tornacı olmadığı için öğrenemedim.Onu da yarın öğrenirim inşallah.Tofaş motorumu yoksa bu dişlimi karar verip buraya yazın lütfen.

p1020981nf2.jpg

p1020986ue7.jpg

p1020987pc0.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Adresinizi gönderirseniz olabilir tabi, kimse yazmayınca bende pek bakamadım bu işe.Tekrar gidip bakayım yarın, fiyatını öğrenmiştim ama 20 lira istemişti.Kararınızı verin haberleşelim.

Yorum bağlantısı
Mete Timur
Adresinizi gönderirseniz olabilir tabi, kimse yazmayınca bende pek bakamadım bu işe.Tekrar gidip bakayım yarın, fiyatını öğrenmiştim ama 20 lira istemişti.Kararınızı verin haberleşelim.

mete timur özhatipoğlu yangın sönd. ltd. şti bakırcı mah. cennet çeşme sok no:14 erzurum serkan kardeş adresim bu bulabilirsen dişliden bana gönderiver parasınıda nereye dersen çıkarayım.şimdiden teşekkürler ilgine

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski
Serkan, nolur nolmaz bitane fazlamı yaptırsakki :D

tofaş...2 yıldır şıkır şıkır çalışıyor meret. :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
mete timur özhatipoğlu yangın sönd. ltd. şti bakırcı mah. cennet çeşme sok no:14 erzurum serkan kardeş adresim bu bulabilirsen dişliden bana gönderiver parasınıda nereye dersen çıkarayım.şimdiden teşekkürler ilgine

Mete bey tornacıya adresinizi verdim, öm attım size, görüşmek üzere...

Serkan, nolur nolmaz bitane fazlamı yaptırsakki :good1:

Abi, koltuk dişlisi işini yapıyor değilmi.... :good1:

Yorum bağlantısı
Mete Timur

serkan bey teşekkür p.tesi parayı aktarmaya çalışıcamm

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...