İçeriğe Yönlendir

Bisiklet

Serkan Toker

Recommended Posts

Serkan Öz
Sorması ayıp kaç para iyi bi bisikllet ?

Trek'ler 350 Eurodan falan başlıyor..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Eskişehirde en çok bisiklet olan iller arasında hatta plakaları bile var çoğunun.İş yerlerinde de özel park alanları.

Yorum bağlantısı
Eskişehirde en çok bisiklet olan iller arasında hatta plakaları bile var çoğunun.İş yerlerinde de özel park alanları.

Resmi plakalı bisiklet bile var Eskişehir'de...

Yorum bağlantısı
Osman Bala

En tabanı 500 lira.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kerim Bilgehan Arbek

diski frenmi yoksa normalmi , normalse 300-500 arası değişiyor

disk fren isterseniz

700 -1300 ü bulur

tavsiyem bianchi alın benım 7 senelık var TAŞ gibi... :angry:

Yorum bağlantısı
Osman Bala
diski frenmi yoksa normalmi , normalse 300-500 arası değişiyor

disk fren isterseniz

700 -1300 ü bulur

tavsiyem bianchi alın benım 7 senelık var TAŞ gibi... :s

Bianchi eskisi gibi değil Bilgehan çok tavsiye etme istersen. :s

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bisikler de komponentler önemlidir , bilgisayar toplamak gibi , komponentlere bakılır hesabı yapılır , bu durumda bianchiler kesinlikle fiyatını hak etmeyen bisikletlerir

iyi bisiklet istenirse girişi için 2000 lira gözden çıkarılır , scud , cannondale gibi markalar bisikletin mercedesi bmw sidir.

fiyatını sonuna kadr hak eden amoeba veya corratech markalarını şiddetle tavsiye ederim

bisiklet alırke dikkat edilmesi gereken nokta kesinlile ortadan amortisörli almayınız , o bisikletler bayır aşağı müsaba bisikletidir , ve bazı markaların sattıkları tamamen ticari bir kandırmacadır , onlardla müsabaka da yapılmaz , bisiklet her yaylandığında pedal gücünüzden alır

hatta mümkünse ön maşa da kilitlenebilir amortisörlü olsun , düz zeminlerde kilitlersiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Özgür Temiz

ya bısıkletın arkasına motor takıyorlar onlar acaba kaca maloluyor bılen varmı

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yanıltmış olmayayım ama bildiğim kadarı ile bisiklete binmek erkeklerde sanırım üreme yönünde bir takım sıkıntılar meydana getiriyor. Bu konuyu bilen var ise paylaşır konuya netlik kazandırırsa iyi olur.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

benim babam bana hiç bisiklet almadı o kadar ısrarıma ragmen kaza yaparım diye sonra ilk işe girdigimde almıştım ortaokul çagında sonra bi gün elimi bırakarak giderken düştüm avucumun içi yarıldı hemen eve gittim korkmuştum ama babam geldi duvardan düştüm dedim ama yemedi tabi hasteneye gittik dikiş attılar.daha sonra aynı yerde bir hafta sonra tekrar düştüm yine avucumun içi parçalandı o gün bugündür binmiyorum arkadaşlar ben bisiklete şimdi spor yapıyorum her akşam düşünmüyo deilim yani..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bisikleti olanlar bir haftasonu Eymir'de buluşup birkaç tur atalım..Nefesler açılsın.. :D

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Bisikleti olanlar bir haftasonu Eymir'de buluşup birkaç tur atalım..Nefesler açılsın.. :D

peki olmayanlar ne olacak abi :-((

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Sırayla bir tur atarız, sen gel..Benim bisiklete bir tur binebilirsin.. :D

ne kadar turu acaba abi :)

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz
Sırayla bir tur atarız, sen gel..Benim bisiklete bir tur binebilirsin.. :rofl:

önüne otutturursun abi olmayanları biz öleyapardık hatta yetmez dreksiyona arka tekerin vidasının üzerine falan doldururduk bisikleti sonra kırılırdı tabi:D::DDD

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

hiç unutmam küçüklüğümde bisikletçi amcanın bisikletleri vardı boy boy 15-20 tane. (hatırladığım kadarıyla 88-90 yılları arası ) para karşılığı belirli alanlarda tur atırdık. evde bisikletim olmasına rağmen hep orda binmeyi tercih ederdim. çok güzel günlerdi.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
hiç unutmam küçüklüğümde bisikletçi amcanın bisikletleri vardı boy boy 15-20 tane. (hatırladığım kadarıyla 88-90 yılları arası ) para karşılığı belirli alanlarda tur atırdık. evde bisikletim olmasına rağmen hep orda binmeyi tercih ederdim. çok güzel günlerdi.

Hangi semtti bu bahsettiğin yer?

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Hangi semtti bu bahsettiğin yer?

abi benim küçüklüğüm gülverende geçti

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
abi benim küçüklüğüm gülverende geçti

Benim küçüklüğümde de Hasköy de vardı bisikletçi bir amca, belki dedim aynı amca olabilirmi ama değilmiş... :rofl:

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Gelirken cebine bir tane komitatör bir tane ara vaviyen anahtar koy getir. :)

canın saolsun abi ne demek .....

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
Benim küçüklüğümde de Hasköy de vardı bisikletçi bir amca, belki dedim aynı amca olabilirmi ama değilmiş... :)

Bende keçiören mecidiye deydim:)

Babam Gülveren de çalışırdı, az gitmedim gülveren'e.

Çok eskidendi onlar;

Şimdi çoluk çocuğa karıştık.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
vışşş ben bırakıyorum hemen biskleti 10 senedir biniyoruz...

O ispatlanamadı,

sadece bir söylenti,

Yok efendim bisiklet selesi kasıklardaki duyusal ve otonomik sinirlere bası uyguluyor kanlanmalarını bozuyor ayrıca, testislerin kanlanmasını azaltıyor bunun sonucu olarak ta sperm sayı ve kalitesi azalıyormuş,İspatlanamadı.....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...